loading...

های لایت

آیا می دانستید که می توانید در منزل و با روش طبیعی موهایتان را هایلایت کنید؟

شما می توانید با استفاده از آبلیمو این کار را انجام دهید.آب لیمو نه تنها برای مو و پوست مفید است بلکه برای روشن کردن مو و ایجاد هایلایت هایی بر روی آن نیز استفاده می شود.نتیجه ی این عمل به رنگ طبیعی موهایتان بستگی دارد.اگر شما موهای تیره ای دارید پس ممکن است بعد از اولین بار استفاده، تغییر زیادی به چشمتان نیاید.قسمت جالب کار این است که نتیجه شما را سورپرایز خواهد کرد و شما نمی دانید که چه رنگی در انتظارتان است.

 

اول شما باید تصمیم بگیرید که کدام قسمت موهایتان می خواهید روشن تر باشد.آیا می خواهید کل موهایتان را روشن کنید یا فقط بخشی از آن را به صورت سایه روشن در آورید؟مقدار آبلیمو بستگی به مقدار موهایی دارد که شما می خواهید روشن کنید.

 

لیمو را در ظرفی بفشارید،سپس آبلیمو را داخل بطری اسپری داری بریزید تا راحت تر بتوانید از آن استفاده کنید.سپس اگر می خواهید سایه روشن های طبیعی بر روی موهایتان داشته باشید، آن را به همه ی مو اسپری کنید و اگر قسمتی از موهایتان را می خواهید روشن کنید،آن قسمت را جدا کرده و در دستانتان بگیرید و سپس آبلیمو را بر روی آن اسپری کنید.این کار باعث خواهد شد شما هایلایت هایی طبیعی بر روی موهایتان داشته باشید.

 

بعد از این که آبلیمو را به روی موهایتان پاشیدید،بیرون رفته و در معرض آفتاب قرار بگیرید.اسید سیتریک موجود در لیمو کوتیکول مو را باز می کند و با اشعه ی فرابنفش خورشید ترکیب می شود و اکسیژن شروع به روشن کردن مو می کند.پس 30 الی 60 دقیقه زیر نور آفتاب قرار بگیرید.بعد از این که آفتاب گرفتید،دوش بگیرید و سپس موهای خود را با یک نرم کننده ی خوب بشویید.در معرض مستقیم خورشید بودن ممکن است موهایتان را خشک کند به همین دلیل توصیه می شود از نرم کننده استفاده شود.

 

اگر با اولین بار به نتیجه ی دلخواهتان نرسیدید،باز هم این کار را انجام دهید البته نه بیشتر از 3-2 بار در هفته.

منبع: البرز

 

گردآوری خانواده آکا
گردآوری خانواده آکا

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مو لخت بلند و ریش بلند قهوه ای روشن , چگونه خودمان موهایمان را رنگ کنیم , ایا دارچین رنگ حنا رو تغییر می ده , صورت خود را با آبلیمو و یخ بشویید , چگونه موهای خود را هایلایت کنیم , چطور خانه خودم را شبیه سازی کنم , موهایم زرد و قرمز شده چکار کنم؟ , چگونه بگذاریم موهایمان بلند شود , چگونه رنگ چشم خود را تغییر دهیم , تفوات رنگ موی ثابت و شامپو رنگ , چگونه موهای خود را هایلایت کنم , با کرم رنگ میشود سر را رنگ کرد , رنگ مو دو مرحله ای یا هایلایت , موهامو برای عروسی چطور ببندم؟ , چ کنم موهایم وابروهایم پرشوند , چگونه موهایی لخت داشته باشیم؟ , چگونه موی مردانه را زیبا کنیم , شامپوی رنگ برای موی صورت زنان , چگونه رنگ چشم خودم را آبی کنم , چطور مو را سفید استخوانی کنیم , برای تقویت مو حنا باچی بزنیم , رشد موها را چگونه بالا ببریم , زیر شدن موها پس از رنگ کردن , چطور یک تصویر های لایت کنیم , چگونه موهای خود را لخت کنیم , چگونه موهای خود را رنگ کنیم , چگونه رنگ حنا را تغییر دهیم , چگونه فرق سرمان را عوض کنیم , چگونه موی سفید را برگردانیم , خودمان سرمان را اصلاح کنیم , چطور از وایبر استفاده کنیم , چگونه سریع ریش در بیاوریم؟ , لایت کردن مو با مواد طبیعی , چکار کنیم تا حنا رنگ ندهد , رنگ کردن با استفاده از آب , چکار کنیم ریش در بیاوریم , رنگ جوگندمي چه جوري است , موهای بینی رو چجور ببرم , ترکیب آبلیمو در رنگ مو , چگونه موها را سیخ کنیم , زیبایی مو فقط برای تو , تاثیر رنگ و مش برموها , هایلایت مو با آبلیمو , چگونه ریش در بیاوریم , چکار کنم عطسه بزنم , آبلیمو برای موی سر , رنگ مو با آبلیمو , چگونه پر مو شویم , لیمو و براقی مو , روشن کردن مو با , رنگ لبه های مو , ابلیمو برای مو , سان لایت برند , برمو تیمو بلو , دارچین رو مو , لايت با رنگ , رنگ و لایت , نوک لایتتبلیغات