چگونه دندان هایی درخشان داشته باشیم؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چگونه دندان هایی درخشان داشته باشیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چگونه دندان هایی درخشان داشته باشیم؟
,[categoriy]

آکاایران: چگونه دندان هایی درخشان داشته باشیم؟

آکاایران: به گزارش آلامتو به نقل از سایت سرخاب سفیداب؛ بدست آوردن دندان هایی سفید و درخشان، و یا نگهداری از آنها، ساده تر از آن است که فکر می کنید. مراقبت صحیح از دندان ها نه فقط برای سلامت آنها خوب است، بلکه کمک می کند تا دندان هایتان براق و درخشان بماند. تنها چند باید و نباید است که با رعایت آنها لبخندی بی نظیر پیدا خواهید کرد.

نبایدها:

  • تا آنجا که برایتان ممکن است، از جوش شیرین دوری کنید. جوش شیرین برای خیلی چیزها خوب است، اما به تدریج مینای دندان را از بین برده و باعث زرد شدن دندان هایتان خواهد شد.
  • از میوه و غذاهایی که تیره رنگ هستند دوری کنید. چیزهایی مثل سویا سس، دارای رنگدانه هایی هستند که می توانند روی دندان شما لک ایجاد کنند.
  • از نوشیدن بیش از اندازه ی نوشابه های انرژی زا بپرهیزید. به آن اندازه که گفته می شود خوب نیستند، مخصوصا برای دندان های شما! اسید موجود در آن نوشیدنی ها تاثیر فرسایشی داشته و سفیدی دندان هایتان را از بین می برد.

بایدها:

  • مسواکتان را تر و تازه نگاه دارید. تعویض مسواک هر ۳ ماه یکبار، یا در هر زمانی که احساس کردید دیگر زوار مسواکتان در رفته است، ایده ی خوبی است. همیشه مسواکی با کیفیت و مرغوب تهیه کنید.
  • زبانتان را تمیز نگاه دارید! تمیز کردن زبان نه تنها به خوشبو کردن تنفستان کمک خواهد کرد، بلکه باکتری هایی که می توانند باعث از بین بردن سفیدی دندان ها شوند را نیز از بین خواهد برد.
  • خوردن میوه، ایده ی خوبی برای حفظ سفیدی دندان هاست. آنطور که گفته شده است، خوردن میوه کمک می کند تا دندان تمیز و سلامتش حفظ شود.
  • هر بار که میوه های مرکباتی همچون لیمو یا پرتقال می خورید، دهانتان را آبکشی کنید، چرا که این میوه ها حاوی اسیدی هستند که مینای دندان را خواهد فرسود.
.

منبع : alamto.com

چگونه دندان هایی درخشان داشته باشیم؟ گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات