کاربردهای پنبه، کاربردهای مختلف پنبه - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کاربردهای پنبه، کاربردهای مختلف پنبه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +کاربردهای +پنبه را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد کاربردهای پنبه را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: به جز استفاده های معمول از پنبه، این بار با کاربردهای دیگر آن آشنا شوید. با ما همراه شوید.

کاربردهای پنبه,کاربردهای جالب پنبه,کارایی پنبه

کاربرد جالب پنبه

1 - خوشبو کننده محیط

یک تکه پنبه را به ادکلن مورد علاقه خود آغشته کنید و آن را داخل کیسه جارو برقی بگذارید. با روشن شدن جارو برقی رایحه خوش به آرامی کل فضای اتاق را پر خواهد کرد.

2 - بوگیر یخچال

آکاایران: بعضی وقت ها مواد غذایی بوی نامطبوعی در یخچال ایجاد می کنند. کافیست یک تکه پنبه توپی را به وانیل آغشته کرده و روی یکی از طبقات یخچال قرار دهید. پنبه به عنوان دئودورانت عمل کرده، یخچال بوی خوش و تازه ای خواهد گرفت.

3 - از بین بردن کپک

دسترسی به تمام قسمت های حمام کار آسانی نیست. معمولا کپک در همه جا به خصوص اطراف وسایل و بین کاشی ها رشد می کنند. برای از بین بردن آن ها نیازی به تمیز کردن تک تک کاشی ها نیست. یک پنبه توپی را با مایع سفید کننده خیس و در جاهای خارج از دسترس و بالا قرار دهید. بگذارید چند ساعت باقی بماند تا متوجه تاثیر معجزه آسای آن شوید. با برداشتن پنبه ها متوجه موفقیت کار خواهید شد. قسمت مورد نظر را با آب گرم بشویید.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران

کاربردهای پنبه، کاربردهای مختلف پنبه گردآوری توسط بخش شستشو و نظافت و خانه تکانی و لکه گیری سایت آکاایران
تبلیغات