بلند شدن و پرپشتی مژه با 4 روش طلایی

 

بلند شدن مژه با روغن زیتون

 

برای بلند شدن مژه ها در قدم اول به سراغ کاشت و اکستیشن نروید چون این روشها دوام چندانی نخواهند داشت. روشهایی برای پرپشتی و کسیدگی بیشتر مژه ها وجود دارد که به سادگی شما را صاحب مژه و چشمانی زیبا می کند.

بلند شدن مژه ها و داشتن مژه هایی بلند و پرپشت به طبع زیبایی چشمان شما را چند برابر می کند. بارها امتحان کرده اید که با یک مژه مصنوعی چقدر چهره شما تغییر می کند و بدتان نمی آید که روشی برای زیبایی مژه ها داشته باشید تا به صورت طبیعی به ان برسید.

بنا به گزارش آکاایران : یکی از بهترین راه ها برای زیبایی و جلوه ی بیشتر چشم ها بلند تر و کشیده تر شدن مژه ها می باشد. این کار باعث دو چندان شدن زیبایی چشم ها می شود و بیشتر ستاره های سینما همیشه زیبایی خود را با آرایش کامل مژه هایشان تکمیل می کنند.

 

روغن گیاهی برای بلند شدن مژه ها:

افزودن مقداری روغن گیاهی مثل روغن های زیتون یا بادام به ریملی که استفاده می کنید باعث کشیده تر شدن مژه ها می شود.

 

نحوه ریمل زدن برای بلند شدن مژه ها:

 هنگام ریمل زدن همیشه پایین را نگاه کنید و 3 مرتبه مژه ها را از ریشه ی مژه ها به سمت انتهای مژه ها ریمل بزنید.

 

 استفاده از برس های مؤثر در بلند شدن مژه ها:

از برس مژه ای استفاده کنید، که دارای موهای نازکی باشد و به راحتی در بین مژه ها نفوذ کند و مژه هایتان را بلند تر و کشیده تر کند.

 

 تغذیه مناسب برای بلند شدن مژه ها:

البته لازم به ذکر می باشد که مژه ها باید کاملاً تغذیه شوند تا بتوانید به کمک آرایش بلندی آن ها را به حداکثر برسانید بنابراین حتماً سعی کنید برنامه ی غذایی سالم و کاملی داشته باشید.

 

منبع : نمناک

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید


تبلیغات