توصیه هایی برای آشپزخانه، توصیه هایی طلایی در آشپزخانه - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد توصیه هایی برای آشپزخانه، توصیه هایی طلایی در آشپزخانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +توصیه +هایی +برای +آشپزخانه را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران توصیه هایی برای آشپزخانه را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: آشپزی و کار در آشپزخانه | دکوراسیونای منظم و سازمان یافته بسیار آسان و لذت بخش است. در این مطلب توصیه هایی طلایی برای آشپزخانه | دکوراسیونرا برای شما قرار داده ایم. با ما همراه شوید و این مطالب ار مطالعه کنید.

توصیه هایی برای آشپزخانه,توصیه برای آشپزخانه,چند توصیه برای آشپزخانه

توصیه در آشپزخانه

برای نظم دادن بهآشپزخانه | دکوراسیون آشپزخانه | دکوراسیونروش واحد و خاصی وجود ندارد اما یک سری توصیه هایی هستند که با انجام آن ها می توانید تا حد زیادی به آشپزخانه | دکوراسیونخود نظم دهید. در این مطلب به تعدادی از مهم ترین این اقدامات توجه نمایید:

وسایل و اشیا را در کابینت های قسمتی از آشپزخانه | دکوراسیونقرار دهید که از آن وسایل استفاده می کنید. برای مثال قوطی های ادویه را در کابینتی نزدیک اجاق گاز و ظروف مخصوص آماده کردن مواد اولیه غذا را در کابینت های زیر کانتر و ...

موارد شبیه هم را در یگ گروه کنار هم قرار دهید .برای مثال قوطی های ادویه، قاشق و چنگال ها ئ ظروف دیگر را کنار هم در جای مناسب قرار دهید.

 مواردی را که از آنها بیشترین استفاده را در طی روز می کنید در دسترس ترین فضا و در سطح دید قرار دهید. هرچه میزان استفاده از وسیله ای کمتر است آن را در قسمتی عقب تر قرار دهید.برای مثال ادویه هایی از قبیل نمک و فلفل و هم چنین چای خشک را باید در دم دست ترین فضا قرا ردهید.

 به صورت سالانه به پاکسازی آشپزخانه | دکوراسیوناز وسایلی و عناصر بلااستفاده بپردازید و آن ها را از آشپزخانه | دکوراسیونبیرون بریزید.

اشیائ ریز و کوچک را در ظروف بزرگ تر مانند قوطی ها قرار دهید.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران 

توصیه هایی برای آشپزخانه، توصیه هایی طلایی در آشپزخانه گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات