پاک کردن لکه خون، پاک کردن لکه های خون - آکاایران

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پاک کردن لکه خون، پاک کردن لکه های خون ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +پاک +کردن +لکه +خون را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد پاک کردن لکه خون را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: حتما برای شما اتفاق افتاده که روی مبل، لباس، فرش و ... در اثر سهل انگاری لکه هایی از خون چکیده شده و با ناباوری هر چه سعی می کنیم با روشهای معمولی آنها را نمی توانیم پاک کنیم. اجازه بدهید در اینجا دور روش برای اینکار را به شما آموزش دهیم.

پاک کردن لکه خون,پاک کردن لکه خون از لباس,پاک کردن لکه خون از روی لباس

پاک کردن لک خون

- اگر لکه خون هنوز خیس می باشد، کمی نمک یا شکر مرطوب به روی لکه خون بریزید و با خیال راحت و بدون عجله اجازه دهید که خشک شود. پس از خشک شدن به راحتی با یک برس محل مورد نظر را می توانید تمیز کنید.
- اگر لکه خون خشک شده است این روش را امتحان کنید. یک تکه گوشت تاز را با گوشت کوب بکوبید تا پهن شود و در حالی که آنرا با آب سرد شسته و خون احتمالی آنرا گرفته اید روی لکه خون خشک شده بگذارید و اجاز دهید حدود نیم ساعت روی آن باشد. پس از آن با یک اسفنج مرطوب روی محل را تمیز کنید.

ویرایش و تلخیص:آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله پاک کردن لکه خون، پاک کردن لکه های خون شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

پاک کردن لکه خون، پاک کردن لکه های خون گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات