loading...
آموزش تصویری مدل مو

آکاایران: آموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانه

آکاایران: آموزش تصویری مدل مو نیمه بافت فرانسوی دخترانه

یکی از مدلهای مورد علاقه در بین خانمها و دختر خانمها بافت مو است که به روشهای مختلف این بافت مو انجام می گیرد، از جمله بافت موی آفریقایی، بافت مو فرانسوی و… علاقه به مدلهای بافت مو در بین عروس خانمها هم دیده می شود و برخی ترجیح می دهند در بهترین شب زندگی شان موهایشان مدل بافت را داشته باشد. ما در این مطلب از پورتال رنگی برای شما از بین همه مدلهای بافت مو، بافت فرانسوی را در نظر گرفته ایم که امیدواریم بپسندید. این مدل به صورت گام به گام و تصویری برای شما مورد آموزش قرار داده شده است تا به راحتی در منزل بتوانید موی خودتان را ببافید.

به گزارش آکاایران: پس اگر مدت طولانی موهای کوتاهی داشته باشید، احتمالا احساس کردید که چندان نمی توانید از سبک های نوین مدل مو استفاده کنید. ولی مدل مویی که در زیر معرفی می کنیم ، از جمله مدل موهای نوین است که می توانید حتی برای موهای کوتاه نیز آن را امتحان کنید. مدل مو زیر متشکل از یک نیمه بافت است که در بالای سر انجام می شود، برای باقی موها نیز می توانید آنها را به شکل بان پیچیده و آن را به یک مدل مو جمع تبدیل کرده و یا انتهای آن را با اتو مو صاف و یا فر کرده و در نهایت به یک آرایش مو باز دست پیدا کنید.

آموزش مدل مو نیمه بافت فرانسوی

همانند تصویر دوبخش از دو طرف سر ایجاد کنید. بهتر است از یک شانه دم باریک استفاده کنید تا هنگام فرق باز کردن خطوط صاف باشد. مطمئن شوید که تقسیم بندی و فرق شما صاف باشد تا بافت زیباتری به دست آید. بخش انتهایی موها را با یک کش مو ببندید، این کار کمک می کند فرق شما صاف بماند و در عین حال از اینکه از موهای قسمت پایین سر بردارید، اجتناب می شود. اکنون در قسمت بالایی مو شروع به بافت فرانسوی کنید.

 

آموزش تصویری مدل مو

آموزش تصویری مدل مو
آموزش تصویری مدل مو
آموزش تصویری مدل مو

loading...
.

منبع : https:portal-rangi.comتبلیغات