loading...
چند مدل زیبا برای موهای خاکستری
 
موهای خاکستری
همان گونه که موهایمان تغییر می‌یابند، باید مدل آنها نیز تغییر کند. در مدل‌ها برای موی خاکستری، موها تا حدودی پر پشت و خشن می‌باشند و اما چاره کار...
 

همان طور که پیرتر می‌شویم، بدنمان نیز تغییراتی پیدا می‌کند. فردی که سرش پر از موهای جو گندمی‌زیبا بوده، حالا دارای موهایی نقره ای رنگ است. همان گونه که موهایمان تغییر می‌یابند، باید مدل آنها نیز تغییر کند. در مدل‌ها برای موی خاکستری، موها تا حدودی پر پشت و خشن می‌باشند.

موی خاکستری بلند، شل و ول و پرپشت است، و در بعضی افراد حالتی زشت به وجود می‌آورد. اگر باید مویی بلند داشته باشید، مدل گرد قدیمی‌مناسب است. اگر تمایل دارید مدل مویتان کمی‌جدیدتر باشد، مدل کوپ بلند خوش سبک و عالی می‌باشد.
 
موهای خاکستری
 
خیلی از مدل موها برای موی خاکستری رنگ، کوتاه هستند تا حالت شقی طره گیسو را از بین ببرند. با این وجود، مدل کلاهی مجعد و نسبتا کوتاه شما را بیست سال پیر تر نشان می‌دهد. هر چند که در بقیه افراد هم، چهره زشت ایجاد می‌نماید. تقریبا هر مدل مویی لایه ای به موی خاکستری می‌آید. و باعث افزایش عمق، اندازه و شکل مو شده، و باعث جوان تر به نظر رسیدن چهره می‌شود. لایه‌ها باعث برجسته تر شدن گونه‌ها و چانه شده و افتادگی پوست افراد مسن را کاهش می‌دهد.

موهای خاکستری
 
کوتاه کردن مو تا سر شانه و به صورت مستقیم برای هر شکل صورت و مویی مناسب است. می‌توانید انتهای مو را فر کنید و مدل چتری جدیدی ایجاد نمایید. با این حال برای اینکه چهره ای جوان تر پیدا کنید، انتهای مو را به طرف بیرون فر بزنید. همچنین با لین ترفند از شلخته به نظر آمدن خود جلوگیری می‌کنید.
 
موهای خاکستری
 
 
اگر می‌خواهید چهره و اندازه موی شما به طور دراماتیکی ترفیع بیاید، مدل لایه ای کوتاه و نیمه چتری را امتحان کنید. کوتاه کردن موی سر، وزن اضافی را از روی سر برمی‌دارد. موی پرپشت و سر چین شده گردن را باریک تر نشان می‌دهد و از پژمرده بودن گونه‌ها جلوگیری می‌نماید. برای داشتن چهره ای نسبتا جذاب، موهایتان را تا بالای شانه‌ها کوتاه کنید، و موها در قسمت پشت تا اندازه بلندتر از قسمت جلو باشند. همچنین تا پایین گوشها چیده شوند. و نیز برای موهای خود مقداری نرم کننده استفاده کنید.
موهای خاکستری
 

seemorgh.com

seemorgh.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنیدتبلیغات