فقط در عرض ۳۰ ثانیه بینی خود را کوچک کنید - آکا

برخی از افراد  دوست ندارند بینی بزرگی داشته باشند و از سوی دیگر هم پول زیادی برای جراحی زیبایی بینی خود ندارند. علاوه بر مشکل مالی بسیاری از افراد از جراحی و بیهوشی های ناشی از آن واهمه دارند و به همین علت بینی خود را جراحی نمی کنند . داشتن بینی  مدل عروسکی و رو به بالا را بسیاری از دختران جوان دوست دارند در این بخش برای شما  دو شیوه برای کوچک کردن بینی بدون جراحی در نظر گرفته ایم.

کوچک کردن بینی گوشتی بدون جراحی

بسیاری افراد پس از اینکه برای کوچک کردن بینی خود را عمل جراحی انجام میدهند ، با مشکلاتی جدی برای بینی خود مواجه میشوند که حتی از کرده خود پشیمان میشوند ، اما ما در این مطلب بخور دادن را به جهت کوچک سازی بینی به شما پیشنهاد می کنیم.

با بخور دادن منافذ پوست باز شده و چربی ها با مصرف اکسیژن سوخت و ساز پیدا می کند. بخوردادن بینی باعث کاهش چربی و گوشت های این منطقه از بینی می شود و بینی می تواند به فرم دلخواه و مناسبی در بیاید.

به این نکته توجه نمایید که حتما پس از بخور دادن بینی را زیر آب یخ بگیرید و مدتی بگذارید تا وقتی که احساس کنید بینی تان سفت شده است، این کار باعث جلوگیری از افتادگی بینی می شود.

یک روش دیگر کوچک کردن بینی با استفاده از یک وسیله :

بسیاری از افراد به خاطر داشتن اعتماد به نفس پایین و زشت پنداری خود ، دست به عمل های زیبایی زیادی می زنند تا بتوانند اعتماد به نفس خود را به دست بیاورند .

که البته این عمل های زیبایی برای خیلی ها هم گران تمام می شود ، درواقع هم از نظر هزینه و هم از نظر اینکه این عمل های زیبایی بی بازگشت هستند و شما دیگر حق پشیمان شدن ندارید مانند خانم بهنوش بختیاری که از عمل جراحی بینی خود بسیار پشیمان است .

حالا که گفتیم بینی ، لازم است بدانید که بیشترین بخشی که بر روی آن عمل های زیبایی انجام می دهند ، در سراسر دنیا بینی است که ایران هم یکی از بیشترین مشتری های جراحی بینی را داراست .

اما کره ای ها در یک اقدام بسیار جالب ، یک وسیله ای را اختراع کرده اند که بدون نیاز به عمل جراحی ، می توانید بینی خود را کوچکتر کنید .

این وسیله ی منعطف پلاستیکی که در همه ی داروخانه ها یافت می شود ، بسیار قیمت پایینی دارد و کمتر از ۳۰ ثانیه می توانید آنها را داخل بینی خود بگزارید و یا در بیاورید .

آنها بخاطر فرم منعطفی که دارند به راحتی درون سوراخ های بینی گزاشته می شوند و با این کار می توان فرم بینی خود را کوچکتر و زیبا تر نشان داد.

فقط در عرض ۳۰ ثانیه بینی خود را کوچک کنید - آکا

فقط در عرض ۳۰ ثانیه بینی خود را کوچک کنید - آکا

فقط در عرض ۳۰ ثانیه بینی خود را کوچک کنید - آکا

فقط در عرض ۳۰ ثانیه بینی خود را کوچک کنید - آکا

منبع : www.tak-roj.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

رازهاي كوجك كردن بيني كوشتي بدون عمل , چگونه دندان هایمان را کوچک نشان دهیم , بینی کوچک و سر بالا و گوش‌های کوچکتر , جلوگیری از بزرگ شدن بینی در سن بلوغ , جراحی بینی گوشتی چگونه انجام میگیرد , عوض کردن بینی دوعکس ب صورت اینترنتی , درست کردن سوراخی های بینی با فتوشاپ , چه کنیم تا بینی کوچکی داشته باشیم , کوچک کردن بینی استخوانی بدون عمل , ایا بعد از بلوغ بینی کوچک می شود , راه های کوچک کردن نوک بینی گوشتی , چگونه یک موضوع کوچک را بزرگ کنیم , چگونه پره های بینی را کوچک کنیم , ساخت ماسک خانگی کوچک کننده بینی , ترساننده را با خود نمی بینی چرا , راهی کوچک کردن بینی قلمی ودراز , کوچک کننده بینی گوشتی بدون عمل , بار عینک را بینی باید کشید شعر , گیره لباس برای کوچک کردن بینی , چگونه بینی گوشتی را لاغر کنیم , كوچك كردن سوراخ بيني بدون عمل , راههای هایی برای زیبایی بینی , بینی کوچک و سربالا و گوش‌های , چگونه بینی باریک داشته باشیم , چگونه بینی کوچکی داشته باشیم , چگونه راه دماغمونو باز کنیم , ورزشهایی برای کوچک شدن بینی , چگونه دماغمان را کوچک کنیم؟ , چگونه دماغ خود را کوچک کنیم , چگونه بینی خود را لاغر کنیم , کوچک کردن بینی به روش سنتی , خوش فرم کردن بینی با ماساژ , ماسک خانگی کوچک کننده بینی , درست کردن سوراخی های بینی , روغنی ک بینی را کوچک کند , آیا بینی به مغز راه دراد , روش سریع کوچک کننده بینی , کوچک کننده بینی با ورزش , چگونه بینی را کوچک کنیم , خود بزرگ بینی باعث کوچک , چگونه دماغ را کوچک کنیم , با چه بینی را کوچک کنیم , کوچک کردن بینی بدون عمل , كوچك كردن بيني با ورزش , بینی استخوانی بدون عمل , کوچک کردن بینی با ورزش , آموزش سربالا کردن دماغ , بینی را چگونه صاف کنیم , بزرگ شدن بینی در بلوغ , عمل کم کردن حجم بینی , کوچک شدن غضروف بینی , نرم کردن بینی نوزاد , برای کوچک شدن بینی , بینی گوشتی و بزرگ , ب فرم شدن بینی , ن بینی با ورزش , بینی خوش فرم

تبلیغات