استفاده از آرایش گرم در زمستان!

به گفته رییس انجمن مد و سلامت کانادا، رنگ آرایش برای فصول گرم و فصول سرد متفاوت است و اگر رعایت نشود، موجب مصنوعی‌ نشان دادن چهره فرد می‌شود.

 

ارایش زمستان

دکتر آرتور جونز معتقد است، رنگ‌های گرم مانند صورتی پررنگ، گل‌بهی، نارنجی و طلایی، رنگ‌های مناسبی برای آرایش زمستانی هستند و باید از رنگ‌های سرد مانند بنفش کم‌رنگ، صورتی روشن و قهوه‌ای خودداری کرد.
به طور معمول، رنگ پوست در زمستان روشن‌تر است و به همین دلیل رنگ کرم پودر در زمستان باید تیره‌تر از فصل تابستان انتخاب شود و رنگ‌ رژگونه نیز به پایه نارنجی نزدیک‌تر باشد. در عین حال، در زمستان باید به آرایش چشم‌ها دقت بیشتری کنید زیرا در سرما چشم‌ها زیبایی همیشگی خود را ندارند و سفیدتر و بی‌روح‌تر می‌شوند و تنها با آرامش (استفاده از خط چشم و سایه‌های تیره و براق و ریمل مشکی) می‌توان به آنها جلوه بخشید. همچنین استفاده از رژلب‌های مات، جامد و نسبتا پررنگ به جای براق، مایع و کم‌رنگ نیز از اصول آرایش زمستانی است.
 

 

آرایش زمستانی دخترانه
به شما پیشنهاد می‌کنیم برای روزهای سرد و برفی زمستانی، یکی از این 3 مدل آرایش زیبا را که بسیار مجلل و خیره‌کننده است را انتخاب کنید.
 
به شما پیشنهاد می‌کنیم برای روزهای سرد وبرفی زمستانی، یکی از این 3 مدل آرایش زیبا را که بسیار مجلل و خیره‌کننده است را انتخاب کنید.
 
1. فرشته برفی:
 
نحوه ارایش در زمستان 

اگر می‌خواهید به یک مهمانی بروید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که این آرایش را انتخاب کنید، زیرا این آرایش هم مناسب روزهای سرد زمستان است و هم جلوه‌ای فوق‌العاده به شما می‌دهد. زیرا که الهامی از روزهای برفی زمستان است. این آرایش بسیار ساده است اما برای اطمینان بیشتر و سرعت عمل بیشتر در زمان مهمانی این آرایش را یکبار تمرین کنید. این آرایش با جذابیتی که دارد نگاه شما را به اوج می‌رساند.

این آرایش را بسیاری از آرایش‌گران معروف بکار می‌برند و موردپسند آنها می‌باشد: مانند TriciaSawyer که آرایشگر معروف در لوس آنجلس می‌باشد و مشتری‌های او Kate Beckinsale و Sharon Stone می‌باشند و همچنین Napoleon Perdis که او هم یکی از مشهورترین آرایشگرانی است که مشتریان او Teri Hatcher  و   Nicollette Sheridan می‌باشند و دیگر آرایشگر معروف دالاس SusieJasper می‌باشد که روی صورت Trisha Yearwood و Jodie Foster کار می‌کند.

در این مدل آرایش یک سایه نقره‌ای پشت چشم شما را می‌پوشاند و چهره شما را جذاب و در عین حال چهره‌ای معصوم به شما می‌دهد.

البته میزان رنگ سایه باید مناسب با رنگ پوست شما باشد اما نقره‌ای مرواریدی برای هر پوست مناسب است و اگر این سایه‌‌ها تیره‌تر از حد باشند چهره را مصنوعی و نازیبا می‌سازد.

از دیگر رنگ‌های سایه که می‌توانید بر حسب علاقه در این مدل به کار ببرید رنگ‌های صورتی سرد و آبی یخی و بنفش کم رنگ می‌باشد که هر کدام به یک اندازه جالب و زیبا می‌باشد.
 
