در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد کاربردهای پنبه را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: به جز استفاده های معمول از پنبه، این بار با کاربردهای دیگر آن آشنا شوید. با ما همراه شوید.

کاربردهای پنبه,کاربردهای جالب پنبه,کارایی پنبه

کاربرد جالب پنبه

1 - خوشبو کننده محیط

یک تکه پنبه را به ادکلن مورد علاقه خود آغشته کنید و آن را داخل کیسه جارو برقی بگذارید. با روشن شدن جارو برقی رایحه خوش به آرامی کل فضای اتاق را پر خواهد کرد.

2 - بوگیر یخچال

آکاایران: بعضی وقت ها مواد غذایی بوی نامطبوعی در یخچال ایجاد می کنند. کافیست یک تکه پنبه توپی را به وانیل آغشته کرده و روی یکی از طبقات یخچال قرار دهید. پنبه به عنوان دئودورانت عمل کرده، یخچال بوی خوش و تازه ای خواهد گرفت.

3 - از بین بردن کپک

دسترسی به تمام قسمت های حمام کار آسانی نیست. معمولا کپک در همه جا به خصوص اطراف وسایل و بین کاشی ها رشد می کنند. برای از بین بردن آن ها نیازی به تمیز کردن تک تک کاشی ها نیست. یک پنبه توپی را با مایع سفید کننده خیس و در جاهای خارج از دسترس و بالا قرار دهید. بگذارید چند ساعت باقی بماند تا متوجه تاثیر معجزه آسای آن شوید. با برداشتن پنبه ها متوجه موفقیت کار خواهید شد. قسمت مورد نظر را با آب گرم بشویید.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران


پنبه

کاربردهای پنبه، کاربردهای مختلف پنبه

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد کاربردهای پنبه را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.  به نقل از به جز استفاده های معمول
جالب

کاربردهای جالب پنبه

کاربردهای جالب پنبه بعضی وقت ها مواد غذایی بوی نامطبوعی در یخچال ایجاد می کنند.کافیست یک تکه پنبه توپی را به وانیل آغشته کرده و روی یکی از طبقات یخچال قرار دهید. 1 - خوشبو کنند
پنبه

کاربردهای مختلف پنبه

به جز استفاده‌های معمول از پنبه، این بار با کاربردهای دیگر آن آشنا شوید .1 - خوشبو کننده محیطیک تکه پنبه را به ادکلن مورد علاقه خود آغشته کنید و آن را داخل کیسه جارو برقی بگذارید.
خانه داری

کاربردهای دیگر پنبه در خانه - خانه داری آکا

خانه داری - نظافت - کاربردهای دیگر پنبه در خانه به جز استفاده‌های معمول از پنبه، این بار با کاربردهای دیگر آن آشنا شوید . 1 - خوشبو کننده محیط یک تکه پنبه را به ادکلن مورد علاق
تبلیغات