آکاایران: دادن عیدی در اکثر اعیاد خصوصا عید نوروز و عید غدیر از آداب و رسوم ویژه ما ایرانی هاس که این جشن ها رو زیبا تر کرده و از اونجایی که سلیقه ها کاملا متفاوته اغلب ترجیح میدیم از پول به عنوان عیدی استفاده کنیم و وقتی این عیدی دادن زیباتر میشه که اسکناس هایی که قراره عیدی بدیم رو تزئین کنیم. امروز تصمیم دارم یه نوع تزئین اسکناس خیلی عالی بهتون یاد بدم که مطمئنم خیلی جاها میتونین ازش استفاده کنین. پس همراهم باشین.

آموزش تزئین اسکناس به شکل گل:

به گزارش آکاایران: برای این نوع تزئین اسکناس  به سه عدد اسکناس نو احتیاج دارین، سعی کنین از یه نوع اسکناس استفاده کنین تا کار شما یک رنگ شه و زیباتر به نظر بیاد.

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

آکاایران: نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

برای شروع تزئین اسکناس یکی از اسکناس ها رو بردارین و چهار گوشه ش رو همونطور که توی تصویر میبینید تا بزنید.

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

بعد از تا زدن گوشه های اسکناس لبه های اونو به داخل برگردونین و از وسط به تای دیگه بزنین.

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

 در ادامه تزئین اسکناس مراحل قبل رو برای دو اسکناس دیگه تکرار کنین. حالا شما سه تا اسکناس تا شده دارین که هر کدوم از این اسکناس ها دو گلبرگ گل رو تشکیل میدن و در نهایت تزئین اسکناس شما به شکل یه گل زیبا با شش گلبرگ خواهد بود.

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

حالا وقتشه که سه تا اسکناس رو روی هم بذارین و با یه تکه روبان به هم ببندین. البته اگه میخواین گل شما ساقه داشته باشه میتونین برای بستن اسکناس ها از سیم های ظریف مخصوص گلسازی استفاده کنین.

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

بعد از بستن اسکناس ها به هم، اونها رو کمی از هم فاصله بدین و با دست مرتبش کنین. حالا شما یه گل خیلی زیبا دارین که میتونین به عنوان عیدی و حتی شاباش تو جشن عروسی ازش استفاده کنین.

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

نحوه تزئین اسکناس برای عیدی

مهمترین حسن این نوع تزئین اسکناس اینه که به اسکناس صدمه ایی وارد نمیشه و بعد میتونین از اون به راحتی استفاده کنین.امیدوارم از آموزش تزئین اسکناس  امروز خوشتون اومده باشه و موقع جشن ها و شادی ها ازش استفاده کنین. شاد و موفق باشین

تزئین پول تزئین عیدی

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

اسکناس عید

گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
تبلیغات