در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته نکات خانه داری از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رنگ آمیزی شمع , از شَمع یا به فارسی سپندار، به منظور یک منبع نور و بعضی اوقات برای تولید گرما استفاده می شود و شامل یک ریسمان یا یک فتیلهٔ جاسازی شده و یک توده جامد از سوخت (معمولاً موم) است. امروزه اکثر شمع ها از پارافین ساخته می شوند.

رنگ آمیزی شمع

به گزارش آکاایران: رنگ آمیزی شمع , قبل از ظهور برق، شمع و چراغ های نفتی برای روشنایی استفاده می شدند. اما امروزه از شمع برای روشنایی اضطراری در هنگام قطع برق و یا برای ایجاد یک محیط رمانتیک و در مراسم مذهبی نیز استفاده می شود (به عنوان مثال در رسوم ازدواج ایرانی آینه و [شمعدان] یک عضو جدا نشدنی سفره ی عقد و مراسم های بعد از آن بوده و بعدتر در خانه ای که آن دو با هم در آن زندگی میکنند، به عنوان نشانه ای از عهدی که با هم بسته اند و معمولاً در جایی از دکوراسیون خانه که جلب توجه کند، تا زمان دوام عهدشان، با توجّهی ویژه نگهداری میشود) (کارکرد نوستالژیک شمع)

شمع معطر در عطر درمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

شمع مومی را برای اولین بار فنیقی ها ساختند. در قرن هجدهم شمع از روغن بالن ساخته می شد و چون روشنایی این شمع که معروف به شمع کافوری بود خوب و ثابت بود، بعدا به عنوان واحد روشنایی انتخاب گردید. در سال ۱۸۲۳ شمع های گچی و پارافینی نیز به بازار آمدند سازندگان این دو شمع دو مخترع فرانسوی به نام سیمونن (Simonin) و مانژو (Manjot) بودند.

آموزش تزیین شمع ساده با استفاده از رنگ کردن شمع و ست کردن با وسایل خانه، جهت طبیعی تر و زیباتر شدن شمع در آخر می توانید از مات کننده استفاده کنید.

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+تصاویر
آموزش رنگ آمیزی شمع

آکاایران: آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+تصاویر

آموزش تصویری رنگ آمیزی شمع

آموزش رنگ آمیزی شمع

نحوه رنگ کردن شمع های ساده

آموزش رنگ آمیزی شمع

آموزش مرحله ای رنگ آمیزی شمع های ساده

آموزش رنگ آمیزی شمع

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده

آموزش رنگ آمیزی شمع

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده

کافه مد

.

منبع : niksalehi.com


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+تصاویر شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

روش های رنگ امیزی متن , رنگ امیزی دیجیتال میز , رنگ امیزی جمع

آموزش رنگ آمیزی شمع های ساده+تصاویر گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
تبلیغات