روشی برای نگهداری آواکادو به مدت طولانی تر -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روشی برای نگهداری آواکادو به مدت طولانی تر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: روشی برای نگهداری آواکادو به مدت طولانی تر

آکاایران: روشی برای نگهداری آواکادو به مدت طولانی تر

خانه و خانه داری

میوه ی پرخاصیت و البته گران قیمتی که شرایط نگهداری آن کمی متفاوت است ، نگهداری آواکادو رسیده و یا برش خورده را خانه دارهای حرفه ای خوب می دانند.
روش برای افزایش تاریخ نگهداری آواکادو

سبزیجات و میوه ها چیزهایی هستند که ما همیشه به آنها نیاز داریم و باید مقداری از آنها را انبار کنیم تا در فصول دیگر بتوانیم از آنها استفاده کنیم . نحوه ذخیره سازی مواد غذایی یکی از نگرانی های رایج میان افراد می باشد چرا که ذخیره سازی نامناسب می تواند منجر به پلاسیده شدن یا خراب شدن آنها شود . آووکادو طول عمر کوتاهی دارد و فورا خراب می شود و اگر به درستی نگهداری نشود به رنگ قهوایی تیره رنگش تغییر می کند که در این صورت بدین معناست که خراب شده است . در ادامه ی این مطلب از نمناک ما قصد داریم تا شما را با راهی برای نگهداری آواکادو آشنا سازیم .

راهی برای نگهداری آواکادو به مدت طولانی تر

برای نگه داری بهتر شما می توانید آووکادو را درون یک کیسه قرار دهید و درب آنرا به طور کامل ببندید تا تا هوایی وارد آن نشود که از این طریق می توان آنرا به مدت روز در یخچال نگه داری نمایید و از فاسد شدن آن جلوگیری نمایید .

اگر آووکادوی نرسیده یا به اصطلاح کال را خریداری نموده اید می تواند با روشی که مادر ادامه می گوییم از کال بودن خارج نمایید . آووکادو را در اتاق قرار دهید و بعد از رسیده شدن آنها می توانید آنها را در قفسه یخچال به مدت 4 روز نگه داری نمایید .

آووکادوی نصف شده
به گزارش آکاایران: اگر شما آووکادور را برش داده اید و نمی خواهید آنرا به بیرون بریزید و می خواهید آنرا نگه داری کنید ، می توانید این کاری را که ما در ادامه به شما معرفی می کنیم را انجام دهید .
شما می توانید کمی آبلیمو را در پلاستیک بریزید و آووکادوی نصف شده را در پلاستیک دیگر قرار دهید و در پلاستیکی آبلیمو را ریخته اید قرار دهید و آنرا در یخچال قرار دهید که با این کار می توانید از آن به مدت یک روز نگه داری نمایید .نمناک

.

منبع :

روشی برای نگهداری آواکادو به مدت طولانی تر گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات