فر کردن مو با روش های مختلف - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فر کردن مو با روش های مختلف ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت خانواده آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فر کردن مو

با روش های مختلف
فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه

خیلی از خانم ها دوست دارند که هر چند وقت یک بار در ظاهر خود تنوعی به وجود بیاورند، یکی از مهم ترین ابزارهای این تنوع موها هستند که تنها با تغییر رنگ یا حتی حالت آنها چهره بطورکامل تغییر می کند، فر کردن که این روزها خیلی رواج پیدا کرده است. مهم ترین قدم قبل از فر کردن مو ها این است که بدانید دقیقا می خواهید چه کار کنید؛ با چه موادی، با چه تکنیکی و پیش کدام متخصص. بین مواد ی که برای زیبا تر شدن مو استفاده می شود فر جزء قوی ترین مواد است بنابراین مو پس از مصرف مواد فربیشتر نیاز به مراقبت و رسیدگی دارد بنابراین اگر اهل رسیدگی به موهایتان نیستید در مورد این موضوع جدی تر فکر کنید. در غیر این صورت بعد از مدتی نخواهید دانست با موهای وزشده تان چه کنید. قدم مهم بعدی پیدا کردن آرایشگر متخصصی است که موهایتان را نسوزاند. البته راه های خانگی زیادی هم وجود دارد که آسیب کمتری به موها وارد می کنند. .

اگر از مدل موهای تان خسته شده باشید، شاید به فکر فر کردن آن ها بیفتید. در این صورت اگر می خواهید موهای تان آسیب ببینند، حتما فر شیمیایی را انتخاب می ‌کنید، ولی اگر نمی ‌خواهید موهای تان آسیب زیادی ببینند، توصیه ما این است که سراغ بیگودی و یا فر داغ بروید.

 

اگر برای فر کردن شش ماهه موهای تان به آرایشگاه بروید، باید منتظر یک جنگ شیمیایی تمام عیار بین موهای تان با مواد شیمیایی باشید.

 

برای

فر کردن موها

در آرایشگاه از ماده شیمیایی به نام "پرمننت" استفاده می ‌شود. با این ماده، ابتدا پل‌ های گوگردی موجود در ساختمان مو طوری شکسته می ‌شوند که موی پیچیده شده در بیگودی، شکل فر مورد نظر را بپذیرد.

 

در مرحله دوم، پیوندهای گوگردی در حالت جدید قرار می ‌گیرند که بعد با استفاده از یک محلول خنثی ‌کننده، فر مو «سفت و ثابت» می ‌گردد.

 

ابتدا موها شسته شده و در بیگودی مخصوص پیچیده می ‌شود. قطر لوله بیگودی، طرز قرار گرفتن و تعداد آن ها در سر، تراکم فر و مدل نهایی مو را مشخص می ‌کند. وقتی همه بیگودی‌ ها سرجای خود قرار گرفتند، هر بیگودی با محلول فر آغشته می‌ گردد. به دلیل اینکه محلول فر پوست را تحریک می ‌کند، باید دقت کنید که با پوست ناحیه مجاور تماس پیدا نکند.

 

محلول فر معمولا 10 تا 20 دقیقه روی مو باقی می ‌ماند. این مدت زمان با در نظر گرفتن شرایط مو، قدرت محلول فر، درجه حرارت محیط و تعداد بیگودی ‌های فر به‌ طور دقیق تعیین می ‌گردد.

 

پس از آن که موی پیچیده شده به‌ طور کامل آب‌ کشی شد، هر بیگودی را با محلول خنثی ‌کننده آغشته می ‌کنند. پس از چند دقیقه موها با آب، آب‌ کشی شده و بیگودی ها برداشته می ‌شوند.

 

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه


از بیگودی های دیروز تا بابلیس‌های امروز

 

امروزه بیگودی ‌های الکتریکی، رایج‌ ترین وسیله فر هستند. اکثر مردم از روش سنتی "شستن و مدل دادن و خشک کردن" راضی نیستند. به جای آن موهای شان را خشک می‌ کنند و سپس برای فر کردن از بیگودی ‌های الکتریکی یا فر داغ استفاده می‌ کنند. بیگودی‌ های الکتریکی معمولا لوله‌های سفت پلاستیکی در چند اندازه مختلف هستند و در جعبه‌های 20 تا 24تایی قرار دارند. لوله‌ های بیگودی، سطح دندانه‌ دار یا صاف دارند. لوله‌ های صاف برای موها بهترند، زیرا موقع برداشتن از روی موها، کمتر گره می خورند.

 

دستگاه بیگودی الکتریکی دارای کلید قطع و وصل است. هنگامی که تا درجه مشخصی گرم شد، به‌ طور اتوماتیک قطع می ‌گردد. بعضی مدل ‌ها یک فیوز اطمینان حرارتی نیز دارند که از گرم شدن خیلی زیاد بیگودی که باعث سوختن یا آسیب‌ دیدن مو می ‌گردد، جلوگیری می‌ کند.

 

برخی لوله‌ های بیگودی الکتریکی دارای محفظه پلاستیکی مخصوص آب هستند. وقتی رول گرم شد، آب بخار می ‌شود و با فشار در لوله‌ ها نفوذ می ‌کند. بخار، اندکی رطوبت به مو اضافه می ‌کند که با گردش خود، به مدل دادن موقتی مو کمک می ‌کند.

 

بابلیس، جدیدترین نوع بیگودی ‌های الکتریکی است و میله پلاستیکی بلند و قابل انعطافی است که مو را دور آن می ‌پیچند. بابلیس‌ بیشتر از رول معمولی به موها حالت فر و استحکام می‌ دهد.

 

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه


فر داغ الکتریکی

 

فر گرم الکتریکی امروزه بعد از سشوار، رایج ‌ترین وسیله فر کردن مو است. زندگی مدرن که شستشوی مکرر مو را ضروری نموده، فرصتی برای مراجعه هفتگی به سالن‌ های آرایشی نمی ‌گذارد. به همین دلیل این فرها طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. گرمای ناشی از فر داغ، برخی از پیوندهای هیدروژن ضعیف مو را تجزیه نموده و حالت موجی موقتی به آن می ‌دهد. اکثر فرهای داغ، درجه بالا و متوسط دارند. درجه پایین ‌تر، مو و پوست سر را کمتر می ‌سوزاند، ولی فر سفتی ایجاد نمی‌ کند. بیگودی‌ های فر داغ از بیگودی ‌های الکتریکی گرم‌ تر هستند و در صورت بی‌ توجهی ممکن است به پوست سر آسیب بزنند.

 

موقع استفاده از فر داغ الکتریکی، معمولا جای نگرانی برای آسیب مو وجود ندارد، زیرا اکثرا مجهز به درجه کنترل گرما هستند و به محض رسیدن گرما به درجه‌ای که به مو آسیب برساند (حدود 100 درجه سانتی‌ گراد) دستگاه خاموش می ‌گردد. بیگودی‌ های فر داغ با سطح صاف یا سطح دندانه‌ دار موجودند. با نوع دندانه ‌دار ممکن است مو گره‌ بخورد و آسیب ببیند. اکثر بیگودی ‌های فر داغ به صورت دو یا چند حلقه ‌ای و در دو اندازه کوچک و بزرگ وجود دارند.

 


مراقبت از موهای فر

 

موهای فر شده دچار تخریب ساختمانی شده‌ اند. به هم خوردن لایه خارجی مو(کوتیکول) که خاصیت انعکاسی زیادی دارد، یکی از این تغییرات است. شدت این به هم‌ خوردگی با شدت واکنش شیمیایی متناسب است. مو، زبر به نظر آمده و از درخشندگی آن کاسته می ‌گردد و در مقایسه با موهای معمولی، به سختی آرایش و مرتب می ‌گردد.

 

سلول ‌های کوتیکول مو از جا کنده یا بلند می‌ شوند که این امر باعث گیرکردن و گره خوردن موها می ‌گردد. توان مو کم شده و نیروی الکترواستاتیک آن افزایش می ‌یابد و باعث می ‌شود که مرتب نمودن آن مشکل گردد. در نقاط مرطوب، موهای منفذ دار، آب بیشتری جذب می ‌نمایند که موقتا مو را سنگین ‌تر نموده و آن را بد حالت می ‌کند. چنین موهایی باید با شامپوهای نسبتا اسیدی شسته شوند. این شامپوها موقعی که موها خیس هستند، کمتر از شامپوهای قلیایی مو را متورم می‌ کنند و با خواباندن موقتی کوتیکول برآمده، منافذ سطح مو را کمتر می ‌کنند.

 

استفاده از نرم کننده هنگام آب‌ کشی، مو را صاف می‌ کند و مو راحت ‌تر شانه می ‌گردد و تجمع بار الکتریکی را که باعث پف کردن مو می ‌گردد، کم می ‌کند.

میزانپلی یا پیچیدن موبا بیگودی :

میزانپلی به عمل پیچیدن مو با بیگودی گفته می شود. بیگودی ها درسه سایز موجود می باشند که بسته به احتیاج و نوع فر از آنها استفاده می کنیم . موها با انجام میزانپلی بصورت حلقه های بسیار زیبا در می آید و به زیبایی مو می افزاید . همچنین انجام یک سری شینیونها را بسیار راحت تر می کند . در زیر به اندازه ی بیگودی ها و نحوه ی استفاده از آنها توجه کنید .  البته بسیاری از بیگودیها با سوزنهای مخصوص به خود بر روی سر ثابت می شود.

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه

۱-  برای میزانپلی٬ سر باید تمیز و شسته شده باشد . پوست سر خشک ٬ ولی ساقه های مو باید مرطوب باشد.

۲- موها را شانه می کنیم و تقسیم بندی ۹ قسمتی سر را انجام می دهیم ٬ میزانپلی و فر تقسیم بندی یکسانی دارند که ۹ قسمتی است .

- ازتیزی گوش تا تیزی گوش خط مرکزی را جدا می کنیم.

- ازوسط گوش کمی پائین تر خط مرکزی پس سر را جدا می کنیم.

- ازهشت ابرو تا هشت ابرو ( منظور آرک ابرو است ) یک مستطیل تا مرکز سر جدا می کنیم. بدین ترتیب جلوی سر به سه قسمت مساوی تقسیم می شود .

- ادامه ی مستطیل جلوی سر تا انتهای پس سر کشیده می شود .

- حد فاصل پس سر تا خط پشت گوش یک مثلت در طزفین ایجاد می شود .( بدین ترتیب سر به ۹ قسمت تقسیم می شود.)

۳-  بیگودی ها را آماده کنید٬ انتخاب بیگودی بستگی به جنس مو و مدل مورد نظر شما دارد ٬ مثلا اگر موها بسیار لخت بود حتما از بیگودی ریز استفاده کنید و می توانیم بسته به حجم مو یک تا دو قاشق ژل در آب حل کرده و با آبپاش بر روی موها هنگام میزانپلی پاشید٬ یا ازاسپری های مخصوص همین کار یا موس استفاده کرد. بهترین سایز برای بیگودی سایز متوسط است که بهترین نتیجه را ایجاد میکند. برای موهای فر هرگز از ژل استفاده نکنید .

 ۴- اگر نم موها کم بود بوسیله آبپاش موها را نم دار کنید.

۵- برای شروع پیچیدن از قسمت جلو یعنی مستظیل جلو شروع به پیچیدن می کنیم و همینطور پیچیدن را تا انتهای پس گردن در امتداد مستظیل جلو ادامه می دهیم . تا پس سرموها با زاویه ی ۹۰ درجه پیچیده می شود ٬ پس سر به بالا یا با زاویه ی ۹۰ به بالا یا ۱۸۰ د رجه تکه های مو را می پیچیم ٬  بغل ها را هم با زاویه ی ۹۰ درجه می پیچیم ٬  در دو مثلث طرفین اگر بیگودی جا نشد ٬می توانیم آنها را بطور اریپ بپیچیم.

۶-  در مرحله ی بعد از دو طرف سر شروع به پیچیدن می کنیم و در نهایت دو مثلث طرفین و بنا گوش را می پیچیم٬همیشه بهتر است پیچیدن به زیر باشد.

۷- برای پیچیدن جلوی سر دو یا سه تا بیگودی اول را به طرف جلو می پیچیم ٬ اگر موهای چتری بلند بود ، بسته به فرق فرد می توانیم به سمت چپ یا راست بیگودیها را بپیچیم.

۸- بعد از اینکه تمام بیگودی ها را پیچیدیم ٬ حدودا بین نیم ساعت تا یک ساعت به موها اجازه می دهیم که فر شوند و حالت بگیرند٬ حدود بیست دقیقه فرد را در زیرسشوار قرار می دهیم ٬ که این مدت نیز در افراد مختلف متغیر است.

۹- بعد از زمان سپری شده همه موها را باز نکنید.ابتدا از زیر موها یک بیگودی باز کنید ٬ اگر مو حالت فر گرفته بود بقیه را باز می کنیم ٬ در غیر اینصورت بیگودی را سر جای خودش می پیچیم و اجازه می دهیم موها خشک شود و حالت بگیرد.

فرکردن موها با بابلیس های دوتایی

برای درست کردن این نوع فرباید ابتدا یک دستگاه بابلیس دوسر داشته باشید.این مدل فرها به فر عربی هم معروف است.(من در این سایت از بکاربردن یک سری از اصطلاحات که فقط بین خود خانم رواج دارد و هر کس برای آنها اسم می گذارد٬ خودداری می کنم٬ به دلیل اینکه ممکن است خانمی به فلان مدل مثلا آناناسی بگوید و خانمی دیگر به همان مدل کلمی بگوید. این خود ممکن است باعث بوجود آوردن مشکلات شود.

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه

پس به نظر من بهتر است ٬ همواره برای کسی که می خواهد روی موهای شما کار کند توضیح دهید که می خواهید موهایتان به چه شکلی در آید٬ یا اگرژورنال در دسترس دارید ٬ مدل خود را از روی آن انتخاب کنید٬ تا آرایشگر شما دقیقا مطمئن شود که  شما چه می خواهید.)

۱- موهارا شامپو و سشوارکرده واگر مو خیلی فر نباشد احتیاجی به سشوارکشیدن ندارد.

۲- موها را تقسیم بندی می کنیم و لایه به لایه موها را از پایین رها می کنیم

۳- ابتدااز موس یا ژل برای بهتر شکل گرفتن موها استفاده می کنیم ودر موها پخش می کنیم.

۴- بعد انتهای موها را با دست چپ گرفته ومانند شکل به صورت ۸ انگلیسی به دور بابلیس می پیچیم.(همیشه از لایه زیری مو شروع میکنیم.)

 

5- بسته به جنس موها٬ معمولا به مدت ۸-۱۰ ثانیه مکث می کنیم.

۶- انتهای موها را گرفته و موها را به آرامی از بابلیس بیرون می آوریم.

۷- به همین شکل لایه به لایه موها را بر میداریم و به دور بابلیس می پیچیم.

۸- این کار را گوش تا گوش انجام داده و برای قسمت جلو ابتدا نوع فرق فرد را مشخص می کنید و بسته به آن جهت کار را ادامه می دهیم.

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه

 

 

 

 

موهای فر با دی فیوزر

 

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه

۱- ابتدا موهارا می شوریم تا هیچ گونه چربی رو ی موها نباشد.

۲- کمی نم موها را می گیریم ٬ نم موها به صورتی باشد که نه خیلی خیس باشد که از آن آب بچکد و نه اینکه خیلی خشک باشد.

۳- از بالای گوش تا گوش ٬ موها را به حالت نیم دایره جدا می کنیم و در بالای سر مطابق شکل می بندیم ٬ تا بتوانیم با موهای پائینی راحتتر کار کنیم و همه موها فر شوند.

۴- به موها موس می زنیم ٬ (ژل هم می توان استفاده کرد ولی ژل موها را سفت می کند) و در لابه لای موها پخش می کنیم.

۵- سشوار را روشن میکنیم٬ اول روی حرارت زیاد می گذاریم تا سشوار زودتر گرم شود ٬ بعد حرارت را کم می کنیم و با صبر وحوصله مانند شکل موها را خشک می کنیم

 

فر کردن مو,فر کردن مو با موس,فر کردن مو. در خانه


۶- برای موهای بالای سر هم این کار را تکرار می کنیم . می توان برای تثبیت کردن موها٬ در آخرین مرحله  از تافت هم استفاده کرد.

خلاصه موارد نکات فر کردن مو

۱ مرحله اول تهیه کردن بیگودی های فر، بسته به نوع فر ریز یا درشت یا متوسط است؛ به طوری که هم می توانید این بیگودی ها را از بیرون تهیه یا با هزینه کمتری در منزل تهیه کنید، به این ترتیب که کاغذهایی به ابعاد ۹ در۹ یکدست و هم اندازه بسته به حجم مو به تعداد ۳۰ تا ۵۰ عدد درست کرده (می توانید از کاغذهای یادداشت مربع شکل استفاده کنید) و آنها را لوله ای شکل کنید که مثل بیگودی های ریز در خواهد آمد و البته سایز بیگودی های شما به سلیقه خودتان مربوط می شود که دوست دارید فر ریز داشته باشید یا درشت یا متوسط.


۲ بعد از حمام که آب موها کشیده شده و موها نم هستند، آنها را به دو طرف سر شانه کرده و از جلو با لایه های خیلی کم کار خود را شروع کنید، کمی تافت یا مواد نگهدارنده به موها بزنید، آنها را به دور بیگودی ها بپیچید و دو طرف کاغذهای لوله ای را خم کنید تا موها باز نشوند و حتی در صورت باز شدن می توانید از گیره های سیاه مو برای ثابت نگه داشتن آنها استفاده کنید.


۳ اگر موهای خودتان کمی حالت دارند و به راحتی به هر فرمی که می خواهید در می آیند، استفاده از مواد حالت دهنده توصیه نمی شود و تنها نم داشتن موها کافی است.


۴ برای فرهای درشت تر کاغذهای لوله ای را بازتر بپیچید و قطر لوله ها را بیشتر بگیرید.


۵ برای باز کردن موها کاغذهای لوله ای را از سمت پایین گرفته و به طور عمودی به پایین بکشید تا منگوله ای و لولایی باز شود نه اینکه به طور افقی به سر بچسبد زیرا در این صورت اصلا فر زیبایی در نخواهد آمد.


۶ بعد از آنکه موها را به ترتیب از جلو به سمت پشت سر به آرامی باز کردید، می توانید با انگشتان تان آنها را از هم جدا کرده و فر را طبیعی تر نشان دهید و در این هنگام برای براق شدن موها از کمی روغن زیتون استفاده کنید.

 

این نکات را به خاطر بسپارید:


۱) بعد از شستن موهای خود حتما از نرم کننده استفاده کنید.

۲) از شانه با دندانه های ریز اصلا استفاده نکنید.

۳) بیشتر از برس سیمی استفاده کنید (برای استفاده روزانه)

۴) از شانه های دندانه درشت استفاده کنید.

۵) هنگـام سشـوار کشـیدن حتمــا از برس های گرد چوبی استفاده کنید.


۶) سعی کنید موها را با فر بودنشان زیبا جلوه بدهید و دائم آنها را چه باسشوار یا هر وسیله دیگری صاف نکنید.


۷) موهایتان را هر یک ماه یک بار نیم سانت کوتاه کنید.


۸) موهایتان را به شیوه خرد کوتاه نکنید زیرا مدل دادن به آنها سخت می شود. همچنین این مدل ها زیاد با موهای فر همخوانی ندارد.


۹) از رنگ مو و مش کمتر استفاده کنید؛ زیرا مش موجب وز شدن مو می شود و شما را به درد سر می اندازد.

 اختصاصی آکاایران

گردآوری خانواده آکا
گردآوری خانواده آکا

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله فر کردن مو با روش های مختلف شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

فرمول محاسبه اندازه مستطیل غیر هم اندازه , دسکاه ویو کن برای کار ارایشگاهی جی بخرم , دستگاه ویو کن برای کار آرایشگاه چی بخرم , موی لخت و کم حجم خود را چگونه شکل دهیم , ریزش موها بعد استفاده از فر کردن موها , روش درست كردن مو با كمترين امكانات , چگونه جنس مو را خیلی نرم لخت کنیم؟ , طریقه سشوار کشیدن موهای کوتاه و فر , با چه وسیله ای سریع موها صاف نیشه , آموزش درست کردن مو مردانه با برس , بهترین مواد و روش جهت فر کردن مو , طرز استفاده از کتیرا برای موی فر , برای فر کردن مو چه بابلیسی خوبه , مدل سشوار فر درشت برای مو کوتاه , چگونه از پف شدن مو جلوگیری کنیم , بهترین ماده برای بعد از اتو مو , اسپری برای خشک نگه داشتن مو ها , عوارض فر دائم روی موهای مش شده , بهترین جنس پارچه دیفیوز چیست؟ , چه موادی پلاستیک را نرم میکند , چه چیزی مو را خیس نشان میدهد؟ , حالت دادن به مو با اب بد است , انواع مدل های فر شش ماهه مو , از چه نوع موسی استفاده کنیم , چگونه موس را دابل کلیک کنیم , برای وز شدن موها چکار کنیم , شمارش محدود کردن کلمه php , طرز استفاده کتیرا برای مو , روش فرکردن موی صاف با موس , برای موج دادن مو چی لازمه , چگونه موهامونو حالت بدیم , خرید شانه مخصوص موهای فر , آموزش فر دائم مو در منزل , فر کردن مو با وسایل ساده , گذاشتن تخم مرغ بر روی سر , روش فر كردن مو با بیگودی , اموزش فر كردن مو با مواد , هرشور کردن مو چگونه است , کرم مو برای شینیون خوبه , نرم افزار بهتر تیم ویو , تقسیم بندی مو برای اتو , روش فر کردن مو در خانه , دستگاه فر کننده مو خوب , داغ شدن پلاستیک اتو مو , فرکردن مو به صورت کلاه , آموزش فر كردن مو مردان , مدل موی فر با دیسپانسر , انواع مدل مو با سشوار , زل موی سر خشک و مرطوب , روش فر كردن مو با موس , بالا دادن مو ها مردان , فر کردن نمد با آب داغ , میزانپلی موهای بد فرم , نت دستگاه فرمو آفریقا , سشوار كردن موي كوتاه , فر کردن مو با بابلیس , ۲عدد ماده فر شامپیون , مدل درست كردن موي فر , آیا ژل مو خشک می شود , ماسک مو برای فر کردن , بهترین سیخ کننده مو , کرم مو برای فر کردن , سشوار كردن مو كوتاه , علت پیچ شدن جلوی مو , ده کاره موی پرسونال , فرکردن مو با بابلیس , تاف برای فر کردن مو , فر کننده مو چی بخرم , فرم مو با دیسپانسیر , تافت مو به انگلیسی , خرید دستگاه مو زدن , دستگاه فرمو آفریقا , نحوه ژل زدن به مو , نحوه فر کردن موها , طرز تهیه ژل کتیرا , مدل مو با تافت مو , دستگاه ویو مو ریز , دستگاه فر کردن مو , فر كردن موي كوتاه , فر كردن مو مردانه , روشهای فر کردن مو , آموزش فر كردن مو , اموزشانه کردن مو , وسیله فر دادن مو , فر کردن مو با ژل , فرکردن مو درخانه , ویژگی موادفر خوب , مواد فر کننده مو , فر کردن مو کوتاه , سیخ نگه داشتن مو , مو فر کنمار پیچی , فر کردن موی کودک , فر كردن مو مردان , وسیله فر مو کردن , فرق ژل خشک مرطوب , بد فرم گرفتن مو , ژل مناسب موی سر , پیچ شدن جلوی مو , بالا دادن مو ها , مواد فر دائم مو , عوارض فر 6 ماهه , روش فر کردن مو , فر شدن مو بلند , بيگودي آب جوشي , فر کردن مو پسر , پف کردن موی سر , فر مو با پارچه , کرن مو پاکینوس , فر کردن مو مرد , طرز تهیه کتیرا , امزش فرکردن مو , فر کردن موی سر , بیگودی مردانه , میزانپلی چیست , فر شش ماهه مو , روش فرکردن مو , سشوار کردن مو , بیگودی بابلیس , دستگاه زدن مو , ژل فر کردن مو , موس مو مردانه , ویوکردن موها , شلنگ فر دائم , آموزش فر داغ , فرگ موی چیست , روش فر بزرگج , ویو کردن مو , حالت های فر , فر زیبای مو , رنگ مو و فر , ساعت بیگوتی , ابزار فر مو , بابلیس چیست , انواع فر مو , فر دائمی مو , روش فر بزرگ , ژل مو تافت , فر درشت مو , فر دادن مو , راکسون مد , فرکردن مو , ژل چسب مو , مو فرفرها , فرشش ماهه , راکسون ها

فر کردن مو با روش های مختلف گردآوری توسط بخش آرایش، آموزش آرایش،مدل آرایش صورت، آرایش چشم،مدل ابرو، مدل ناخن سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات