پاک کردن لک جوهر، آسان ترین روش پاک کردن جوهر خودکار از روی لباس - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پاک کردن لک جوهر، آسان ترین روش پاک کردن جوهر خودکار از روی لباس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +پاک +کردن +لک +جوهر را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد پاک کردن لک جوهر را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: حتما برای شما هم بارها پیش آمده که جوهر خودکار یا خودنویس هایتان روی لباس یا وسایل دیگر خانه، پس داده باشد. با ما همراه شوید و این مطلب را مطالعه کنید.

پاک کردن لک جوهر، آسان ترین روش پاک کردن جوهر خودکار از روی لباس
پاک کردن لک جوهر,پاک کردن لک جوهر از روی لباس,پاک کردن لک جوهر

تمیز کردن لکه جوهر

در خیلی از موارد هم اثر جوهر به صورت کامل از بین نمی رود. این مشکل برای بچه های دبستانی که روپوش ها و مقنعه های رنگ روشن استفاده می کنند بیشتر اتفاق می افتد. ما به شما یاد می دهیم که چگونه لباس های سفید و رنگی را از جوهر خودکار پاک کنید.

اگر جوهر کیف یا کاپشن چرم تان را کثیف کرده باشد با تافت یا الکل می توانید آن را از بین ببرید، فقط باید سریع اقدام کنید، قبل از آنکه لکه خشک شود.

اولین توصیه این است که زمان را برای شستن و از بین رفتن این لکه ها از دست ندهید، هر زمانی که متوجه لکه جوهر شدید اقدام به پاک کردنش کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

آکاایران: برای آقایان پس دادن جوهر خودکار به جیب لباس یا کت شان بسیار اتفاق می افتد. برای از بین بردن این لکه ها می توانید از شیر یا دوغ استفاده کنید. به این صورت که قسمت جوهری لباس را داخل ظرف حاوی شیر یا دوغ قرار دهید و بگذارید 5دقیقه ای بماند و بعد آن را با آب، آبکشی کنید. اگر هنوز اثری از لکه باقی مانده بود، دوباره این کار را تکرار کنید تا جوهر کاملا از بین برود.

اگر لکه جوهر روی مبل افتاده باشد، محل جوهر را خیس کنید و روی آن نمک بریزید و با پارچه تمیزی محل را بمالید. می توانید مخلوط گلیسرین و آمونیاک را هم روی لکه بمالید و سپس با آب و پودر بشوید.

اگر فرش تان به وسیله جوهر کثیف شده است می توانید روی آن کمی ماست بریزید و سپس ماست را با قاشق جمع کنید، این کار را چندبار تکرار کنید تا ماست جوهر را کاملا جذب کند. فراموش نکنید این دستور برای لکه تازه است.

برای لکه های کمی قدیمی می توانید یک قاشق غذاخوری سرکه را با یک قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی در 2فنجان آب گرم مخلوط کنید و یک دستمال تمیز یا یک اسفنج را درون محلول بزنید و روی لکه جوهر بکشید تا محلول جذب فرش شود، دوباره دستمال را روی لکه بکشید تا لکه از بین برود. یک پارچه تمیز دیگر را با آب سرد خیس کنید و محل لکه را تمیز و سپس خشک کنید.

یک دستمال کاغذی تمیز بردارید و روی لکه ضربه بزنید، فراموش نکنید فقط ضربه بزنید و اصلا دستمال را روی لکه نمالید تا پخش نشود. روی دستمال دیگری کمی تافت یا الکل سفید بریزید و روی لکه ضربه بزنید تا جوهر جذب دستمال شود. بعد از از بین رفتن لکه، با دستمال کاغذی مرطوب آن محل را پاک کنید تا الکل و مواد بیرون بیایند.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله پاک کردن لک جوهر، آسان ترین روش پاک کردن جوهر خودکار از روی لباس شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آیا خودکار راپید با شستشو از روی پارچه رد می شود , چگونه جوهر خودکار را از روی لباس پاک کنیم , برای شستن کیف چرم از چه روشی استفاده کنم , پاك كردن لكه جوهر روان نویس از روي لباس , چگونگی پاک کردن جوهر خودکار از مانتو , آموزش تمیزکردن لکه جوهر ازروی فرش , چگونه لکه خودکار را از بین ببریم , پاك كردن لكه خودكار از روي لباس , پاك كردن جوهر خودكار از روی بدن , نحوه از بین بردن لکه روی شلوار , نحوه ی پاک کردن خودکار از لباس , پاك كردن لكه جوهر از روي لباس , پاک کردن جوهر خودکار از لباس , اموزش حذف اجسام از داخل عکس , پاک کردن لکه جوهر شلوار جین , بردن اسم از روی لباس ورزشی , پاک کردن جوهر از روی لباس , براي پاك كردن لكه خودكار , پاك كردن خودكار از لباس , تميز كردن جوهر خودكار , پاک کننده جوهر خودکار , بردن اسم از روی لباس , لکه خودکار روی لباس , پاک کردن اثر خودکار , پاک کردن جور ودکار , روش پاک کردن جوهر , پاک کردن جوهر مبل , لکه جوهر روی لباس , حلال لکه خودکار , لباس جوهری شده , اسان پاک رو , جوهر لباس , رنگ جوهری , جوهر چوب , حلال جهر , رنگ جوهر

پاک کردن لک جوهر، آسان ترین روش پاک کردن جوهر خودکار از روی لباس گردآوری توسط بخش شستشو و نظافت و خانه تکانی و لکه گیری سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات