چگونه عمر لوازم منزل را افزایش دهیم؟ - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چگونه عمر لوازم منزل را افزایش دهیم؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته نکات خانه داری از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چگونه عمر لوازم منزل را افزایش دهیم؟

چگونه عمر لوازم منزل را افزایش دهیم؟ در هر خانه‌ای لوازم مختلف برقی وجود دارند که معمولا به‌دلیل عدم‌توجه به آنها عمر چندانی نداشته و حتی به‌دلیل برخی سهل‌انگاری‌ها زودتر از موعد در نظر گرفته‌شده از کار می‌افتند اما با رعایت برخی نکات آنها را برای مدتی بیشتر در اختیار خواهید داشت.

چگونه عمر لوازم منزل را افزایش دهیم؟

هود آشپزخانه یکی از این موارد است. معمولا فراموش می‌شود که فیلتر هود آشپزخانه را تعویض کنیم یا معمولا مدت طولانی سپری شده تا چنین کاری انجام شود. به یاد داشته باشید که ذرات ریز روغن و بخار، فیلتر هود را در مدت اندکی کیپ کرده و در صورت ادامه استفاده از سیستم با همین وضع فشار زیادی را به آن وارد خواهید کرد.
هواکش‌های دستشویی و به‌خصوص آشپزخانه نیز از این دست هستند. چه اشکالی دارد که به‌جای مشاهده انبوهی از ذرات و گرد و غبار در هود به هنگام تمیز کردن آن در روزهای پایانی سال، کمی وقت گذاشته و در طول سال چند بار آن را تمیز کنید؟!
هود دستشویی نیز از این نکته مستثنی نیست چون به‌واسطه تمیز‌بودن، بهتر کار می‌کند. جاروبرقی‌ها از دیگر لوازم منزل هستند که در صورت عدم دقت، زود از کار می‌افتند.
به‌خاطر داشته باشید که نباید چراغ چشمک زن جاروبرقی به‌واسطه پر شدن کیسه آن شروع به کار کند بلکه پس از چند بار استفاده طولانی مدت کیسه آن را تعویض کرده یا آن را خالی کنید. با این کار، جاروبرقی شما همواره خوب و با قدرت کار خواهد کرد.

روزنامه تهران امروز
ویرایش و تلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله چگونه عمر لوازم منزل را افزایش دهیم؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اموزش نصب شیپ در روی زیپ

چگونه عمر لوازم منزل را افزایش دهیم؟ گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات