روش های ساده برای تازه وخوش بونگه داشتن منزل

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روش های ساده برای تازه وخوش بونگه داشتن منزل ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته نکات خانه داری از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

روش های ساده برای تازه وخوش بونگه داشتن منزل
,[categoriy]

آکاایران: روش های ساده برای تازه وخوش بونگه داشتن منزل

آکاایران:  

همراهان همیشگی میهن تازشاید برای شما هم پیش آمده که وقتی وارد خانه می شوید بوی کهنگی و ماندگی احساس کنید؟ بویی که از ترکیب بوی غذاها در آشپزخانه، حوله های خیس داخل حمام، و فعالیت های روزانه دیگر ایجاد می شود. دلایل زیادی برای بد بو شدن فضای خانه وجود دارد اما روش های زیادی هم برای خوشبو کردن خانه وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

 

 

 

شمع روشن کنید

شمع های معطر هم فضای خانه را خوشبو و تازه و هم آرام بخش می کنند. شمع های معطر را می توانید بسته به عطر دلخواهتان انتخاب کنید.

 

 

 

 روغن های ضروری پخش کننده عطر درست کنید

شمع ها به مراقبت نیاز دارند. اگر به دنبال روش های ساده تری برای خوشبو کردن خانه هستید با روغن های طبیعی پخش کننده عطر درست کنید. آن ها فاقد هیچ مراقبتی فضای خانه را بیش تر از یک ماه خوشبو می کنند.

 

 

 

,[categoriy]

 

 

حمام و دستشویی را کاملا تمیز کنید

هفته ای یک بار تمام گوشه و کنار حمام و دستشویی را کاملا تمیز کنید. این قسمت ها فاقد تمیز کردن بوی بدی در فضای خانه منتشر خواهند کرد.

 

 

 

 

,[categoriy]

 

 

تصفیه کننده هوا

دستگاه های تصفیه کننده هوا هم آلودگی را از فضا می گیرند و هم گرد و خاک را کم می کنند. از همه مهمتر این که فضای خانه را خوشبو نگه می دارند.

 

 

 

,[categoriy]

 

 

اسپری خوشبو کننده هوا درست کنید

در روزهای سرد زمستان که امکان باز کردن پنجره کمتر است خودتان با ترکیبی از آب و روغن های طبیعی خوشبو اسپری خوشبو کننده هوا درست کنید.

 

,[categoriy]

نان بپزید

هیچ چیزی بیشتر از پختن نان خانه را خوشبو و معطر نمی کند. دستور طبخ های زیادی برای انواع نان وجود دارد که امتحان کردنشان ضرری ندارد.

,[categoriy]

 

 

 

چربی های آشپزخانه را تمیز کنید

اگر زیاد آشپزی می کنید تمام قسمت های آشپزخانه چرب می شود. گاز، هود، کابینت ها و مایکروفر. با شوینده های قوی چربی های آشپزخانه را هر چند وقت یک بار خوب تمیز کنید.

 

 

 

,[categoriy]

 

میهن تاز

.

منبع : mihantaz.com

روش های ساده برای تازه وخوش بونگه داشتن منزل گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات