آکاایران: چگونه با آرایش چشم ریز را درشت کنیم؟ به راحتی با چند ترفند آرایشی میتوانید ریز بودن و گود بودن چشم هایتان را مخفی کنید و چهره زیباتری داشته باشید.برای آموزش این ترفندها با آکا ایران همراه باشید.

آرایش

از بین بردن تیرگی و پف زیر چشم

تیرگی و پف زیر چشم ها میتوانند باعث ریزتر به نظر رسیدن چشم ها شوند پس اولین کاری که انجام میدهید این است که تیرگی و پف چشم را از بین ببرید به این صورت که یک قالب کوچک یخ برای دور چشم هایتان استفاده کنید و سپس کمی کانسیلر دور چشم ها بزنید تا از شر تیرگی دور چشم خلاص شوید.

آرایش

مداد چشم سفید

خانم هایی که چشم های کوچکی دارند هرگز نباید داخل چشم شان مداد مشکی بزنند این کار باعث ریز تر دیده شدن چشم ها میشود، از مداد سفید برای داخل چشم و پلک پایین استفاده کنید و چشم هایتان را درشت تر جلوه دهید.

آرایش

 

خط چشم برای چشم های ریز

شاید تصور کنید خط چشم های ضخیم باعث درشت تر دیده شدن چشمها میشوند اما این تصور کاملا اشتباه است و شما باید یک لایه خط چشم نازک در طول مژه های بالایی بکشید .

آرایش

 

فر کردن مژه ها

فر کردن مژه ها بخش مهمی از آرایش چشم های ریز است و شما باید به بهترین شکل مژه هایتان را فر کنید و با این کار چشم ها را باز تر کنید. آرایش چشم تان را با ریمل به پایان برسانید، با دقت ریمل بزنید و چشم هایتان را زیباتر کنید.

 

آرایش

 

 


تبلیغات