لکه شکلات، چطور لکه شکلات را از روی لباس پاک کنیم؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لکه شکلات، چطور لکه شکلات را از روی لباس پاک کنیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک لکه شکلات را کلیک نمایید و یا در دسته نظافت و خانه تکانی از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد پاک کردن لکه های شکلات را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: لکه شکلات اگر به موقع تمیز نشود، در اثر گرما به لکه ثابت تبدیل خواهد شد. تا زمانی که لکه را با آب گرم نشسته اید، روش های زیر در پاک شدن آن موثر است. با ما همراه شوید و این مطلب را مطالعه کنید.

لکه شکلات

1- برای جلوگیری از پخش شدن لکه، لباس را پشت و رو کنید و روی پشت پارچه کار کنید. تا لکه بیرون آید و داخل بافت پارچه نفوذ نکند. قسمت لک شده را روی چند لایه دستمال کاغذی قرار دهید.
2- یک قاشق چای خوری مایع ظرفشویی، نصف قاشق چای خوری آمونیاک و یک پیمانه آب سرد را ترکیب کنید.
3- با استفاده از یک پارچه بدون پرز، لکه را به آمونیاک آغشته کنید. پارچه را به هم نمالید. هدف انتقال شکلات به دستمال کاغذی است نه مالیده شدن همه چیز به هم و پخش شدن شکلات به پارچه.
4- اگر لکه با آمونیاک پاک نشد، با پراکسید هیدروژن 3 درصد امتحان کنید. مایع را روی لکه بریزید و چند دقیقه صبر کنید. سپس این قسمت را کاملا با آب بشویید.

نکته: پراکسیدهیدروژن رنگ بعضی از پارچه های تیره را می برد، قبل از استفاده، آن را امتحان کنید.

گردآوری: بخش

خانه داری

آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله لکه شکلات، چطور لکه شکلات را از روی لباس پاک کنیم؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

از بین بردن لکه کاکائو از روی لباس , چگونه کاکائو روی لباس را پاک کنیم , از بین بردن لکه کاکائو از لباس , چگونه لکه لباس پاک کنیم؟ , سوختگی لباس بابخاری , لکه شکلات و کاکائو , لک شکلات روی لباس

لکه شکلات، چطور لکه شکلات را از روی لباس پاک کنیم؟ گردآوری توسط بخش شستشو و نظافت و خانه تکانی و لکه گیری سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات