خوشبو کردن خانه، با مواد طبیعی خانه تان را خوشبو کنید - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خوشبو کردن خانه، با مواد طبیعی خانه تان را خوشبو کنید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک +خوشبو +کردن +خانه را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد خوشبو کردن منزل را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: این توصیه ها به کار خانم های خانه داری که می خواهند کدبانو باشند، می آید. این توصیه ها خانه شما را متفاوت خواهد کرد. باما همراه شوید و این مطالب را مطالعه کنید.

خوشبو کردن خانه، با مواد طبیعی خانه تان را خوشبو کنید
خوشبو کردن خانه,خوشبو کردن فضای خانه,برای خوشبو کردن خانه

خوشبو کردن منزل

1 - برای از بین بردن بوی غذا در خانه آبلیموی تازه را درون یک لیوان آب حل کرده و با کمک افشانه آن را در هوا اسپری کنید. 

2 - می توانید چوب دارچین را در دو لیوان آب بجوشانید و اجازه دهید بوی آن در خانه پخش شود. این یک خوشبو کننده طبیعی و آرامش بخش است. 

3 - استفاده از عودهای خوشبوی صندل، یاسمن، چوب و دیگر رایحه های طبیعی نیز برای از بین بردن بوی غذا یا خوشبو کردن فضای خانه بسیار مناسب است.

4 - آکاایران: این را بدانید که عطر وانیل یکی از رایحه های مطبوعی است که بیشتر خانم ها و کودکان از آن لذت می برند. استفاده از رایحه وانیل در خانه علاوه بر آنکه موجب خوشبویی خانه می شود، موجب افزایش اشتهای اعضای خانواده نیز می شود. کافی است پنبه ای را با عصاره وانیل آغشته کنید و درون یکی از دکور هایتان روی میز قرار دهید. این پنبه را می توانید روی میز ناهارخوری هم بگذارید.

5 - یک شیوه قدیمی برای خوشبوکردن کمد لباس ها، استفاده از گیاهان معطر مانند میخک، زنجبیل و دارچین درون کیسه ای نازک است. این شیوه عالی است فقط باید به طور دایمی گل های داخل کیسه را عوض کنید.

گردآوری خانه داری و کاردستی آکا


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله خوشبو کردن خانه، با مواد طبیعی خانه تان را خوشبو کنید شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

راه های ساده برای خوش بو کردن منزل , راه های خوشبو کردن محیط داخل , شیوه های خشبو کردن خانه , ورش های خوشبو کرن منزل , خوشبو کردن خانه , خوشبوکردن خانه , خوش بو

خوشبو کردن خانه، با مواد طبیعی خانه تان را خوشبو کنید گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات