در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد کرم های ضد لک را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکایران: در آغاز فصل گرم و تعطیلات که سفرها و گشت و گذار دوچندان می شود، مراقبت از پوست در برابر تابش مستقیم آفتاب توجه بیشتری می خواهد؛ فرقی ندارد که پوست تان خشک است یا چرب.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

کرم ضد لک

آکاایران: کرمهای روشن کننده حاوی هیدروکینون که به عنوان داروی ضد لک مورد استفاده قرار می گیرند، دردراز مدت باعث افزایش تحریکات پوستی می شوند. به گزارش سرویس «بهداشت و درمان» خبرگزاری دانشجویان ایران، دکتر مسعود داوودی متخصص پوست و مو ضمن بیان مطلب فوق افزود: هر اندازه که درصد هیدروکینون موجود در این نوع کرمها بیشتر باشد، شانس ابتلا به تحریکات پوستی افزایش می یابد؛ به عنوان مثال هیدروکینون ۱۰ درصد، شدیدا پوست را تحریک کرده و باعث خارش و قرمزی پوست می شود.

وی با اشاره به این که تاثیر کرمهای ضد لک در افراد متفاوت است و بستگی به نوع ضایعه دارد، گفت: مصرف این کرمها در بعضی افراد تاثیر گذار بوده و در بعضی دیگر تغییراتی را به وجود نمی آورد. ضدآفتاب هایی که در این مطلب با کمک تیم متخصص بازار زیبایی معرفی کرده ایم، برای تمام پوست ها مناسبند و علاوه بر ضد لک بودن و محافظت در برابر نور شدید خورشید، مرطوب کننده های مناسب برای آبرسانی به پوست های آسیب دیده محسوب می شوند. پس با دقت در میان محصولات زیر بگردید و با هدف مراقبت از شادابی و زیبایی پوست کرمی مناسب انتخاب کنید.

زره سبک و بی رنگ در برابر خورشید

آکاایران : یکی از شایع ترین مشکلات پوستی که در سال های اخیر به اوج خود رسیده، پیری زودرس پوست و متوسل شدن ما به هزار و یک روش برای بازیابی جوانی و شادابی آن است اما باید قبول کنیم که هیچ راهی مانند مراقبت نمی تواند طبیعت و زیبایی ما را برگرداند. پس زیر این آفتاب سوزان نیاز به کرم هایی است که از پوست در مقابل اشعه های آسیب رسان و سرطان زا محافظت کرد. کرم «فتودرم مکس بیودرما» قوی ترین فیلتر در برابر اشعه آفتاب است و ترکیب فوق العاده سبک آن به پوست شما حسی بی نظیر نرم و لطیف می دهد. از طرفی این ضدآفتاب بی رنگ است و به سادگی روی پوست نشسته و هیچ چربی روی پوست شما باقی نمی گذارد و پوست را سفید نمی کند. در کنار همه این ویژگی ها این محصول با دوام است و سلول های پوست را از عمق رطوبت رسانی می کند.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

آکاایران: بهترین کرم های ضدآفتاب و ضدلک


روش مصرف:
 هر روز پیش از قرار گرفتن در آفتاب، کرم را به صورت و گردن زده و هر دو ساعت یک بار مصرف آن را تکرار کنید.
حدود قیمت: هزار تومان
ضد آفتاب ورزشکاری
گاهی پوست ما در برابر گرما کم می آورد و عرق می کند تا جایی که هیچ کرم پودر و ضد آفتابی روی آن دوام نمی آورد. اگر این مشکل شما هم هست، بهتر است در انتخاب کرم های روزانه ای که قرار است ساعت ها از پوست شما محافظت کند، دقت و سلیقه بیشتری به خرج دهید. ضدآفتاب «سان سنس ایگو» نمونه ای از این کرم هاست که با دوام بالا در برابر آفتاب و حتی آب تا ساعت ها از نفوذ اشعه مادون قرمز و نورهای نامرئی و مضر آفتاب جلوگیری می کند.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

کرم های ضد لک

این محصول که با پایه مرطوب کننده برای رطوبت رسانی و نرم کردن پوست در فصول مختلف سال طراحی شده است، ترکیبات سبک از پایه شیر دارد که با جذب سریع و کمترین ایجاد حساسیت، پوست شما جوان، زیبا و شاداب می ماند. از طرفی عیار حفاظتی یا همان SPF 50 این کرم آن را به ضد آفتابی محبوب در فصل تابستان به ویژه برای ورزشکاران تبدیل کرده است.
روش مصرف:
30 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، ضدآفتاب را مصرف و در صورت نیاز در میانه روز دوباره آن را تمدید کنید.
حدود قیمت: 50هزار تومان

جنگ شا بلوط با آفتاب
اگر اصولا عادت به استفاده از کرم های ضدآفتاب ندارید باید به زودی فاتحه پوست زیبا و سالم خود را بخوانید چون هیچ عاملی مانند اشعه آفتاب تاثیرات مخربی روی پوست نمی گذارد. پس در قدم اول سهل انگاری را کنار بگذارید و با کمی مطالعه بهترین کرم را برای خود انتخاب کنید اما چرا اینها را گفتیم چون هیچ کرمی مانند ضدآفتاب «گینو» نمی تواند تاثیرات کم و بیش آفتاب را که از گذشته روی صورت تان جا خوش کرده، برطرف کند. این کرم با حداکثر محافظت در برابر نور آفتاب با کمک DNA های محافظ، فیلترهای تقویت شده پیری و لک دار شدن پوست را تا سال ها به تعویق می اندازد. این محصول دارای ویتامین E و ضدرادیکال های آزاد است و با کمک عصاره شاه بلوط موجود در خود پوست را از عمق رطوبت رسانی می کند.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

انواع کرم ضد لک

روش مصرف:
قبل از قرار گرفتن در آفتاب ضد آفتاب را استفاده کنید و با هر بار شست وشو یا شنا دوباره آن را تمدید کنید.
حدود قیمت: 45هزار تومان

ضد آفتابی از عصاره آلوئه ورا
اگر انتخاب شما از میان محصولات مختلف نوع گیاهی و استاندارد آن است باید مطمئن باشید تا پوست تان در برابر آفتاب زره محکم و قابل اطمینانی دارد. ضد آفتاب تخصصی «لیراک» از بهترین ترکیبات ضدچروک و ضدآفتاب تشکیل شده تا از افتادگی پوست در اثر تابیدن آفتاب جلوگیری کند اما از ویژگی های دیگر آن کمپلکس محافظ سلولی این کرم است که با ترکیبی که از ویتامین E و عصاره گل فرانچی دارد روند جوان سازی پوست را سرعت می بخشد اما از همه اینها مهم تر لیراک در ضدآفتاب خود سه ترکیب مرطوب کننده و التیام بخش شامل روغن یاسمن، آلوئه ورا و گلیسیرین گیاهی دارد که در مدت مصرف آن هیچ ردی از پیری و خشکی روی پوست تان باقی نمی ماند و در آخر می توانید مطمئن باشید که هیچ لکی در اثر آفتاب روی صورت تان جا خوش نمی کند.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

بهترین کرم ضد لک

روش مصرف:
ضد آفتاب «لیراک» را قبل رفتن زیر آفتاب روی پوست زده و هر چهار ساعت آن را تجدید کنید.
حدود قیمت: هزار تومان

ضد آفتاب چند کاره
شاید هزینه کردن برای محافظت از پوست جای دوری نرود چه بسا که ممکن است سال ها بعد چند برابر آن هزینه را انجام دهید تا جوانی و شادابی پوست شما به روزهای اوج خود برگردد اما آفتاب و آسیب هایش از آن دسته اتفاق هایی هستند که می تواند برای شما گران تمام شود. با همه این تفاسیر اگر برای انتخاب محصولی استاندارد با تاثیر فوق العاده مشکل مالی ندارید، می توانید سراغ یکی از بهترین محصولات در این زمینه بروید. ضد آفتاب چندکاره کلینیک علاوه بر مهار کردن اشعه های مضر آفتاب، خاصیت ضد چروک و ضد لک هم دارد و به گفته متخصصان بازار زیبایی در طول مدت استفاده از آن تمام نیازهای پوست شما را برطرف می کند. این ضدآفتاب همچنین دارای ترکیب رنگی است که به عنوان کرم پودر عمل کرده و دیگر نیازی به استفاده توام با فوندیشن نخواهید داشت.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

بهترین کرم ضد لک

روش مصرف:
ضد آفتاب کلینیک را روزها قبل از خارج شدن از منزل روی پوست تان ماساژ دهید.
حدود قیمت: 170هزار تومان

