Notice: Undefined index: menuname in /home/akairan/domains/akairan.com/public_html/khanehdari/includes/content.php on line 441

آکاایران بهترین روش های تیز کردن قیچی

در خانه هر یک از ما وسایلی مانند چاقو، قیچی وجود دارد و اغلب هم کاربردهای فراوان دارند. مثلا ما انواع قیچی داریم: قیچی خیاطی، قیچی آشپزی، قیچی باغبانی و… و چاقو هم انواع مختلف دارد. به هر حال، در منزل زمان استفاده از انواع چاقو و قیچی معمولا متوجه می شویم که قیچی یا چاقوی ما مانند قبل تیز نیست. برخی خانمها فکر می کنند شاید عمر مفید آنها به پایان رسیده و باید به فکر خرید قیچی و یا چاقوی جدید می افتند اما برخی دیگر از خانمها و یا آقایان به فکر تیز کردن مجدد این گونه وسایل می افتند و دست به کار می شوند. باید دانست که روش های تیز کردن قیچی و چاقو بسیار متعددند و هم در بیرون از منزل و هم در داخل منزل می توان از این شیوه ها استفاده کرد. در این مطلب از پورتال رنگی سعی کرده ایم تا روش هایی ویژه برای شما عنوان کنیم تا بتوانید قیچی ها و حتی چاقوهای خود را نیز تیز کرده و از پرداخت هزینه های اضافی در این خصوص جلوگیری کنید. امیدواریم این مطلب را مفید ارزیابی کنید.

تیز کردن قیچی

آکاایران: بهترین روش های تیز کردن قیچی

به گزارش آکاایران یقین بدانید اگر روشهای پیشنهادی پورتال رنگی را برای تیز کردن قیچی هایتان به کار ببرید خواهید توانست بدون پرداخت هزینه اینگونه وسایل تان را تیز کرده و مجددا مورد استفاده قرار دهید.

شیوه هایی منحصر به فرد برای تیز کردن قیچی در خانه

وسایل لازم برای تیز کردن قیچی:

سنگ چاقو تیزکن (سنگ اکسید آلومینیوم)

فویل آلومینیوم

کاغذ سنباده

تیز کردن قیچی

آموزش تیز کردن قیچی در منزل

در ادامه به تفکیک روش های مختلف برای شما آموزش داده ایم که چگونه قیچی های تان را تیز کنید.

۱- با سنگ چاقو تیزکن چند بار روی تیغه های قیچی بکشید ودر پایان براده های قیچی را از روی آن ها تمیز کنید.

۲- از شیشه برای تیز کردن قیچی استفاده نمایید. یک لیوان شیشه ای ارزان قیمت و بی استفاده را روی لبه قیچی بکشید. همچنین می توانید از یک بطری شیشه ای استفاده کنید و قیچی را تا زمانی که به اندازه دلخواه تیز شود، دور لبه و گردن آن بمالید.

۳- قیچی های ظریف مانند خیاطی و کاردستی را با بریدن یک یا چند کاغذ آلومینیومی تیز کنید. بهتر است از کاغذ آلومینیومی ضخیم استفاده کنید.

۴- با چند بار بریدن کاغذ سنباده قیچی ها را تیز، تیغه ها را شسته و خشک کنید.

پورتال رنگی _ بهترین روش های تیز کردن قیچی

منبع: دلگرم

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چگونه کاغذ را بسیار تیز تا کینم

گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

تبلیغات