رنگ موهای سفید با مواد طبیعی

 
رنگ کردن موی سفید در هر گروه سنی کمی دقیق‌تر و با احتیاط‌تر از رنگ کردن موهای دیگر است و این کار نیاز به توجه و دقت بیشتری دارد تا علاوه بر طبیعی و خوش‌رنگ در آمدن موهای سفید، ماندگاری رنگ مو نیز تا در آمدن ریشه  موها حفظ شود.

 این امر امکان پذیر نیست مگر اینکه ابتدا موهایی که سفیدی دارند و البته با درصد بالا را با کمی اکسیدان به مدت 10 دقیقه تحریک کرده تا در جذب و پذیرش رنگ مو کمک کنند. اگر درصد سفیدی موها کم است لازم به این کار نیست.

به نوشته بیتوته، بعد از استفاده از اکسیدان ، استفاده کردن از رنگ‌های دائمی که پوشانندگی و ماندگاری بیشتری دارند توصیه می‌شود که بهترین آنها مخلوط دو رنگ شماره  4 و5 از گروه N و یا مخلوط 3و4 از گروه M است که هر دوی این رنگ‌ها بهتر است با اکسیدان 9 درصد مخلوط شوند .

توجه داشته باشید که پس از تقسیم سر به چهار قسمت، از دوطرف گوش‌ها و پیشانی تا پشت سر، رنگ کردن را از جلوی سر شروع کنید و بگذارید رنگ بین 45 دقیقه تا یک ساعت داخل کلاه موی بماند تا سفیدی موها را به رنگ طبیعی و زیبایی برساند.

منبع : modeonline.ir

 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چگونه موهای سفید را رنگ کنیم , چگونه موی سفید را رنگ کنیم


تبلیغات