آموزش مدل موی شینیون کلاسیک در پنج مرحله فوری +عکس
loading...

مدل موی شینیون

آکاایران: آموزش مدل موی شینیون کلاسیک در پنج مرحله فوری +عکس

آکاایران: مدل موی شینیون کلاسیک پرشین وی: مدل موی شینیون زیر در عین حال که در مراحل بسیار کوتاه و فوری امکان پذیر است ، بلکه جلوه ای باوقار دارد که می توانید در هر مناسبتی از آن استفاده کنید. آماده سازی: اگر یک شینیون بسیار صاف همانند تصویر می خواهید، پیش از شروع می توانید کرم […]

مدل موی شینیون

مدل موی شینیون کلاسیک

پرشین وی: مدل موی شینیون زیر در عین حال که در مراحل بسیار کوتاه و فوری امکان پذیر است ، بلکه جلوه ای باوقار دارد که می توانید در هر مناسبتی از آن استفاده کنید.

آماده سازی: اگر یک شینیون بسیار صاف همانند تصویر می خواهید، پیش از شروع می توانید کرم استایل مو به موهای نم دار زده و سپس شانه بزنید. گرچه این مدل را می توان روی موهای تاب دار و یا فری نیز اعمال کرد.

مدل موی شینیون

مدل موی شینیون ساده کلاسیک

اسپری مویی که مصرف می کنید، بهتر است چسبنده نباشد و شانه راحت از آن عبور کند. بوی خیلی مطبوع نباید در اولویت انتخاب شما برای اسپری مو باشد ، چرا که می تواند سریع از بین برود.

مراحل:
1. تمام موهای خود را به صورت یک دم اسبی مرتب و سفت به گزارش پرشین وی در پشت گردن ببندید.

2. با استفاده از یک اتوی موی یک و یک چهارم اینچی انتهای دم اسبی را موج دار کنید. این کار در پیچیدن مو به شما کمک می کند.

3. در مرحله بعد، دم اسبی را به دو قسمت (بالا و پایین) تقسیم کنید. قسمت پایینی را مقداری پوش دهید تا حجم بیشتری پیدا کند و شینیون پرپشت تر به نظر برسد.

4. یک کش پلاستیکی کوچک برداشته و یک نیم حلقه با دم اسبی ایجاد کنید و دم آن را بیرون نگاه دارید. (نکته: لازم نیست کش پلاستیکی دوم را بیش از یک بار محکم کنید چرا که کوچک است و وقتی شما نیم حلقه را ایجاد می کنید خودش کاملا محکم می شود)

5. دم مو را برداشته و آن را به دور پایه دم اسبی بپیچید. سپس با استفاده از سنجاق مویی آن را در زیر محکم کنید. (نکته: در صورت نیاز، می توانید دم مو را مقداری پوش دهید و بعد به دور پایه دم اسبی بپیچید. سپس بعد از محکم کردن روی آن را صاف کنید.)

مدل موی شینیون

آموزش مرحله به مرحله مدل موی شینیون کلاسیک

تهیه و ترجمه: گروه زیبایی پرشین وی
به گزارش آکاایران: بخش اختصاصی پرشین وی

اخبار مرتبط:

آموزش 15 مدل شینیون های ساده زنانه ودخترانه + تصاویر

5 شینیون شیک و ساده در 5 دقیقه + تصاویر

آموزش شینیون مو نوین بسته + تصاویر

عکس هایی از مدل های نوین شینیون مو+ تصاویر

.

منبع : persianv.comتبلیغات