ترفندهای آرایشی

آکاایران: چگونه چهره خود را تغییر دهیم؟ تغییر ظاهر با ترفندهای آرایشی

آکاایران: تغییر ظاهر برای کسانی که همیشه یک مدل موی خاص و یک آرایش ثابت داشته اند میتواند یک تنوع جذاب باشد با آلامتو همراه شوید تا نکات ریز تغییر چهره را یاد بگیرید:

به گزارش آلامتو و به نقل از آی بانو؛ آیا همیشه یک مدل آرایش می کنید ؟ همیشه یک مدل مو و یا رنگ لوازم آرایش را استفاده می کنید ؟ خوب حالا دیگر زمان تغییر رسیده ، ظاهرتان را متحول کنید .

درحالی که تهیه یک لیست نسبتاً طولانی از راه حل ها بخش ساده داستان است، تصمیم گیری درباره اینکه دقیقاً چگونه همه ی این تغییرات را انجام دهیم همیشه خیلی ساده نیست. سازمان دهی مجدد زندگیتان از بالا تا پایین ممکن است بخشی از کار باشد، اما وقتی صحبت از یک تغییر در چهره تان می شود، ما فقط در چند گام ساده به شما کمک می کنیم.

۱. موهایتان یک طرف قضیه است.

احتمال دارد که موهایتان آرایش ثابت و یکنواختی دارا باشند. اگر تمایل دارید تغییراتی ایجاد کنید، اتو مویتان را با یک بیگودی عوض کنید. اما همزمان که موهایتان را فر می کنید، به فکر تغییر در قسمت های دیگر هستید؟ احتمالاً نه پس بیایید راه های نوین را امتحان کنید.

۲. تجربه رنگی

وقتی صحبت از رژلب، سایه ی چشم و حتی رژ گونه می شود، همه ی ما رنگ هایی را در نظر داریم. بیشتر ما در پیدا کردن سایه هایی که برای ما کارایی دارا باشند و هماهنگ با سایر لوازم آرایشی ما باشند مشکل داریم، چون آن ها خیلی گول زننده هستند، و ما ترجیح می دهیم ریسک نکنیم. با این وجود، شما هیچ وقت نمی فهمید تا اینکه امتحان کنید، پس از آزمایش چیزهای جدیدی که تاکنون امتحان نکرده اید نترسید، حتی طیف رنگ هایی که خیلی براق و روشن به نظر می رسند. کسی چه می داند، شاید شما در پایان چیزی پیدا کنید که برای شما نسبت به چیزهایی که قبلاً استفاده می کردید مناسب تر باشد، یا به صورت چند منظوره بتوانید از آن استفاده کنید.

٣. شکل ابروهایتان

ما مدل های ابروی زیادی را در سال ۲٠۱٤ شناختیم و هنوز درباره ی آن ها تردید داریم. اگر هنوز هم از داشتن ابروی ضخیم طفره می روید، پس هیچ زمانی بهتر از اکنون برای انجام این کار نیست. این کار را به یک متخصص زیبایی یا آرایشگر واگذار کنید و با هم کار کنید تا بهترین مدل ابرویی را که برای صورتتان مناسب است، پیدا کنید. به ما اعتماد کنید، ابروها مثل قاب صورت شما هستند، پس شکل مناسب برای آن ها بسیار مهم است.

۴. خط چشم مشکی را کنار بگذارید.

احتمالاً هر دختر زیبایی که خط چشم مشکی کشیده است، زمان زیادی را برای یکسان کشیدن آن ها صرف کرده است. و بعضی از ما که هر روز خط چشم می کشیم، تقریباً نمی توانیم خودمان را فاقد آن تصور کنیم. با این وجود، اگر شما حس می کنید که دوست دارید چشمانتان را متحول کنید، ما به شما توصیه می کنیم به خط چشم های مشکی تان استراحت بدهید. در عوض، مداد چشم بی رنگ بکشید، آن ها چشمانتان را درشت تر خواهند کرد، و به شما چهره ی تازه ای می دهند. به علاوه، مثل یک خط چشم سفید، زننده نیست اما همان تأثیر جادویی را دارد.

۵. قوانین آرایشی نوین را امتحان کنید.

در دنیای جادویی آرایش، انتخاب ها بی پایانند. بین ژل ها، مایع ها، کرم ها و پودر ها، انتخاب های زیادی وجود دارند و ما حقیقتاً اعتقاد داریم که همه ی آن ها را امتحان کنید. بساط آرایشی همیشگی تان را جمع کنید، تا محصولات نوین، یا نمونه های نوین را تست کنید، با این روش شما می توانید انتخاب های تازه ای کشف کنید، فاقد اینکه پول زیادی خرج کنید.

۶. رایحه ی خودتان را بیابید.

عطری که شما سال ها از آن استفاده کرده اید رسماً (رایحه ی شما) شده است. اگر هریک از دوستان یا خانواده شما در جایی آن را حس کنند، بلافاصله به یاد شما می افتند. همان طور که تا وقتی عشق واقعیتان را پیدا نکرده اید با آن ازدواج نمی کنید، عطر شما هم همین گونه است؛ بنابراین ما به شما اطمینان می دهیم که امتحان کردن انواع دیگر ضرری ندارد. باور کنید یا نه، تعویض رایحه ای از میوه به گل واقعاً می تواند یک شروع دوباره باشد، و چشمانتان را به برند های نوین باز کند.

.

منبع : alamto.com


تبلیغات