خانه تکانی

1 2 3
1 2 3

خانه‌ تکانی ساده و سریع با 10 نکته جادویی، خانه تکانی، خانه تکانی نوروز ، خانه تکانی سریع، خانه تکانی عید نوروز - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خانه‌ تکانی ساده و سریع با 10 نکته جادویی، خانه تکانی، خانه تکانی نوروز ، خانه تکانی سریع، خانه تکانی عید نوروز ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +خانه +تکانی را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اگر مشغله‌کاری و برنامه‌های پایان سال هنوز به شما اجازه نداده خانه‌تکانی کنید و خانه را برای میزبانی از سال نو آماده کنید، پیشنهاد می‌کنیم با ما همراه باشید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بخش‌های مختلف خانه را تمیز و رویایی کنید.
 

خانه‌ تکانی ساده و سریع با 10 نکته جادویی، خانه تکانی، خانه تکانی نوروز ، خانه تکانی سریع، خانه تکانی عید نوروز
خانه‌ تکانی ساده و سریع با 10 نکته جادویی - آکا


  1. از دیوارهای خانه شروع کنید. اگر رنگ دیوارها روغنی است ترکیبی از 3 لیتر آب گرم، یک قاشق غذاخوری آمونیاک و 2 قاشق غذاخوری مایع ظرف‌شویی آماده کنید و تمامی دیوارها را با کمک اسفنج و این ماده به‌خوبی بشویید. برای استفاده از این مخلوط حتما از دستکش استفاده کنید.

  2. اگر روی دیوار‌ها با لک مدادرنگی روبه‌رو شدید فورا یک لایه باریک خمیردندان روی لک بگذارید و پس از یک دقیقه آن را خوب پاک کنید.

  3. درصورتی که لکه‌های باقی‌مانده روی دیوار مربوط به مداد آرایشی یا مدادشمعی فرزندان‌تان است از یک پنبه آغشته به روغن بچه کمک بگیرید و آن را به‌خوبی مالش دهید.

  4. برای پاک‌کردن و برق انداختن شیشه‌ها می‌توانید از دستمال‌های بدون پرز استفاده کنید و با کمک اسپری‌های شیشه‌شور سطح شیشه‌ها را از بیرون و داخل پاک کنید. در آخرین مرحله مقداری سرکه سفید را روی دستمالی بدون پرز اسپری کرده و از آن برای درخشان‌شدن شیشه‌ها استفاده کنید.

  5. اگر حشره‌ها روی شیشه اتاق‌تان لکه‌های زرد‌رنگ باقی گذاشتند می‌توانید با یک چای کیسه‌ای خیس کرده در آب سرد این لکه را برطرف کنید. کافی است چای کیسه‌ای را روی لکه‌ها بکشید.

  6. پس از این مرحله به سراغ کفپوش بروید؛ ابتدا لکه‌گیری کنید و درصورتی که لکه آدامس، جوهر یا سفیدک روی سطح زمین است با کمک محلول آب و سرکه سفید آن را از بین ببرید و سپس با کمک کف‌شوی مناسب زمین را برق بیندازید.

  7. پس از اتاق نشیمن به سراغ آشپزخانه | دکوراسیونبروید و با مخلوط آب و سرکه تمامی سطح کابینت‌ها و درزهای آن را با دستمال و فرچه نرم پاک کنید. به این‌ترتیب هیچ آلودگی و جرمی را در سال آینده در آشپزخانه‌تان نخواهید داشت.

  8. برای شست‌وشوی سینک مراقب باشید از مواد شوینده شیمیایی قوی استفاده نکنید، زیرا سطح سینک شما را کدر و تیره می‌کند. برای تمیزکردن سینک، بهترین کار استفاده از مخلوط آب و جوش شیرین است.

  9. برای شست‌وشوی سینک چینی، بهترین روش استفاده از مخلوط پودر رخت‌شویی و آب است. این مخلوط را با اسفنج متوسط (نه نرم و نه زبر) روی سینک بکشید.

  10. برای تمیزکردن داخل یخچال از محلول جوش شیرین و آب کمک بگیرید تا علاوه بر پاکیزگی، بوی نامطبوع یخچال را نیز از بین ببرد .
برترین ها
گردآوری خانه داری اکاایران

شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله خانه‌ تکانی ساده و سریع با 10 نکته جادویی، خانه تکانی، خانه تکانی نوروز ، خانه تکانی سریع، خانه تکانی عید نوروز شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

خانه‌ تکانی ساده و سریع با 10 نکته جادویی، خانه تکانی، خانه تکانی نوروز ، خانه تکانی سریع، خانه تکانی عید نوروز گردآوری توسط بخش شستشو و نظافت و خانه تکانی و لکه گیری سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات