مدل مو مردانه 2015 جدید و مدل موی پسرانه شیک

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مدل مو مردانه 2015 جدید و مدل موی پسرانه شیک ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: مدل مو مردانه ۲۰۱۵ و انواع مدل های مو جدید و شیک پسرانه که کمک میکنه بهترین و مناسب ترین انتخاب مدل مو رو داشته باشید. شما باید مدل مویی را انتخاب کنید که از هر لحاظ مناسبت باشه و با فرم و فیزیک صورتتون تناسب داشته باشه. مدلی که ویژگی های خوب صورتتان را برجسته کرده و نواقص صورتتان را کمتر نشان دهد. در ادامه مدل با چند مدل موی مردانه جدید و نکاتی برای انتخاب مدل مو مناسب همراهم باشید.

نکاتی برای انتخاب مدل مو مردانه ۲۰۱۵ مناسب و شیک:

به گزارش آکاایران: انتخاب مدل مو مردانه ۲۰۱۵ و مدل موهای جدید و شیک برای آقایان تا حدودی سخته و اهمیت خیلی زیادی داره. امروز با چند مدل از شیک ترین و جدیدترین مدل موی مردانه و پسرانه و همینطور نکاتی برای داشتن بهترین انتخاب در خدمتتون هستم. در ادامه چند مدل موی زیبا و جدید رو میبینید که میتونه ایده های خوبی برای انتخاب مدل مو مناسب باشه.

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]
,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]
فیسال کرشی، مدیر خلاق موسسه رینکرای، در شهر اکویل کانادا، نکاتی درخصوص انتخاب بهترین مدل موها را برای شما ارائه داده است که در ادامه این نکات مهم و آموزنده رو میبینید. اولین و مهمترین نکته ایی که باید بهش توجه کنید اینه که  فرم صورت خود را بشناسید.
فیسال کرشی در این باره می گوید: شما باید مطمئن شوید که مدل موی انتخابی کاملا به فرم صورتتان می آید. یعنی حالت صورت شما مشخصه ای برای خوب یا بد به نظر رسیدن آن مدل مو است.

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

اگر صورت لاغری دارید باید مدل هایی را انتخاب کنید که مو را حجیم تر نشان می دهند و اگر صورتتان پهن و یا تپل است باید از این گونه مدل موها صرف نظر کنید.

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

صورت های گرد، کشیده و بیضی شکل:
کرشی در رابطه با این مدل صورت ها می گوید: شما تقریبا می توانید موهایتان را با هر مدل مویی که می خواهید کوتاه کنید. در اینجا یک نکته قابل ذکر است و آن اینکه خانم هایی با صورت گرد معمولا پیشانی کوچکتری دارند. پس بهتر است موهای جلویتان را چتری کوتاه نکنید و اجازه دهید حجیم تر به نظر برسد. برعکس، کسانی که صورت های کشیده پیشانی بزرگتری دارند. داشتن موهای چتری برای این افراد از کشیدگی صورت کاسته و صورتشان را متناسب می کند.

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

صورت های پهن، مربعی و لوزی مانند:

اگر حالت صورتتان بیشتر به شکل مربع نزدیک است از داشتن موهای چتری صرف نظر کنید. این مدل مو باعث پهن و مربعی تر شدن صورتتان می شود. موهای کوتاه زیاد به شما نمی آید. موهایی که نه خیلی بلند است و نه کوتاه بیشتر برای شما متناسب است. چون در این صورت شما می توانید دسته هایی از موهایتان را به جلو آورده، دور صورتتان و مخصوصا نواحی اطراف چانه بریزید و اینگونه به متناسب شدن حالت صورتتان کمک کنید.صورت لوزی مانند صورتی با گونه های استخوانی است همراه با پیشانی و چانه ی کوچک. مدل مویی را انتخاب کنید که در آن مقدار موها در ناحیه ی گونه ها زیاد به نظر نرسد و در عوض سعی کنید در نواحی پیشانی و چانه بیشتر دیده شوند. داشتن چتری به بهتر دیده شدن پیشانی کمک می کند. هم چنین می توانید با فر کردن یا بافتن قسمت های انتهایی موهایتان به متناسب تر شدن فرم چانه تان کمک کنید.
,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]
,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]
صورت های گلابی شکل و قلبی شکل:صورت های گلابی شکل در اصطلاح صورت هایی هستند که در آن ناحیه ی فوقانی سر (جایی که موها می روید) باریک و کوچک اند و در عوض ناحیه ی اطراف دهان پهن تر است. پس برای متناسب کردن پهنای صورت کافی است مقدار و حجم موها را در ناحیه ی بالای صورت (از گوش ها به بالا) افزایش دهیم. صورت های قلبی شکل، درست برعکس صورت های گلابی شکل اند. یعنی صورتی با چانه ی کوچکتر و پیشانی پهن تر. در نتیجه موهای بلند برای این فرم صورت ها بسیار مناسب است. یادتان نرود که با این فرم صورت باید بیشتر حجم و مقدار موهایتان را در اطراف چانه افزایش دهید.
,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

براساس صحبت های کرشی، برای هر فرم صورت انتخاب هایی برای مدل مو وجود دارد. البته همیشه استثناهایی هم هست. خودتان را به یک مدل مو محدود نکنید. با این توصیه ها هیچ وقت در انتخاب مدل موی متناسب صورتتان اشتباه نخواهید کرد.

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

,مدل مو مردانه 2015,[categoriy]

خب دوستان عزیز چندین مدل مو مردانه ۲۰۱۵ رو دیدید و نکاتی در زمینه انتخاب بهتر رو خوندید. امیدوارم بهترین و مناسب ترین انتخاب مدل مو رو داشته باشید. راستی سری به بقیه مطالب و اموزش ها در بخش مد و زیبایی بزنید. موفق باشید

منبع :

مدل مو مردانه 2015 جدید و مدل موی پسرانه شیک گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات