.


استفاده از آرایش گرم در زمستان!

1393/10/27

استفاده از آرایش گرم در زمستان!

به گفته رییس انجمن مد و سلامت کانادا، رنگ آرایش برای فصول گرم و فصول سرد متفاوت است و اگر رعایت نشود، موجب مصنوعی‌ نشان دادن چهره فرد می‌شود.

آرایش در زمستان,آرایش زمستانی عروس,مدل ارایش در زمستان

آرایش در زمستان,آرایش زمستانی عروس,مدل ارایش در زمستان,آرایش صورت در زمستان,رنگ ارایش در زمستان,آرایش چشم در زمستان,نحوه ارایش در زمستان,آرایش زمستانی,ارایش زمستان,ارایش زمستانه,آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو

دکتر آرتور جونز معتقد است، رنگ‌های گرم مانند صورتی پررنگ، گل‌بهی، نارنجی و طلایی، رنگ‌های مناسبی برای آرایش زمستانی هستند و باید از رنگ‌های سرد مانند بنفش کم‌رنگ، صورتی روشن و قهوه‌ای خودداری کرد.
به طور معمول، رنگ پوست در زمستان روشن‌تر است و به همین دلیل رنگ کرم پودر در زمستان باید تیره‌تر از فصل تابستان انتخاب شود و رنگ‌ رژگونه نیز به پایه نارنجی نزدیک‌تر باشد. در عین حال، در زمستان باید به آرایش چشم‌ها دقت بیشتری کنید زیرا در سرما چشم‌ها زیبایی همیشگی خود را ندارند و سفیدتر و بی‌روح‌تر می‌شوند و تنها با آرامش (استفاده از خط چشم و سایه‌های تیره و براق و ریمل مشکی) می‌توان به آنها جلوه بخشید. همچنین استفاده از رژلب‌های مات، جامد و نسبتا پررنگ به جای براق، مایع و کم‌رنگ نیز از اصول آرایش زمستانی است.
آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو - ویستامطالب مرتبط