جا کفشی کشویی برای زیرتخت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد جا کفشی کشویی برای زیرتخت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

جا کفشی کشویی برای زیرتخت

از فضای خالی زیرتختخوابتان با قراردادن تخته چوب کشویی می توانید برای نگهداری کفش هایی راکه روزانه به پا می کنید بهره برداری کنید، به سه دلیل خوب:

جا کفشی کشویی برای زیرتخت
جا کفشی کشویی برای زیرتخت

 اول اینکه زیرتخت شما خالی است و بلااستفاده مانده، دوم مشکل جا کفشی شما حل می شود، سوم ساختن آن بسیار ساده است و یک روز بیشتر از وقت شما را نمی گیرد. رنگ کردن آن می ماند برای روز دیگر. شما می توانید دوتا از این تخته جاکفشی کشویی بسازید یکی برای کفشهای زنانه و دیگری برای کفشهای مردانه و آنها را در دو طرف تخت دونفره قراردهید.
وسایل و مواد موردنیاز
یک تخته چوبی به ضخامت ۱۲میلیمتر در اندازه ۶۰*۹۰ سانتیمتر برای کف چوب نرم و صاف برای کلاف دورتادور تخته به ضخامت ۲۰*۲۵ میلیمتر، سنباده، کاردک، چهارتا چرخ زیرپا به صندلی برای نصب در چهار گوشه آن.
نحوه ساخت:
درواقع کافی است شما کلافها را به تخته بچسبانید، چرخها را وصل کنید و تخته جاکفشی کشویی را رنگ کنید، شما با یک اشاره براحتی آن را از زیر تخت بیرون بکشید و یا به سرجای خود برگردانید.

روزنامه ایران
ویرایش و تلخیص:آکاایران

جا کفشی کشویی برای زیرتخت گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات