آموزش مدل شینیون موی بلند به همراه بافت موها دور گره

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش مدل شینیون موی بلند به همراه بافت موها دور گره ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آموزش مدل شینیون موی بلند به همراه بافت موها دور گره
,[categoriy]

آکاایران: آموزش مدل شینیون موی بلند به همراه بافت موها دور گره

آکاایران: اگر می خواهی شینیون موهای بلند خود را در منزل انجام دهی و فاقد این که به دردسر بیفتی یا به موهایت آسیب بزنی، مدلی دلپذیر را برای مراسم فاقد رفتن به آرایشگاه داشته باشی، آموزش این روش مدل شینیون موی بلند را در ادامه بخوان. با یکی دو بار انجام دادن آن، مطمئن باش به راحتی می توانی مدل مویی دلپذیر داشته باشی!

به گزارش آکاایران: با یاد گرفتن این آموزش مدل شینیون موی بلند که به همراه بافت اجرا می شود، زمان هایی که عجله داری و مراسمی مهم پیش رویت است، می توانی در منزل به سادگی کار خود را راه بیندازی!

"آموزش مرحله به مرحله و ساده مدل کوتاه کردن مو در خانه" را اینجا بخوانید.

,[categoriy]

برای اجرای این مدل شینیون موی بلند ابتدا موهای خود را به شکل دم اسبی پشت سر ببند. سپس مانند تصویر، یک رشته مو را از طرف چپ جلوی سر جدا کن.

از محلی کمی بالاتر از ریشه موها، شروع به بافتن دسته موها کن و همین طور که جلو می روی، بخش هایی از موی خود را در مسیر آن از دم اسبی جدا کن و به همراه دسته موها بباف. به همین ترتیب و به شکل نیم دایره دور سر پیش برو. دقت کن که مسیر را درست به شکل نیم دایره انتخاب کنی و رشته های مو از دسته دم اسبی را زیاد نکشی.

وقتی رشته موها را به طور کامل دور گره شینیون بافتی، انتهای موها را با سنجاق سر مشکی ساده در بالای گره شینیون و سمت راست آن محکم کن. این مدل شینیون موی بلند هم شیک است و هم به سادگی اجرا می شود!

.

منبع : yasaman.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش مدل شینیون موی بلند به همراه بافت موها دور گره شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

شادی های بعد از جایزه

آموزش مدل شینیون موی بلند به همراه بافت موها دور گره گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات