نظافت حمام، ۱۵ دقیقه نظافت حمام - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نظافت حمام، ۱۵ دقیقه نظافت حمام ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +نظافت +حمام را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد نظافت حمام را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: حمام از جمله مکان هایی در خانه است که باید سریع تمیز شود. دستورالعمل های زیر نشان می دهد که در ۱۵ دقیقه چگونه حمام تمیز داشته باشیم بدون آنکه زمان زیادی را صرف ساییدن کف و دیوارها بکنیم.

نظافت حمام,شستشوی حمام,تمیز کردن حمام

تمیز کردن حمام

آکاایران: حمام از جمله مکان هایی در خانه است که باید سریع تمیز شود و برخلاف سایر اتاق های خانه تنها با برداشتن وسایل به هم ریخته تمیز نخواهد شد. دستورالعمل های زیر نشان می دهد که در ۱۵ دقیقه چگونه حمام تمیز داشته باشیم بدون آنکه زمان زیادی را صرف ساییدن کف و دیوارها بکنیم.

1 ) وسایل اضافه در حمام را جمع کنید : در اولین قدم باید وسایلی را که در حمام اضافه هستند جمع کنید و در جای مناسبی قرار دهید.

۲ ) جمع آوری لباس های کثیف در حمام : در دومین قدم باید لباس های چرک و کثیف را جمع آوری کنید.

۳ ) شست وشوی سینک حمام : با یک ابر سینک و اطراف آن را بشویید. این قسمت از کار وقت گیرتر از سایر موارد است اما با این حال لازم نیست زمان زیادی را برای این کار اختصاص دهید. در ضمن فراموش نکنید برای این کار حتما از دستکش استفاده کنید.

۴) آینه حمام را تمیز کنید : آینه جلوه ای خاص به حمام شما می بخشد. پس بهتر است که سطح آن کاملا شفاف و بدون لکه باشد.

۵ ) گذاشتن وسایل حمام در جای مخصوص: ابزار و مواد شست وشو را پس از تمیز کردن حمام در جای خود قرار دهید و از رها کردن آن در فضای حمام خودداری کنید.

اگر این مراحل را به صورت دو سه روز یک بار انجام دهید بیش از ۱۵ دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت و شاید هم کمتر!

گردآوری :بخش خانه داری آکاایران 


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله نظافت حمام، ۱۵ دقیقه نظافت حمام شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نحوه حمام د رسزارین , نظافت حمام

نظافت حمام، ۱۵ دقیقه نظافت حمام گردآوری توسط بخش شستشو و نظافت و خانه تکانی و لکه گیری سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات