در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد کرم های ضد لک را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکایران: در آغاز فصل گرم و تعطیلات که سفرها و گشت و گذار دوچندان می شود، مراقبت از پوست در برابر تابش مستقیم آفتاب توجه بیشتری می خواهد؛ فرقی ندارد که پوست تان خشک است یا چرب.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

کرم ضد لک

آکاایران: کرمهای روشن کننده حاوی هیدروکینون که به عنوان داروی ضد لک مورد استفاده قرار می گیرند، دردراز مدت باعث افزایش تحریکات پوستی می شوند. به گزارش سرویس «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران، دکتر مسعود داوودی متخصص پوست و مو ضمن بیان مطلب فوق افزود: هر اندازه که درصد هیدروکینون موجود در این نوع کرمها بیشتر باشد، شانس ابتلا به تحریکات پوستی افزایش می یابد؛ به عنوان مثال هیدروکینون ۱۰ درصد، شدیدا پوست را تحریک کرده و باعث خارش و قرمزی پوست می شود.

وی با اشاره به این که تاثیر کرمهای ضد لک در افراد متفاوت است و بستگی به نوع ضایعه دارد، گفت: مصرف این کرمها در بعضی افراد تاثیر گذار بوده و در بعضی دیگر تغییراتی را به وجود نمی آورد. ضدآفتاب هایی که در این مطلب با کمک تیم متخصص بازار زیبایی معرفی کرده ایم، برای تمام پوست ها مناسبند و علاوه بر ضد لک بودن و محافظت در برابر نور شدید خورشید، مرطوب کننده های مناسب برای آبرسانی به پوست های آسیب دیده محسوب می شوند. پس با دقت در میان محصولات زیر بگردید و با هدف مراقبت از شادابی و زیبایی پوست کرمی مناسب انتخاب کنید.

زره سبک و بی رنگ در برابر خورشید

آکاایران : یکی از شایع ترین مشکلات پوستی که در سال های اخیر به اوج خود رسیده، پیری زودرس پوست و متوسل شدن ما به هزار و یک روش برای بازیابی جوانی و شادابی آن است اما باید قبول کنیم که هیچ راهی مانند مراقبت نمی تواند طبیعت و زیبایی ما را برگرداند. پس زیر این آفتاب سوزان نیاز به کرم هایی است که از پوست در مقابل اشعه های آسیب رسان و سرطان زا محافظت کرد. کرم «فتودرم مکس بیودرما» قوی ترین فیلتر در برابر اشعه آفتاب است و ترکیب فوق العاده سبک آن به پوست شما حسی بی نظیر نرم و لطیف می دهد. از طرفی این ضدآفتاب بی رنگ است و به سادگی روی پوست نشسته و هیچ چربی روی پوست شما باقی نمی گذارد و پوست را سفید نمی کند. در کنار همه این ویژگی ها این محصول با دوام است و سلول های پوست را از عمق رطوبت رسانی می کند.


روش مصرف:
 هر روز پیش از قرار گرفتن در آفتاب، کرم را به صورت و گردن زده و هر دو ساعت یک بار مصرف آن را تکرار کنید.
حدود قیمت: هزار تومان
ضد آفتاب ورزشکاری
گاهی پوست ما در برابر گرما کم می آورد و عرق می کند تا جایی که هیچ کرم پودر و ضد آفتابی روی آن دوام نمی آورد. اگر این مشکل شما هم هست، بهتر است در انتخاب کرم های روزانه ای که قرار است ساعت ها از پوست شما محافظت کند، دقت و سلیقه بیشتری به خرج دهید. ضدآفتاب «سان سنس ایگو» نمونه ای از این کرم هاست که با دوام بالا در برابر آفتاب و حتی آب تا ساعت ها از نفوذ اشعه مادون قرمز و نورهای نامرئی و مضر آفتاب جلوگیری می کند.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

کرم های ضد لک

این محصول که با پایه مرطوب کننده برای رطوبت رسانی و نرم کردن پوست در فصول مختلف سال طراحی شده است، ترکیبات سبک از پایه شیر دارد که با جذب سریع و کمترین ایجاد حساسیت، پوست شما جوان، زیبا و شاداب می ماند. از طرفی عیار حفاظتی یا همان SPF 50 این کرم آن را به ضد آفتابی محبوب در فصل تابستان به ویژه برای ورزشکاران تبدیل کرده است.
روش مصرف:
30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، ضدآفتاب را مصرف و در صورت نیاز در میانه روز دوباره آن را تمدید کنید.
حدود قیمت: 50هزار تومان

جنگ شا بلوط با آفتاب
اگر اصولا عادت به استفاده از کرم های ضدآفتاب ندارید باید به زودی فاتحه پوست زیبا و سالم خود را بخوانید چون هیچ عاملی مانند اشعه آفتاب تاثیرات مخربی روی پوست نمی گذارد. پس در قدم اول سهل انگاری را کنار بگذارید و با کمی مطالعه بهترین کرم را برای خود انتخاب کنید اما چرا اینها را گفتیم چون هیچ کرمی مانند ضدآفتاب «گینو» نمی تواند تاثیرات کم و بیش آفتاب را که از گذشته روی صورت تان جا خوش کرده، برطرف کند. این کرم با حداکثر محافظت در برابر نور آفتاب با کمک DNA های محافظ، فیلترهای تقویت شده پیری و لک دار شدن پوست را تا سال ها به تعویق می اندازد. این محصول دارای ویتامین E و ضدرادیکال های آزاد است و با کمک عصاره شاه بلوط موجود در خود پوست را از عمق رطوبت رسانی می کند.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

انواع کرم ضد لک

روش مصرف:
قبل از قرار گرفتن در آفتاب ضد آفتاب را استفاده کنید و با هر بار شست وشو یا شنا دوباره آن را تمدید کنید.
حدود قیمت: 45هزار تومان

ضد آفتابی از عصاره آلوئه ورا
اگر انتخاب شما از میان محصولات مختلف نوع گیاهی و استاندارد آن است باید مطمئن باشید تا پوست تان در برابر آفتاب زره محکم و قابل اطمینانی دارد. ضد آفتاب تخصصی «لیراک» از بهترین ترکیبات ضدچروک و ضدآفتاب تشکیل شده تا از افتادگی پوست در اثر تابیدن آفتاب جلوگیری کند اما از ویژگی های دیگر آن کمپلکس محافظ سلولی این کرم است که با ترکیبی که از ویتامین E و عصاره گل فرانچی دارد روند جوان سازی پوست را سرعت می بخشد اما از همه اینها مهم تر لیراک در ضدآفتاب خود سه ترکیب مرطوب کننده و التیام بخش شامل روغن یاسمن، آلوئه ورا و گلیسیرین گیاهی دارد که در مدت مصرف آن هیچ ردی از پیری و خشکی روی پوست تان باقی نمی ماند و در آخر می توانید مطمئن باشید که هیچ لکی در اثر آفتاب روی صورت تان جا خوش نمی کند.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

بهترین کرم ضد لک

روش مصرف:
ضد آفتاب «لیراک» را قبل رفتن زیر آفتاب روی پوست زده و هر چهار ساعت آن را تجدید کنید.
حدود قیمت: هزار تومان

ضد آفتاب چند کاره
شاید هزینه کردن برای محافظت از پوست جای دوری نرود چه بسا که ممکن است سال ها بعد چند برابر آن هزینه را انجام دهید تا جوانی و شادابی پوست شما به روزهای اوج خود برگردد اما آفتاب و آسیب هایش از آن دسته اتفاق هایی هستند که می تواند برای شما گران تمام شود. با همه این تفاسیر اگر برای انتخاب محصولی استاندارد با تاثیر فوق العاده مشکل مالی ندارید، می توانید سراغ یکی از بهترین محصولات در این زمینه بروید. ضد آفتاب چندکاره کلینیک علاوه بر مهار کردن اشعه های مضر آفتاب، خاصیت ضد چروک و ضد لک هم دارد و به گفته متخصصان بازار زیبایی در طول مدت استفاده از آن تمام نیازهای پوست شما را برطرف می کند. این ضدآفتاب همچنین دارای ترکیب رنگی است که به عنوان کرم پودر عمل کرده و دیگر نیازی به استفاده توام با فوندیشن نخواهید داشت.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

بهترین کرم ضد لک

روش مصرف:
ضد آفتاب کلینیک را روزها قبل از خارج شدن از منزل روی پوست تان ماساژ دهید.
حدود قیمت: 170هزار تومان

ضد آفتاب ویتامینه
محافظت از پوست کار چندان ساده ای هم نیست چون صدها عامل داخلی و خارجی وجود دارد که سلامت پوست را تهدید می کنند. بهتر است با کمک محصولات تایید شده متخصصان از نفوذ هر گونه اشعه مضر یا مواد آسیب رسان جلوگیری کنید. ضدآفتاب و تسکین دهنده «اون» که از مواد مرطوب کننده تشکیل شده، ضد التهاب است و به خاطر دوام بالا انتخاب بسیاری از خانم های امروزی است. این کرم حاوی ویتامین E است که از آفتاب سوختگی و پیری زودرس پیشگیری می کند و اجازه نمی دهد اشعه های آفتاب با نفوذ به پوست باعث ایجاد چروک های متعدد و لک شود. از طرف دیگر این محصول در مقابل آب و تعریق مقاوم است و به دو صورت رنگی و ساده در بازار موجود است.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