ضد آفتاب ویتامینه
محافظت از پوست کار چندان ساده ای هم نیست چون صدها عامل داخلی و خارجی وجود دارد که سلامت پوست را تهدید می کنند. بهتر است با کمک محصولات تایید شده متخصصان از نفوذ هر گونه اشعه مضر یا مواد آسیب رسان جلوگیری کنید. ضدآفتاب و تسکین دهنده «اون» که از مواد مرطوب کننده تشکیل شده، ضد التهاب است و به خاطر دوام بالا انتخاب بسیاری از خانم های امروزی است. این کرم حاوی ویتامین E است که از آفتاب سوختگی و پیری زودرس پیشگیری می کند و اجازه نمی دهد اشعه های آفتاب با نفوذ به پوست باعث ایجاد چروک های متعدد و لک شود. از طرف دیگر این محصول در مقابل آب و تعریق مقاوم است و به دو صورت رنگی و ساده در بازار موجود است.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

استفاده از کرم های ضد لک

روش مصرف:
10 دقیقه قبل رفتن به زیر آفتاب مصرف و در صورت نیاز مصرف آن را تکرار کنید.
حدود قیمت: 60هزار تومان

تابستانی بدون چروک و لک
متخصصان به استفاده روزانه از ضدآفتاب در تمام فصول سال است اما این نیاز با گرم تر شدن هوا و تابش مستقیم آفتاب دو چندان می شود چرا که در هوای گرم و خشک تابستان پوست مستعد لک دار و در نهایت تیره شدن است.

کرم ضد لک,کرم ضد لک صورت,کرم ضد لک قوی صورت

کرم ضد لک خوب

از همه مهم تر بروز چروک های کم و زیاد است که به خاطر اثرات اشعه مضر آفتاب روی صورت مان جا خوش می کنند. بنابراین پوست برای مقابله با این همه اتفاق نیاز به سپری مقاوم و آسیب ناپذیر دارد؛ سپری به شکل کرم ضدآفتاب و ضدچروک کلارنس که با خاصیت مرطوب کنندگی و ضدچروک خود محافظ قوی پوست های حساس و روشن در برابر اشعه مضر UV است. از طرفی ترکیبات گیاهی این محصول باعث شده بدون ایجاد حساسیت تا ساعت ها به پوست تان رطوبت برساند و ساختار سبک آن احساس دلنشینی از خنکی را در شما ایجاد کند.
حدود قیمت: 120 هزار تومان

گردآوری: بخش خانواده آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

استفاده از کرم ضد آفتاب برای نور ال ای دی , بهترین مارک ضدآفتاب برای پوست خیلی خشک , ضدآفتاب چند درصد برای صورت مناسب است؟ , کرم جوان سازی مخصوص پوست خشک topicrem , بهترین مارک کرم روشن کننده پوست صورت , بهترین ضد آفتاب ایرانی برای پوست خشک , معرفی بهترین کرم های صورت برای مردان , انتخاب بهترین کرم روز و مرطوب کننده , ضد افتاب و تاثیر آن بر پوستی زیبا , بهترین مارک کرم برای لکه های صورت , طرز استفاده آنتی سلولیت اوریفلیم , بهترین مارک کرم شب برای پوست چرب , بهترین کرم ضد آفتاب رنگی ضد جوش , کرم پودر مک دارای فیلتر ضدآفتاب , کرم روشن کننده پوست صورت مردانه , قویترین کرم ازبین برنده لک صورت , بهترین کرم روشن کننده پوست صورت , کرم ضد آفتاب خوب برای پوست خشک , بهترین کرم روشن کننده جای جوش , ساختار کامل کرم سفید کننده ها , بهترین کرم صورت برای پوست خشک , ضدآفتاب رنگی ایجاد لک میکند ؟ , کرم ضد آفتاب ضد لک و ضد چروک , کرم برای پوستهای حساس مردانه , کرم سفید کننده برای پوست خشک , استفاده از کرم ضد لک و آفتاب , بهترین کرم برای رفع کک و مک , تاثیر ضد آفتاب بر پوست صورت , بهترین کرم آبرسان پوست صورت , ضدآفتاب رنگی ایجاد لک میکند , بهترین مارک ضد افتاب ضد جوش , کرم سفید کننده صورت مردانه , بهترین کرم سفید کننده صورت , خواص کرم گار نیجربی بی کرم , تاثیر ضدآفتاب بر پوست صورت , کرم پودر با خاصیت ضد آفتاب , ضد آفتاب صورت spf50 لانژه , موثرترین کرم برای لک صورت , کرم پرکننده جای جوش سینره , بهترین کرم صورت بدون چربی , فواید و مضرات کرم ضد چروک , کرم روز برای پوست های چرب , نظر مردم درباره کرم ضد لک , کرم ضد لک پشت دست درموفیل , بهترین برند کرم های پوست , بهترین کرم ضد تیرگی پوست , طریقه مصرف کرم جی ترک پا , اسامی کرم های ضد لک مارک , کرم شب روشن کننده ایرانی , خرید کرم پودر آکنه لاین , کرم رازیانه ضد لک مهوین , کران جاب هر 3ساعت یکبار , صابون سفید کننده آلوورا , قمت کرم پودر های لانکوم , خرید اینترنتی میلادوپیز , بهترین کرمهای ضدلک دنیا , کرم برطرف کننده جای جوش , کرم برطرف کننده کک و مک , درباره ی کرم های ایرانی , ضد آفتاب بیودرما ضد لک , بهترین کرم لکه بر صورت , بهترین ضد آفتاب مردانه , ضد آفتاب كلينيك آقایان , وی اس تی حذف صدای هوای , بهترین ضد آفتاب ایرانی , بهترین کرم ضدآفتاب مای , آیا کرم خاکی چشم دارد؟ , بهترین کرم ضد لک گیاهی , کرم ضد لک قوی برای بدن , بهترین کرم ویتامین سی , ماسک روشن کننده لانژه , ضد آفتاب کرم پودر دار , ضدآفتاب سان سنس خوبه؟ , کرم ضد لک قوی فرانسوی , بهترین کرم ضد لک صورت , کاربرد کرم شب ضد چروک , كرم ضد آفتاب بي ان وي , راه های کد کرم کلمات , ﻣﻌﺮﻭﻑ ﺗﺮﯾﻦ ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﻟﮏ , بهترین مارک ضد آفتاب , بهترین کرم های ضد لک , فواید کرم های ساختنی , اسپری آبرسان بیودرما , کرم ضد آفتاب سا سنسی , کرم های بهداشتی اریج , بهترین کرم ضد افتاب , ضد لک قوی برای صورت , کرم ضد لک قوی گیاهی , خرید اینترنتی لانژه , کرم ضد آفتاب کلینیک , کرم سفید کننده پوست , بهترین کرم ضد آفتاب , کرم لکه بر قوی صورت , کرم ضد افتاب لیراک , کرم روشن کننده قوی , کرم روشن کننده مای , کرم ضد لک صورت قوی , كرم برطرف كننده لك , کرم ضد آفتاب vichy , ابر سان دست و وصتر , کرم ضد آفتاب لیراک , بهترین کرم های شب , گرانترین ضد افتاب , معرفی ضدآفتاب خوب , کرم ضد چروک لیراک , کرم های ضد لک قوی , کرم ضد آفتاب 5040 , کرم ضدآفتاب اردمی , کرم ضدافتاب زنانه , ژل بهداشتی آگرادو , بهترین کرم ضد لک , بهترین کرم درمان , کرم های ضد آفتاب , کرم ضد آفتاب سبک , ضد آفتاب و ضد لک , کسی از ضد چروک 5 , کرم های ضدلک قوی , ضد آفتاب سز درما , کربرد هیدروکینون , خاصیت کرم دیترون , ضد آفتاب سولاریس , پودر لکه بر صورت , کپیدرما دپی وایت , قویترین ضدآفتاب , کرم ضد لک لیراک , ضد آفتاب کلارنس , صابون ضد لک قوی , ضد آفتاب lierac , بهترین کرم صورت , ضد افتاب 7 کاره , ضد آفتاب لانسون , بهترین ضد افتاب , کرم پوست ایرانی , کرم بیو وایتینگ , کرم لکه بر صورت , کرم ضد لک چیست , ضدآفتاب لانسون , کرم ضد لک صورت , کرم های ایرانی , ضد آفتاب لیراک , كرم ضد لك صورت , خاصیت ضد آفتاب , بلیتا ایتالیا , کرم لک سوختگی , خرید کرم پوست , کرم ادیب خوبه , ضدآفتاب بلیتا , ضد آفتاب گینو , کرمهای گیاهی , ضدآفتاب گینو , کرم ضد آقتاب , بهترین ضد لک , صورت کرم زده , کرم های مای , بهترین ضدلک , کرم صورت شب , برند لانسون , ضد لک جينجر , کرم پرفکتا , ضد لک قوی , کرم چیست , کرم صورت

کرم ضدآفتاب

می دانی چگونه با آرایش کرم ضدآفتاب بزنیم؟

می دانی چگونه با آرایش کرم ضدآفتاب بزنیم؟ آیا از خانم هایی هستی که عاشق آرایش کردن هستند ولی نمی دانند در آرایش صورت کرم ضدآفتاب کجای معادله قرار می گیرد؟ امروز "آکا" به کمک
طرز تهیه انواع کرم مرطوب کننده خانگی

طرز تهیه انواع کرم مرطوب کننده خانگی

مجموعه: لوازم آرایشی طرز تهیه انواع کرم مرطوب کننده خانگی کرم مرطوب کننده هم به اندازه کرم ضد آفتاب از اهمیت زیادی است   اگر خوب دقت کرده باشید،خواهید
کرم پودر

شیوه استفاده صحیح از کرم پودر

شیوه استفاده صحیح از کرم پودر   کرم پودر یکی از لوازم آرایشی می باشد که برای این که زیبایی ارامش را چند برابر کنید باید اصول استفاده از آن را بدانید ه
کانسیلر چیست

تفاوت های کرم پودر و کانسیلر چیست؟

مجموعه: لوازم آرایشی تفاوت های کرم پودر و کانسیلر چیست؟ کرم پودر برای یکسان کردن رنگ پوست استفاده می شود‎   کرم پودر، کانسیلر، پرایمر یا کرم های BB و
ریمل چشم

از سیاهی ریمل چشم تا سفیدی کرم دست

از سیاهی ریمل چشم تا سفیدی کرم دست کیف لوازم آرایش این عضو جدایی ناپذیر از خانوم ها چه چیزی درونش دارد و دقیقا شامل چه چیزهایی می شود؟ بهترین کیف آرایش چه کیفی است و چه چیزهایی
کرم های ضد آفتاب

کرم های ضد آفتاب مضر

کرم های ضد آفتاب مضر کرم ضدآفتاب های حاوی مواد دافع حشراتافزودن این مواد به ضدآفتاب ها لازم نیست و حتی احتمال دارد به پوست آسیب بزند. مواد داف
کرم پودر

با کرم پودرهای مناسب پوست آشنا شوید

با کرم پودرهای مناسب پوست آشنا شوید رنگ کرم پودر و پن کک را باید بر اساس پوست صورت تان انتخاب کنید.اگر پوست خشکی دارید باید از کرم پودی استفاد
انواع کرم پودر

انواع کرم پودر و روش استفاده از آن

مجموعه: آرایش صورت انواع کرم پودر و روش استفاده از آن کرم پودر یکی از اصلی ترین مواد آرایشی است که شاید فاقد آن آرایش چندان معنایی نداشته باشد؛ یک زیرسا
کرم پودر

طرز تهیه کرم پودر خانگی

طرز تهیه کرم پودر خانگی کرم پودر عضو ثابت لوازم آرایش خانم ها می باشد در این قسمت سایت طرز تهیه کرم پودر خانگی برای شما شرح داده می شود. طرز تهیه کرم زیبا
کرم ضد چروک

استفاده از کرم ضد چروک ، درست یا غلط ؟

استفاده از کرم ضد چروک ، درست یا غلط ؟ اعتقاد برخی از متخصصین در رابطه با مفید بودن یا نبودن کرم های ضد چروک این است که مفید میباشند.طبق آزمایشی که در سال
کوچک کردن بینی

کوچک کردن بینی با استفاده از کرم پودر

کوچک کردن بینی با استفاده از کرم پودر از اصلی ترین مواد آرایشی میتوان به کرم پودر اشاره نمود که بی آن شاید آرایش چندان خوب به نظر نیاید.یک زیرسازی عالی قادر
کرم پودر

آموزش نحوه کرم پودر زدن صورت ظریف

آموزش نحوه کرم پودر زدن صورت ظریف وسایل مورد نیاز: کرم پودر و براش ، پنکک آموزش نحوه کرم پودر زدن صورت ظریفدر مرحله اول کانسیلر رو در بخش های تیره صورت مثل زیر چشم می زنید.در مرح
کرم پودر

نحوه درست استفاده از کرم پودر

مجموعه: آرایش صورت نحوه درست استفاده از کرم پودر اولین مرحله در آرایش صورت استفاده از کرم پودر مناسب است   اولین مرحله در آرایش صورت، یکدست کردن پوست
بهترین کرم روشن کننده

انتخاب بهترین کرم روشن کننده پوست

انتخاب بهترین کرم روشن کننده پوست انتخاب بهترین کرم روشن کننده پوستبهترین کرم روشن کننده پوست اگر می خواهید یک کرم روشن کننده پوست خریداری کنید،باید به این نکته توجه داشته باشید
تبلیغات