چند نکته برای خانه شما-2 - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چند نکته برای خانه شما-2 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته نکات خانه داری از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چند نکته برای خانه شما-2

چند نکته برای خانه شما● پنجره‌ها: برای داخل‌شدن حداکثر نور به داخل خانه، پنجره‌ها حتی‌الامکان باید ساده باشند و پرده‌ای که به آنها نصب می‌شود، از جنس کتان ابریشمی یا حتی از کرکره‌های بسیار ظریف سفید رنگ باشد.
در سبک مدرن، نور نقش مهمی ایفا می‌کند، به‌همین منظور با سفیدکردن دیوارها و پرده‌ها، خانه روشن‌تر به‌نظر می‌رسد.

چند نکته برای خانه شما-2

● کف: کف خانه حتی‌الامکان باید یکپارچه و بدون درز باشد. می‌توانید یا فرش بزرگ پهن کنید که کف را یکپارچه بپوشاند یا اینکه کف را سنگ کنید و یک قالیچه ساده روی آن پهن کنید.
● اسباب خانه: در سبک مدرن مسلماً باید از جنس چرم و چوب باشند و نباید از مبل‌های بزرگ راحتی در خانه استفاده کرد. تعداد گیاهانی که در خانه قرار داده می‌شوند، نباید از یک یا دو عدد بیشتر شود. بلکه باید از گیاهان با طراوت استفاده شود. در سبک مدرن وسایل تزئینی بسیار کم در خانه به کار می‌روند و می‌توانند شامل نقاشی‌های مدرن یا مجموعه‌های ظریف باشند.
● طریقه تمیز‌کردن گلدان: برای تمیز‌کردن گلدانی که خاک آن را خالی کرده‌اید ولی هنوز جرم دارد، لازم است آن را ابتدا با آب سرد بشویید و سپس محلول غلیظی از سرکه و نمک را داخل گلدان بریزید و مدتی صبر کنید تا اینکه جرم‌ها از دیواره گلدان جدا شود.

روزنامه تهران امروز
ویرایش و تلخیص:آکاایران

چند نکته برای خانه شما-2 گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات