نکته هایی که باید درباره رفع موهای زائد بدن به روش اپیلاسیون با موم بدانی!
loading...

طرز تهیهموم نامه

اپیلاسیون با موم

آکاایران: نکته هایی که باید درباره رفع موهای زائد بدن به روش اپیلاسیون با موم بدانی!

آکاایران: رفع موهای زائد بدن به روش اپیلاسیون با موم یکی از ساده و کم ضررترین راه ها برای از بین بردن موهای زائد است که پوستی نرم و صاف را به تو هدیه می دهد. ولی آیا فکر می کنی همه نکته ها را درباره رفع موهای زائد بدن با روش اپیلاسیون می دانی؟!

به گزارش آکاایران: باید به تو بگوییم که بیشتر خانم ها با اصلی ترین مراقبت های پوستی و نکته های لازم درباره رفع موهای زائد بدن به روش اپیلاسیون با موم آشنا نیستند! برای دانستن مهم ترین این موارد، ادامه این مقاله مفید را بخوان.

۱. ابتدا باید بدانی که رفع موهای زائد بدن به روش اپیلاسیون با موم در سنین کمتر از ۴۵ سال توصیه می شود؛ چون پس از این سن، خاصیت ارتجاعی پوست و توانایی آن در ترمیم خود کاهش می یابد و احتمال آسیب رسیدن به پوست وجود دارد. پس از ۴۵ سالگی استفاده از سایر روش ها برای رفع موهای زائد توصیه می شود.

"از بین بردن موهای زائد بدن با استفاده از شکر و ملاس" را اینجا بخوانید.

۲. نکته دیگر درباره رفع موهای زائد بدن به روش اپیلاسیون با موم این است که این کار را در روزهای قاعدگی انجام ندهی؛ چون درد و حساسیت پوستی بیشتری را برایت ایجاد خواهد کرد.

۳. بهتر است پیش از اپیلاسیون با موم، پوست خود را کیسه بکشی و کاملاً تمیز کنی تا حتی موهایی را که زیر پوست گیر افتاده اند، از بین ببری.

۴. توصیه می شود صبح ها اپیلاسیون با موم انجام ندهی؛ چون ممکن است پس از این کار، التهاب پوست بیشتر شود. بنابراین، کار اپیلاسیون را بهتر است به بعدازظهر موکول کنی.

۵. پیش از اپیلاسیون با موم از کرم های مرطوب کننده پوست استفاده نکن؛ چون مانع برداشتن موهای زائد بدن به طور کامل می شود. کار مرطوب کردن پوست را به بعد از اپیلاسیون خود موکول کن تا التهاب و خشکی پوست را از بین ببری.

۶. در آخر باید گفت که اگر از شیوه رفع موهای زائد بدن به روش اپیلاسیون با موم استفاده می کنی، پس از آن سعی کن تا مدتی در مقابل نور مستقیم خورشید قرار نگیری؛ چون پوست در این زمان حساس و تحریک پذیرتر می شود.

.

منبع : yasaman.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

طرز تهیهموم نامهتبلیغات