اکثر شما از شلوغی منزل و یا اتاق‌تان شکایت دارید . به دیوارهایی که آنها را انباشته کرده اید نظری بیاندازید ؛ راه حل مشکل شما اینجاست!

رفع مشکل اکثر خانم ها!

 

 

1. استفاده از تمام دیوار:

 

برای این کار یک دیوار کامل را به این کار اختصاص دهید.با قفسه بندی کردن این دیوار می‌توانید بدون هزینه هنگفت فضاهای مفید فراوانی را به خانه اضافه کنید .قفسه ها بهتر است در سایزهای متفاوت و در اطراف پراکنده شده باشد تا از شلوغی فضا جلوگیری کند .

رفع مشکل اکثر خانم ها!

2.فرم پنجره ای:

در این فرم زیبا با قفسه بندی، یک نشیمنگاه  برای صاحب خانه ایجاد شده و کتابها تنها به اندازه یک بازو با فردی که روی این فضای مبله نشسته فاصله دارد .ساختار چوبی این قفسه بندی با چوبکاریهای خانه هماهنگی خوبی برقرار کرده است.

رفع مشکل اکثر خانم ها!

3. زیر شیروانی:

قفسه ها حتما نباید فرم راست گوش داشته باشد. در بعضی موارد ما از ترکیبی از فرمها استفاده می کنیم فرم سه گوش بهترین گزینه برای فضای زیر شیروانی است و اینجا محیط را به اتاق بازی کودکان تبدیل کرده، درب های این قفسه ها از افتادن وسایل جلوگیری می‌کند .

رفع مشکل اکثر خانم ها!

4. راه حلی برای زیر پله ها:

شما می توانید از فضاهای زیر راه پله ها با گذاشتن یک کمد که اندازه فضای موجود است بهترین استفاده راببرید . دربهای این کمد مانند نمونه میتواند شیشه خور داشته باشد تا بتوانید محتویات آن را ببینید.

رفع مشکل اکثر خانم ها!

5. فضاهای ناکارآمد:

برای مثال این فضای پرت نزدیک راه پله را ببینید . در اینجا کشوهای کم عمقی برای گذاشتن دستمال سفره ها و حوله آشپز خانه تدارک دیده و کشو ریلی مخصوص رومیزی و سفره به ایجاد نظم کمک می‌کند. یک درب کوچک هم برای این قسمت تعبییه شده است که جزئیات کار را می‌پوشاند .

رفع مشکل اکثر خانم ها!

6. جایی برای سیستم صوتی:

شما با قرار دادن سیستم صوتی و تصویری خود در فضای زیر راه پله ها هم به گسترش فضای اتاق تلوزیون خود کمک می‌کنید و نیز از اصابت با این اشیاء که در مرکز اتاق قرار می‌گرفتند جلوگیری می‌کنید. در این نمونه برای تمام  وسایل صوتی جایی تعبیه شده است .

 برگرفته از سایت سیمرغ

تنظیم برای تبیان : داوودی

مقالات مرتبط :

اتاقی زیر شیروانی

دکوراسیون با صرفه

باز هم مشکل کمبود جا!

راه حل های معجزه گر!

ترکیب های ساده و زیبا

ظرافت در تزیین خانه

منبع : tebyan.net


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

حل مشکل نبود کمد دیواری

گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

تبلیغات