در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد نگهداری انواع شیرینی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: شیرینی های مختلف با روش های مختلفی نگهداری می شوند. برای نگهداری بیشتر شیرینی با ما همراه شوید و به نکات زیر توجه نمایید:

نگهداری شیرینی,نگهداری شیرینی خامه ای در فریزر,نگهداری شیرینی خشک

نگهداری شیرینی

اگر در خانه شیرینی می پزید دقت داشته باشید که از آردهای تازه و نرم استفاده نمایید تا بتوانید مدت بیشتری شیرینی ها را نگهداری کنید.
آکاایران: شیرینی های خشک را داخل ظروف درداری بچینید و درجای مناسبی قرار دهید. البته اگر مقدار کمی از شیرینی ها باقی مانده است می توانید این کار را انجام دهید.
اگر شیرینی زیادی باقی مانده بهتر است روی شیرینی ها را نایلون مخصوص شیرینی (سلفون) بکشید و بعد درون ظرف دردار قرار دهید. زیرا این کار باعث تازه ماندن بیشتر شیرینی ها می شود و مدت مصرف آنها را نیز بیشتر می کند.

شیرینی های تازه را حتماً درون نایلون و جای خشک نگهداری نمایید. و دقت کنید در ظرف حتماً بسته باشد زیرا شیرینی های تر زودتر کهنه و خشک می شوند.برای نگهداری اجیل نیز باید آنها را درون ظرف درداری ریخته و در ظرف را محکم ببندید و درجای خشک و خنکی نگهداری نمایید تا طعم کهنگی به خودش نگیرد.

ویرایش و تلخیص:آکاایران

گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

نگهداری بیشتر شیرینی های عید

نگهداری بیشتر شیرینی های عید

نگهداری بیشتر شیرینی های عید  نگهداری شیرینی اگر در خانه شیرینی می پزید دقت داشته باشید که از آردهای تازه و نرم استفاده نمایید تا بتوانید مدت بیشتری شیرینی ها را نگهداری کنید. شی
شیرینی

نگهداری از شیرینی های نوروزی

نگهداری از شیرینی های نوروزی شیرینی‌ها دو نوع اصلی "خشک" و "تر" دارند. از معروف‌ترین شیرینی‌های خشک می‌توان به شیرینی زبان، کشمشی، د
بیسکویت

روش نگهداری از شیرینی‌های خشک و تر و بیسکویت

روش نگهداری از شیرینی‌های خشک و تر و بیسکویت شیرینی‌ها دو نوع اصلی «خشک» و «تر» دارند. از معروف‌ترین شیرینی‌های خشک می‌توان به شیرینی زبان، کشمشی، دانمارکی و مربایی و از شیرینی‌ه
تبلیغات