چگونه مد روز باشیم؟ زیورآلاتی که هر دختر باید داشته باشد

آکاایران: چگونه مد روز باشیم؟ زیورآلاتی که هر دختر باید داشته باشد

آکاایران: مد روز بودن برای دختران امروزی فاکتور مهمی است، اگر شما نیز میخواهید مد روز باشید باید بدانید که کدام زیورآلات ضروری است در ادامه با ما همراه شوید:

به گزارش آلامتو و به نقل از مجله تناسب اندام؛ همه ی استایل این است که شما خود را چطور نمایش می دهید. استایل شما، شخصیت شما را نمایان می کند. و فاقد اینکه نیاز باشد بلند و رسا بگویید، بیان می کند در هر لحظه چه احساسی دارید. فشن هم، جدیدترین و محبوبت ترین سبک از لباس پوشیدن، مو، تزئینات و یا رفتار است. یک استایل و ظاهر شیک، ترکیبی از آخرین زیورآلات فشن و استایل است.

برای دختری که به دنبال بهترین برای خود است، داشتن چند مورد از زیورآلات جانبی ضروریست، تا بسیاری از لباس هایش را تکمیل کند. در اینجا چند مورد از این لوازم کلاسیک و همیشه مناسب را، که هر دختری باید در کمد لباسش داشته باشد را برایتان لیست کرده ایم.

۱. کیف دستی چرم شیک

کیف های چرمی ممکن است در اندازه ها و شکل های مختلف و انواع و اقسام زیادی از کیف های بزرگ سفری تا کیف های کوچک زنجیر دار وجود دارا باشند. پیچیدگی و ظرافت کیف های چرمی اجتناب ناپذیر است. هیچکس نمی تواند یک خانم باوقار با یک کیف چرمی جذاب و متناسب با استایلش را نادیده بگیرد.

۲. کلاه های کلاسیک

بصورت غیر قابل انکاری، کلاه بهترین چیزیست که در کمد خانم های مد روز پیدا می شود. زیوری که به شما ظاهری خونسرد و شیک می دهد، یک کلاه کلاسیک است. کلاه ها جزء انکار ناپذیری برای خانم هایی هستند که در خرید کردن، وسواس دارند. استایلتان را با یک کلاه کلاسیک، شیک تر کنید.

۳. گوشواره های بلند و پر زرق و برق

مجموعه ای از سبک ها، طرح ها، و رنگ ها در طراحی این گوشواره ها قرار دارند. گوشواره ها ظاهر زنانه ی شما را از طریقی قابل توجه، تکمیل می کنند. بی توجه به اینکه گوشواره تان فشن و یا قیمتی و نفیس باشد، این گوشواره ها همیشه شرحی زنانه در قالبی سنتی به سبک شما اضافه می کنند. استایل شیکتان را با یک گوشواره ی هوشمندانه و دلپذیر زنانه کنید.

۴. کت های زنانه

در ابتدا، کت های زنانه بخشی از از لباس های رسمی بودند. اما در عصر حاضر، این کت ها متعلق به زمان خاصی نیستند. آنها را با یک دامن یا شلوار و یا شلوار جین جفت کنید و ظاهری دلپذیر و شیک و جذاب بدست آورید. کت های زنانه با ظاهری مرتب و ساده، کاملا مناسب برای یک شب درجه یک، مصاحبه ی شغلی، و یا جلسه ای با مشتری هستند.

۵. کفش های پاشنه بلند قرمز

از سال های دور، همه ی ما شنیده ایم که کفش های پاشنه بلند، خانم ها را توانمند می کند. کفش های پاشنه بلند، زیورآلاتی اجباری برای خانم ها به حساب می آیند، و کفش های پاشنه بلند قرمز، اعتماد بنفس شما را افزایش دو چندان می کنند. کفشی که می تواند یک خانم را از هر وضعیت بحرانی ای خارج کند، یک کفش پاشنه بلند قرمز رنگ است. این کفش می تواند با هر نوع لباسی و هر زیورآلاتی برای هر موقعیتی ست شود.

۶. ساعت مچی طلایی رنگ دلپذیر

برای آراستگی شخصی، یک ساعت مچی طلایی دلپذیر، نشان دهنده ی استایل ذاتی شماست. زیورآلاتی که برای زمانبندی به خانم ها کمک می کند و همچنین باعث می شود لباس زیبایش، زیباتر بنظر برسد، یک ساعت مچی است.

۷. گردنبندهایی با آویزهای زیاد و بزرگ

استفاده ی خانم ها از این نوع گردنبند ها، نشانه ای از پیچیدگی است. گردنبند، اگر با یک لباس مناسب جفت شود، می تواند ارزش لباستان را چند پله افزایش دهد. درخشش الماس ها واقعا مکمل درخشش چشمان یک خانم هستند.

۸. گیره های مو

بهترین راه برای محافظت از موهایتان، جمع کردن آنها با یک گیره ی موی هوشمندانه و جذاب است. انواع بسیار متنوعی از گیره های مو که با سنگ های دلپذیر تزئین شده اند در شکل ها، سایز ها، و رنگ های متنوعی وجود دارد.

۹. عینک آفتابی شیک

چشم هایتان را با یک عینک آفتابی شیک و دلپذیر و محافظت کنید. مدل مورد علاقه تان را از میان طیف گسترده ی عینک های آفتابی مانند خلبانی، گربه ای، مربعی، بزرگ، گرد، ورزشی و… انتخاب کنید و استایلتان را در میان دوستانتان به رخ بکشید.

۱۰. شال گردن پشمی

یکی از زیورآلاتی که کاربردهای بسیاری دارد، شال گردن پشمی است. و به دو دلیل به شما خدمت می کند: محافظت از شما در زمستان، و شخصی کردن استایل شما! آنها نه تنها به سادگی دلپذیر هستند، همچنین بسیار راحت می توانند پوشیده شوند. پارچه ی آنها نیز به تنهایی بسیار نرم و شگفت انگیز است.

.

منبع : alamto.com


تبلیغات