جذابیت بیشتر چهره تو با این آموزش آرایش ملایم صورت
loading...
آموزش آرایش ملایم صورت

آکاایران: جذابیت بیشتر چهره تو با این آموزش آرایش ملایم صورت

آکاایران: کمتر خانمی را می توان یافت کرد که علاقه ای به آموختن یا خواندن نکات آرایش صورت نداشته باشد. دانستن انواع نکات آرایشی که کار تو برای آرایش کردن صورت خودت را ساده می کند، می تواند بسیار کاربردی باشد. به همین دلیل، "آکا" قصد دارد تا در این مطلب، یک مدل آموزش آرایش ملایم صورت را به تو نشان دهد. این آموزش آرایش ملایم صورت دلپذیر، در چند قدم ساده انجام می شود و نتیجه آن بسیار جذاب و خواستنی است.

به گزارش آکاایران: مراحل آموزش آرایش ملایم صورت

برای آماده سازی صورت خودت، پیش از مراحل آموزش آرایش ملایم صورت، پوست خودت را با کرم مرطوب کننده بپوشان تا کانسیلر و دیگر لوازم آرایشی به سادگی روی پوست تو بخوابند.

در مرحله اول آموزش آرایش ملایم صورت دلپذیر، باید از کانسیلر استفاده کنی. اما نیازی نیست که تمام صورت خودت را با کانسیلر بپوشانی، از این ماده جادویی، فقط در جاهایی استفاده کن که به آن نیاز داری. مثلاً تیرگی دور چشم، قرمزی روی لپ ها و غیره.

آموزش آرایش ملایم صورت

مرحله دوم آموزش آرایش ملایم صورت، مربوط به کانتور ملایم است. در این مرحله می توانی با استفاده از یک کرم پودر استیکی تیره تر از پوست خودت، خط هایی کنار بینی، پایین گونه، گوشه های پیشانی و هر جای دیگری که دوست داری آن را کانتور کنی، بپوشانی.

در مرحله سوم، نوبت عیب گیری پوست صورت است. با همان کانسیلر مرحله اول، نقطه ها و لک های روی پوست خودت را بپوشان تا چهره تو فاقد نقص باشد.

مرحله چهارم آموزش آرایش ملایم صورت دلپذیر، جایی است که زیبایی گونه های خودت را به رخ می کشی. بهتر است از رژگونه با طیف های صورتی روی برجستگی گونه های خودت استفاده کنی. با این کار، چهره خودت را شاداب تر و جوان تر نشان می دهی.

آموزش آرایش ملایم صورت

در مرحله پنجم و پس از رژگونه، باید سراغ آرایش چشم برویم. در این مرحله آموزش آرایش ملایم صورت دلپذیر، برای زیرسازی سایه چشم خودت، از یک سایه چشم براق و روشن استفاده کن.

پس از آنکه زیرسازی سایه چشم خودت را انجام دادی، با استفاده از یک سایه چشم براق طلایی یا رزگلد (یا رنگ مورد علاقه خودت)، سایه چشم خودت را تکمیل کن. با یک رنگ سایه چشم تیره تر هم روی چروک پلک بالایی خودت را بپوشان تا عمق بیشتری به چشم های خودت بدهی.

آموزش آرایش ملایم صورت

در مرحله هفتم، برای چشم های خودت وقت بگذار! در این مرحله می توانی انتخاب کنی که آیا می خواهی از خط چشم استفاده کنی یا مداد چشم. سپس مژه های خودت را با ریمل بپوشان. حتی می توانی کمی از سایه طلایی خودت را زیر پلک پایینی هم بزنی تا چشم های تو بیشتر برجسته شوند.

این آموزش آرایش ملایم صورت دلپذیر، با درست کردن لب های زیبای خودت به پایان می رسد. یک رنگ رژلب ملایم و جذاب انتخاب کن و لب های خودت را با آن بپوشان.

"این فیلم آرایش صورت به تو می گوید چطور با استفاده از تنها ۲ رنگ سایه چشم، آرایش کنی" را اینجا بخوانید.

.

منبع : yasaman.comتبلیغات