جشن سالگرد ازدواج پدر و مادر - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جشن سالگرد ازدواج پدر و مادر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 آکاایران به نقل از مدآنلاین : آیا در باره هدایای سالگرد ازدواج والدین تحقیق کردهاید؟ همه ما می دانیم که سالگرد عروسی، یکی از لحظاتی است که توسط آن می‌توانید عشق و محبت خود را با پدر و مادرتان تقسیم کنید. از این رو بعضی از افراد ازدادن بهترین هدیه سالگرد ازدواج به والدین آگاهی ندارند. در اینجا چند نکته درباره هدایای سالگرد ازدواج والدین یادآور می‌شویم.

- یادگاری
اگر پدر و مادر شما به فکر ترتیب دادن یک میهمانی بزرگ هستند، شما می‌توانید هدایا و یادگاری آنها را از محلی که اولین دیدارشان بوده تهیه  کنید. شما حتی می‌توانید از وسیله‌ای که نشان‌دهنده دکور برای خانه باشد استفاده کنید.

,مد آنلاین,مدآنلاین,دکوراسیون,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن

 - آلبوم شخصی
 شما می‌توانید آلبومی از عکس‌های پدر و مادرتان ترتیب دهید. این به آنها کمک خواهد کرد که  به زمانی برگردند که آنها یک زوج جوان بودند. شما حتی می‌توانید به این آلبوم نامه‌های عاشقانه یا مکاتباتی که بین پدر و مادرتان رد و بدل شده نیز اضافه کنید.

سلامت و بهداشت
حتی می‌توانید هدیه‌ای که تهیه می‌کنید، بر اساس سلامت پدرو مادرتان باشد. برای مثال می‌توانید به آنها دستگاه فشار خون، دستگاه قند خون، ماساژور و چیزهایی شبیه به این موارد به آنها هدیه دهید.

- تعطیلات
می‌توانید یک برنامه تعطیلات برای آنها برنامه‌ریزی کنید؛ مکان مورد علاقه‌شان که بتوانند لحظات خاصی را در کنار هم سپری کنند. حتی می‌توانید یک مسافرت خاج از کشور با کشتی برای آنها ترتیب دهید.

,مد آنلاین,مدآنلاین,دکوراسیون,آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن

 

جمع شدن خانواده دوره هم
به علاوه شما می‌توانید کل خانواده نزدیک را برای جشن سالگرد در بیرون از خانه دوره یکدیگر جمع کنید.

- یک شام مخصوص
در آخر شما می‌توانید یک شام مخصوص برای آنها ترتیب دهید. می‌توانید در یک هتلی که مورد علاقه آنهاست برای‌شان برنامه‌ریزی کنید.

منبع : modeonline.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله جشن سالگرد ازدواج پدر و مادر شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین کادو برای سالگرد ازدواج

جشن سالگرد ازدواج پدر و مادر گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
تبلیغات