در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد از بین بردن بوی بد ماکروفر را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: اگر داخل ماکروفرتان در اثر استفاده و یا در اثر پخت غذایی خاص بوی بد گرفته شده است راه کار ساده وبسیار جالبی برای این کار هست :

از بین بردن بوی مایکروفر,از بین بردن بوی ماکروویو,از بین بردن بوی بد مایکروفر

از بین بردن بوی ماکروویو

آکاایران: برای این کار از یک ماده طبیعی استفاده میکنیم : لیمو ترش . این میوه پر فایده از دیر باز برای پخت و پز برای از بین بردن لکه ها و بوی بد مواد غذایی و تمیز کردن کفش های تنیس و ... مورد استفاده قرار می گرفت . امروز ما برای از بین بردن آلودگی داخل ماکروفر هم از این ماده استفاده میکنیم :

مراحل کار :
1.یک فنجان مخصوص ماکروفر برداشته و داخل آن آب لیمو ترش بریزید . آب لیمو ترش به عنوان یک بوزدا عمل میکند .
2. در این مرحله ماکرو فر را روشن کنید و به مدت سه دقیقه بگذارید کار کند . حالا بگذارید تا فنجان همچنان در ماکروفر باشد تا بخارات بدرون آن نفوذ کند و تاثیر خود را بگذارد .
3.حالا فنجان را از ماکروفر بیرون بیاورید و داخل آن را با یک پارچه تمیزکنید . به خاطر داشته باشید اگر همیشه داخل ماکروفرتان را تمیز کنید داخل آن بوی بد نخواهد گرفت.

گردآوری خانه داری اکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بوی سوختگی از داخل یخچال سامسونگ , از بین بردن بوی چرم مصنوعی , تمیز بو مایکروفر , بوگیری مایکروویو , بوگیر مایکروویو , بوگیر مایکروفر , مایکروویو بو , ماکروویو بو , بو مایکروفر , بو ماکروفر , بوی ساهار


بوی بد مایکروفر

از بین بردن بوی بد مایکروفر

از بین بردن بوی بد مایکروفر از بین بردن بوی بد مایکروفر اگر داخل ماکروفرتان در اثر استفاده و یا در اثر طبخ غذایی خاص بوی بد گرفته
تبلیغات