عطرو ادکلن

آکاایران به نقل از مدآنلاین : عطر و ادکلن مثل بسیاری دیگر از موادی که مصرف می کنیم خاصیت گرم و سرد دارند و این به مواد و گیاهان و میوه هایی که در ساختن عطر مورد استفاده قرار می گیرد، مربوط است. برای همه افراد، استفاده از عطرو ادکلن گرم در زمستان و ادکلن خنک و سرد برای تابستان توصیه می شود. با توجه به این که گرمای تابستان در پیش است چند عطر برای تابستان امسال معرفی می کنیم.


CK One Summer Eau de Toilette

این عطر کمیاب شادی بخش به شما حس تابستانی می دهد(رایحه  لیمو ، گریپ فروت و طالبی ) و با شیشه جذاب آبی و سبز.

 
صنعت
     
Dolce & Gabbana Dolce Eau de Parfum Spray

این عطر گلدار با رایحه چوب صندل و زمین های کشمیر، پوست را با رایحه زنانه ماندگار لطیف و خوشبو می کند.
 
خانه
     

Lanvin Me L’eau Eau de Toilette

این عطر با شیشه شبنم
مانند یخ زده و زنجیری که دور در آن پیچیده شده،عطری خاص است. اما رایحه آن ترکیبی از ماندارین و ماگنولیا و چوب سدر است. با استفاده از عطر به این بار خواهید رسید که عطری خاص دارید.

 
جواهرات
     

Nuxe Prodigieux le Parfum

اگرچه تئوری این عطر پیچیده است، با رایحه بالای برگاموت و ماندارین و ماگنولیا، و رایحه اصلی وانیل و شیر نارگیل، در عوض احساسی که برمی انگیزد بسیار ساده است. این عطر را وقتی حس می کنید که زیر نور آفتاب دراز کشیده باشید.

   
پوشاک
     
Escada Born in Paradise Eau de Toilette Spray

این عطر میوه ای الهام گرفته از پینا کولاداست. مخلوطی از میوه های استوایی مانند آناناس و نارگیل و هندوانه. می ترسید خیلی شیرین باشد؟ همین که عطر کمی بماند، بوی چوب صندل گرمای مطبوعی به آن می دهد.
 
دکوراسیون
     
Tom Ford Neroli Portofino Eau de Parfum Spray

این عطر کلاسیک شامل روغن های مرکبات، رایحه های گل و عنبر است که به روزهای تابستان انرژی می بخشد و شب های تابستان را خنک می کند.
 
مدآنلاین
     

 

مترجم:نسرین میرعربشاهی

منبع : modeonline.ir

پربازدیدها
تبلیغات