استفاده از کرم های ضد لک

روش مصرف:
10 دقیقه قبل رفتن به زیر آفتاب مصرف و در صورت نیاز مصرف آن را تکرار کنید.
حدود قیمت: 60هزار تومان

تابستانی بدون چروک و لک
متخصصان به استفاده روزانه از ضدآفتاب در تمام فصول سال است اما این نیاز با گرم تر شدن هوا و تابش مستقیم آفتاب دو چندان می شود چرا که در هوای گرم و خشک تابستان پوست مستعد لک دار و در نهایت تیره شدن است.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

کرم ضد لک خوب

از همه مهم تر بروز چروک های کم و زیاد است که به خاطر اثرات اشعه مضر آفتاب روی صورت مان جا خوش می کنند. بنابراین پوست برای مقابله با این همه اتفاق نیاز به سپری مقاوم و آسیب ناپذیر دارد؛ سپری به شکل کرم ضدآفتاب و ضدچروک کلارنس که با خاصیت مرطوب کنندگی و ضدچروک خود محافظ قوی پوست های حساس و روشن در برابر اشعه مضر UV است. از طرفی ترکیبات گیاهی این محصول باعث شده بدون ایجاد حساسیت تا ساعت ها به پوست تان رطوبت برساند و ساختار سبک آن احساس دلنشینی از خنکی را در شما ایجاد کند.
حدود قیمت: 120 هزار تومان

گردآوری: بخش خانواده آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

استفاده از کرم ضد آفتاب برای نور ال ای دی , بهترین مارک ضدآفتاب برای پوست خیلی خشک , کرم جوان سازی مخصوص پوست خشک topicrem , ضدآفتاب چند درصد برای صورت مناسب است؟ , بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک , بهترین مارک کرم روشن کننده پوست صورت , معرفی بهترین کرم های صورت برای مردان , انتخاب بهترین کرم روز و مرطوب کننده , بهترین مارک کرم برای لکه های صورت , ضد افتاب و تاثیر آن بر پوستی زیبا , بهترین مارک کرم شب برای پوست چرب , طرز استفاده آنتی سلولیت اوریفلیم , کرم روشن کننده پوست صورت مردانه , کرم پودر مک دارای فیلتر ضدآفتاب , بهترین کرم روشن کننده پوست صورت , بهترین کرم ضد آفتاب رنگی ضد جوش , قویترین کرم ازبین برنده لک صورت , کرم ضد آفتاب خوب برای پوست خشک , ساختار کامل کرم سفید کننده ها , بهترین کرم صورت برای پوست خشک , بهترین کرم روشن کننده جای جوش , ضدآفتاب رنگی ایجاد لک میکند ؟ , کرم ضد آفتاب ضد لک و ضد چروک , کرم برای پوستهای حساس مردانه , استفاده از کرم ضد لک و آفتاب , کرم سفید کننده برای پوست خشک , بهترین کرم برای رفع کک و مک , تاثیر ضد آفتاب بر پوست صورت , ضدآفتاب رنگی ایجاد لک میکند , بهترین مارک ضد افتاب ضد جوش , بهترین کرم آبرسان پوست صورت , تاثیر ضدآفتاب بر پوست صورت , خواص کرم گار نیجربی بی کرم , کرم پودر با خاصیت ضد آفتاب , بهترین کرم سفید کننده صورت , کرم سفید کننده صورت مردانه , فواید و مضرات کرم ضد چروک , نظر مردم درباره کرم ضد لک , ضد آفتاب صورت spf50 لانژه , بهترین کرم صورت بدون چربی , موثرترین کرم برای لک صورت , کرم پرکننده جای جوش سینره , کرم روز برای پوست های چرب , کرم ضد لک پشت دست درموفیل , بهترین برند کرم ضد آفتاب , اسامی کرم های ضد لک مارک , طریقه مصرف کرم جی ترک پا , بهترین برند کرم های پوست , کرم شب روشن کننده ایرانی , بهترین کرم ضد تیرگی پوست , کرم برطرف کننده کک و مک , بهترین کرمهای ضدلک دنیا , قمت کرم پودر های لانکوم , خرید اینترنتی میلادوپیز , درباره ی کرم های ایرانی , کرم رازیانه ضد لک مهوین , بهترین کرم لکه بر صورت , ضد آفتاب بیودرما ضد لک , کرم ضد لک قوی فرانسوی , بهترین کرم ضد لک صورت , ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺗﺮﯾﻦ ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﻟﮏ , فواید کرم های ساختنی , بهترین کرم های ضد لک , کرم های بهداشتی اریج , راه های کد کرم کلمات , کرم ضد لک قوی گیاهی , کرم لکه بر قوی صورت , كرم برطرف كننده لك , کرم ضد لک صورت قوی , کرم ضد افتاب لیراک , کرم ضد آفتاب لیراک , کرم ضد آفتاب اردمی , کرم های ضد لک قوی , کرم ضدآفتاب اردمی , گرانترین ضد افتاب , ضد آفتاب سز درما , کرم های ضدلک قوی , کپیدرما دپی وایت , بهترین کرم ضد لک , ضد آفتاب و ضد لک , کرم لکه بر صورت , کرم ضد لک لیراک , ضد آفتاب کلارنس , ضد آفتاب lierac , قویترین ضدآفتاب , ضد افتاب 7 کاره , کرم لکه بر صورت , کرم بیو وایتینگ , بهترین کرم صورت , کرم‌ ضد آفتاب م , ضد آفتاب لیراک , کرم ضد لک چیست , ضدآفتاب لانسون , كرم ضد لك صورت , کرم ضد لک صورت , کرم های ایرانی , کرم لک سوختگی , خرید کرم پوست , بلیتا ایتالیا , ضد آفتاب گینو , کرم ادیب خوبه , ضدآفتاب بلیتا , صورت کرم زده , کرم ضد آقتاب , بهترین ضد لک , کرمهای گیاهی , ضدآفتاب گینو , برند لانسون , کرم صورت شب , کرم پیراسته , بهترین ضدلک , کرم های مای , ضد لک جينجر , کرم پرفکتا , ضد لک قوی , کرم چیست , کرم صورت


چرا مصرف کرم ضد آفتاب مهم است؟

چرا مصرف کرم ضد آفتاب مهم است؟

مجموعه: سلامت پوست چرا مصرف کرم ضد آفتاب مهم است؟ استفاده از کرم ضد آفتاب اهمیت زیادی دارد   استفاده از کرم ضد آفتاب اهمیت زیادی دارد. در این مطلب به
بهترین کرم

بهترین کرم ها برای درمان ترک پا + عکس

به گزارش مجله اینترنتی پریناز مجله سیب سبز – شقایق جعفری: ترک خوردن قسمت هایی از پوست پا به دلیل خشکی و گاهی اگزما مشکل شایع و مشترکی میان خانم ها و آقایانی
کرم اصلاح صورت

چگونه کرم اصلاح صورت درست کنیم

مجموعه: لوازم آرایشی چگونه کرم اصلاح صورت درست کنیم کرم اصلاح صورت ‎   روش قرار دادن یک لایه ی سفید کفی روی صورت قرن هاست که متداول است. این روش برای
کرم دور چشم

از چه سنی کرم دور چشم استفاده کنیم؟

مجموعه: سلامت پوست از چه سنی کرم دور چشم استفاده کنیم؟ هیچ وقت برای شروع استفاده از کرم دور چشم زود نیست.   کرم دور چشم تنها برای جلوگیری از چین و چرو
کرم ضد چروک

کدام کرم ضد چروک برای پوستم بهتر است؟

مجموعه: سلامت پوست کدام کرم ضد چروک برای پوستم بهتر است؟ باید مواد موثر برای مبارزه با چین و چروک را بشناسید   کرم های ضد چروک مختلفی در داروخانه برا
بهترین کرم ضد آفتاب

راهنمای خرید بهترین کرم ضد آفتاب

راهنمای خرید بهترین کرم ضد آفتاب راهنمای خرید بهترین کرم ضد آفتاب مراقبت از پوست مساوی اســـت با سلامت ، درخشندگی و زیبایی شما که می توانید از آن لذت ببرید. خانم ها به طور دائم
کرم پودر

فواید و موارد مورد استفاده از کرم پودر

یکی از نام های دیگر استفاده از کرم پودر زیرسازی پوست است. ما در این بخش که با عنوان فواید و موارد مورد استفاده از کرم پودر، در سایت دکتر سلام منتشر شده ا
بهترین کرم

معرفی بهترین کرم برای روزهای سرد

معرفی بهترین کرم برای روزهای سرد با شروع فصل سرما پوست خیلی از افراد نسبت به فصل گرم حساس تر و خشک وشکننده می شود و استفاده از کرمهای روزهای گرم جواب گوی پوستی لطیف و شاداب نی
تبلیغات