چگونه سفره‌ای زیبا بچینیم - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چگونه سفره‌ای زیبا بچینیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته نکات خانه داری از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چگونه سفره‌ای زیبا بچینیم

چگونه سفره‌ای زیبا بچینیمدر سفره‌های بیضی‌شکل، در دو سر بیضی از گل استفاده می‌شود.

چگونه سفره‌ای زیبا بچینیم

در سفره‌های مستطیل‌شکل، گل‌ها را در وسط عرض مستطیل قرار می‌دهیم. در سفره‌های مربع‌شکل، از یک گوشه آن استفاده می‌کنیم. در صورت استفاده از گلدان، باید حداکثر شاخه‌های گل ۲۰ سانتی‌متر باشد. ابتدا بشقاب پلوخوری که بشقاب اصلی است را روی میز می‌گذاریم. سپس بشقاب سوپ‌خوری را قرار داده، چنگال و قاشق را در کنار سفره قرار می‌دهیم. سپس کارد را می‌گذاریم، بشقاب‌های سالادخوری را با دستمال سفره در سمت چپ قرار می‌دهیم. یک دستمال سفره را به صورت نیلوفر درست می‌کنیم، بدین صورت که دستمال سفره را از پشت گوشه دیگر به صورت مثلث تا می‌زنیم (یعنی هر طرفی که چهارگوشه می‌شود یک تا می‌زنیم) مجددا مثلث‌هایی را که تا زدیم، به رو بر می‌گردانیم. سپس گوشه‌‌های این مثلث را از زیر بیرون می‌کشیم. این دستمال سفره به شکل گل نیلوفر در می‌آید. این دستمال سفره را می‌توان در بیرون از بشقاب یا در داخل بشقاب تزئین کرد.
اگر قصد استفاده از شمع را در سفره دارید، می‌توان دستمال‌ها را در حالی که شمع یا شمعدان است، قرار دهید و به این شکل، سفره را تزئین کنید. لیوان در سمت راست قرار می‌گیرد، برای تزئین آن دستمال کاغذی را پهن می‌کنیم و از وسط می‌گیریم و داخل لیوان قرار می‌دهیم.

بیرتک
ویرایش و تلخیص:آکاایران

چگونه سفره‌ای زیبا بچینیم گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات