loading...
بافت مو زیبا

آکاایران: آموزش گام به گام بافت مو دلپذیر به شکل هلندی

آکاایران: بافت مو به شکل هلندی 

گام به گام با این بافت مو خوشگل جلو بروید در ادامه میتوانید با آموزش گام به گام بافت مو خوشگل به شکل هلندی ما را دنبال نمایید .

به گزارش آکاایران: بافت مو همه ی وقت یکی از راههای جمع کردن مو ولی به سبکی شیک و مدل دار هست. اگر نمی خواهید به سادگی موهایتان را پشت سر جمع کرده و ببندید می توانید از انواع بافت ها کمک بگیرید. بافت های متنوعی وجود دارد که بعضی از آن ها پیچیدگی های خاصی دارند. یکی از این مدل ها، بافت موی هلندی هست.

به گزارش تالاب آموزش بافت موی هلندی نیز همانند بافت موی فرانسوی یکی از منظم ترین و شیک ترین مدل هاست. این مدل اگر از دو طرف صورت انجام شود به بافت موی بوکسور مشهور می شود. اگر نمیدانید چطور این بافت را انجام دهید، این هشت مرحله  میتواند بشما کمک کند.

بافت مو زیبا

بافت موی هلندی

مرحله ۱ : شما برای انجام دادن بافت موی هلندی، ابتدا باید وسایلی که مورد نیازتان هست را فراهم کنید. آن ها حاوی : یک آینه، شانه دم موشی برای قسمت کردن مو، برس موی دندانه دار، کلیپس مو، اسپری مو یا شامپویخشک، میشود.

مرحله ۲ : با بهرهگیری از شانه دم موشی موهایتان را از وسط به دو نیم تقسیم کنید.سمتی که فعلا نمیخواهید ببافید را با کلیپس مو نگه دارید تا در کارتان اختلال ایجاد نکند. قسمتی که میخواهید ببافید را کمی اسپری مو بزنید و شانه کنید تا مرتب شود.

مرحله ۳ :  قسمت باریکی از موهایتان را از جایی که فرق سرتان را باز کرده اید جدا کنید « جلوی سر » و به سه قسمت مساوی تقسیم کنید. قسمت شماره ۱ جلوی سر قرار دارد ، قسمت شماره ۲ وسط و قسمت شماره ۳ پشت قرار می گیرد. همانند بافت معمولی این قسمت ها را روی هم قرار دهید « یک زیر دو و سه زیر یک قرار می گیرد. »

مرحله ۴ : مرحله گذشته را تکرار میکنید با این تفاوت که هر دوران یک قسمت به اندازه قسمت های قبلی از کناره ها به آن افزون میکنید. «یک قسمت کنار قسمت شماره ۱ و یکی کنار قسمت شماره ۳ ». همین کار را ادامه می دهیم تا به قسمت های پایین مو برسیم.

مرحله ۵ : به این مرحله از بافت هلندی که برسید یعنی تمام مو های این سمت از سرتان را بافته اید و چیزی باقی نمانده هست. باید بافت را طوری انجام دهید که از پشت گوش شکل بگیرد. موها را تا پایین ببافید و با یک کش که خیلی مشخص نیست آن را ببندید.

مرحله ۶ : حالا نوبت به سمت دیگر سر می رسد. موها رابه همان اندازه قسمت کنید و همان مراحل را در این سمت از سر نیز انجام دهید.

مرحله ۷ :  اگر موهایتان را خیلی محکم بافته اید کمی این بافت ها را از هم باز کنید.

مرحله ۸ : روی بافت ها اسپری بزنید تا اگر قسمت هایی ازآن نامرتب هست، مرتب شود. حالا بافت شما تکمیل شده هست و موهایتان مرتب و منظم شده هست. شما با موفقیت موهایتان را با آموزش بافت موی هلندی یا بافت بوکسور جمع کرده اید.

بافت مو زیبا

آموزش کامل بافت مو

.

منبع : talab.orgتبلیغات