چگونگی انجام آرایش:
 
استفاده از آرایش گرم در زمستان! ، آرایش زمستانی دخترانه

مرحله اول: یکی از نکات اصلی در این آرایش سایه چشم می‌باشد. شما می‌توانید هم از سایه مایع و هم پودری استفاده کنید. ابتدا با یک برس سایه حالت ضربه‌ای به پلکتان سایه را بزنید، این کار برای پوست‌های چروک لازم است، سپس می‌توانید سایه را تا برجستگی استخوان پلک ادامه دهید و مقداری هم برای جلوه بیشتر به پایین چشم بزنید.

مرحله دوم: دراین مرحله برای جلوه بیشتر چشم‌ها، با یک فر مژه، مژه‌‌هایتان را فر دهید و یا با استفاده از حرکت چرخشی ریمل مژه‌‌ها را فردار کنید.

مرحله سوم: در پایان کار با یک ریمل سیاه رنگ بر روی مژه‌‌هایتان از درخشش سایه بکاهید تا چهره‌تان طبیعی‌تر به نظر برسد.
 
دختر طلا کاری شده:
 
رنگ ارایش در زمستان
رنگ‌های خاکستری و دودی که بسیار هم مورد استفاده قرار می‌گیرد، کمی تکراری و عمومی شده است. برای یک ظاهر فریبنده و مدرن می‌توانید از سایه‌‌هایی به رنگ طلایی و مسی و برنزی استفاده کنید، این سایه با هر رنگ پوستی سازگار است اما اگر پلک شما دارای چروک می‌باشد قبل از زدن سایه حتما با یک کرم پودر سطح آن را بپوشانید. این سایه در پلک‌های کشیده بسیار زیباتر و درخشان‌تر به نظر خواهد رسید. این نوع رنگ‌ها چهره شما را بشاش‌تر و جوانتر می‌سازد و عیب‌‌های احتمالی چهره‌تان را مخفی می‌سازد.
 
چگونگی انجام آرایش:  
 
آرایش صورت در زمستان

مرحله اول: دراین مرحله توسط یک برس سایه مقداری از سایه مثلا طلایی را تا برجستگی استخوان پلک بکشید.

مرحله دوم: در این مرحله مقداری از سایه طلایی تیره و یا برنزی را در انتهای پلک چشم بکشید تا درخشش سایه طلایی بیشتر نمایان شود.

مرحله سوم: تیره‌ترین رنگ مانند مسی بسیار تیره را روی خط چشمتان به صورت یک خط بکشید.

مرحله چهارم: دراین مرحله باید سایه‌‌ها را در هم محو کنید، با یک برس سایه تمیز سعی کنید بین سایه‌‌های رنگی حالت خطی باقی نماند و همگی در هم ادغام شده باشد.

مرحله پنجم: در این مرحله توسط یک مداد چشم برنزی تمام اطراف چشم را بکشید.

مرحله ششم: در این مرحله با یک ریمل مشکی رنگ با حرکت چرخشی مژه‌‌هایتان را آرایش دهید تا سایه‌تان جذابتر به نظر برسد.
 
جذابیت گربه‌ای:
 
نحوه ارایش در زمستان
این نوع آرایش موردپسند بسیاری از هنرپیشه‌‌های‌‌هالیوودی مانند الیزابت تیلور و انجلینا جولی و ... بوده است و برخلاف ظاهر آن، این آرایش برای هر چشمی می‌تواند انجام شود. اما نکته مهم در این گونه آرایش ضخامت خط چشم است که باید مناسب با نوع چشم انجام شود و هر چقدر چشمان شما درشت‌تر باشد می‌توانید از خط چشم پهن‌تری هم استفاده کنید و می‌توانید بر حسب علاقه از مداد چشم یا خط چشم مایع استفاده کنید.
 
چگونگی انجام آرایش:
 
 آرایش صورت در زمستان

مرحله اول: در این مرحله یک سایه مات روشن مانند عاجی یا زردآلویی را روی پلکتان بکشید و بعد از آن با یک سایه قویتر مانند قهوه‌ای پلکتان را سایه بزنید این سایه‌‌ها به زیبایی خط چشم شما بسیار کمک خواهند کرد.

مرحله دوم: کنترل خط چشم مایع ممکن است بسیار سخت باشد برای شروع بهتر است قبل از استفاده از خط چشم مایع از یک مداد چشم به عنوان پایه کار استفاده کنید و سپس روی آن را با یک خط چشم مایع بکشید. دراین آرایش باید خط چشم را از گوشه‌ترین نقطه چشم به گوشه دیگر چشم بکشید شما می‌توانید اندکی بیشتر خط چشم را به داخل بکشید.

مرحله سوم: اگر خط چشم کشیدن برای شما مشکل است از این شیوه استفاده کنید: ابتدا روی خط چشم از گوشه داخلی به وسط کشیده و سپس از وسط به گوشه بیرون چشم پیش بروید تا مژه زدن نتواند برای شما مشکلی پیش آورد، زیرا شما حداکثر 10 ثانیه وقت دارید که خط چشم کامل را بکشید و بعد از آن چشمان شما دچار سوزش و اشک می‌شود.

مرحله چهارم: استفاده از یک ریمل مشکی برای زیباتر شدن چشم‌ها می‌باشد.
 سیمرغ

باید و نبایدهای آرایش زمستان

باید و نبایدهای آرایش زمستان

مجموعه: آرایش صورت باید و نبایدهای آرایش زمستان آرایش پاییز و زمستان هم درست مثل لباس های این فصل باید با تغییر فصول عوض شوند   آرایش پاییز و زمستان
فصل زمستان

آرایش های محبوب فصل زمستان +عکس

آرایش های محبوب فصل زمستان +عکس آرایش های محبوب فصل زمستان,آرایش های محبوب این فصل که جذابیت شما را دو چندان می کند.   بال های سبز: استاد خط چشم کشیدن شوید. با استفاده ا
آرایش در زمستان و باید و نبایدهای آن

آرایش در زمستان و باید و نبایدهای آن

در این بخش مطلب جدیدی برای شما عزیزان تهیه و تنظیم کرده ایم که دعوت می کنیم تا پایان ما را همراهی کنید. عنوان مطلب جدیدی که در این قسمت از سایت گهر به
پاییز و زمستان

چطور در پاییز و زمستان آرایش کنیم

نوشته شده توسط در آبان ۲, ۱۳۹۶ . نوشته شده در آرایش و زیبایی چطور در پاییز و زمستان آرایش کنیمدر این پست و مطلب برای شما به این موضوع که چطور در پاییز و زمستان آرا
پاییز و زمستان

نکات مهم آرایش در فصل پاییز و زمستان

نکات مهم آرایش در فصل پاییز و زمستان در فصل پاییز خانم ها می توانند آرایش خود را مطابق با فصل هماهنگ کنند تا مثل همیشه دلپذیر و جذاب به نظر برسند. آرایش در فصل پا
فصل زمستان

آرایش چشم مناسب برای فصل زمستان (تصویری)

آرایش چشم مناسب برای فصل زمستان (تصویری) آرایش چشم مناسب برای فصل زمستان (تصویری) مدل آرایش زمستانی چشم,آموزش تصویری آرایش چشم مناسب برای فصل زمستان,مدل آرایش چش
پاییز و زمستان

مدل آرایش چشم برای فصل پاییز و زمستان

بهترین مدل آرایش چشم و ابرو برای فصل پاییز و زمستان برای شما آموزش مدل هایی  را برای آرایش پاییزی و زمستانی چشم آماده کردیم که در ادامه این مدل های آرایش چ
آرایش ساده

آرایش ساده ویژه زمستان (آموزش تصویری)

آرایش ساده ویژه زمستان (آموزش تصویری) ما در اینجا مراحل آرایش کردن متناسب با روزهای سرد زمستانی را گام به گام برایتان توضیح داده ایم .می توانید این مراحل را بخوانید و به راحتی خ
آموزش آرایش چشم

آموزش آرایش چشم مخصوص پاییز و زمستان

آکایران :با فرار رسیدن فصل پاییز متد های آرایشی مخصوص فصل پاییز و زمستان هم از راه می رسد و نحوه آرایش کردن ها و رنگ های استفاده شده در آرایش کمی فرق خواهد کرد. پ
تبلیغات