تقویت کننده مو، مژه و ابرو - تقویت موهای صورت, مژه، ابرو - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تقویت کننده مو، مژه و ابرو - تقویت موهای صورت, مژه، ابرو ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +تقویت +کننده +مو، +مژه +و +ابرو را کلیک نمایید و یا در دسته آموزش آرایش از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد تقویت کننده های مو و مژه و ابرو را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: برس زدن ابروها و مژه ها در رشد آن موثر می باشد. برای این کار باید با یک برس کوچک و تمیز روزی چند بار ، مژه ها و ابروها را برس بزنید. به ما همراه شوید تا مطالبی در مورد تقویت موها مطالعه کنید.

برای تقویت موهای صورت بهتر است از روش های زیر استفاده کنید:

پوسته چوبی فندوق را از آن جدا کرده و بسوزانید، خاکستر حاصل را به موی صورت خود (ریش ، سبیل، ابرو) مالیده و خوب ماساژ دهید.

تقویت کننده مو،تقویت مژه و ابرو,تقویت کننده مو,تقویت مو

تقویت کننده موها 

آکاایران: مقداری روغن بادام را با روغن زیتون مخلوط کرده، و بگذارید حدود ۳ روز بماند، پس از گذشت این مدت، حدود ۳۰ دقیقه آن را جوشانده و سپس صاف نمایید، این مایع صاف شده برای تقویت موهای مژه و ابرو مفید بوده و همچنین باعث روییدن و پرپشت شدن موهای صورت می شود.

میوه سفید نارگیل و مغزهای چرب، مانند گرود، بادام از اگر ریز و پودر نموده و بر روی ابروها و سبیل بمالید باعث مشکی شدن آنها میگردد و اگر خشک شده آنها را بسوزانید از خاکستر آنها هم می توانید استفاده کنید.

تقویت کننده مو،تقویت مژه و ابرو,تقویت کننده مو,تقویت مو

راه های تقویت موها

مالیدن زرده و سفیده تخم مرغ به موهای صورت، باعث درآمدن ریش و سبیل و پرپشت شدن آنها می شود.سیر را بسوزانید و به صورت خاکستر در آورید و به آن تره کوهی نیز اضافه کنید، این مواد را در روغن زیتون جوشانده و به صورت خود بمالید.

گردآوری: خانواده آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله تقویت کننده مو، مژه و ابرو - تقویت موهای صورت, مژه، ابرو شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تقویت کننده مو، مژه و ابرو - تقویت موهای صورت, مژه، ابرو گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
تبلیغات