در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد جابجایی وسایل سنگین را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: تا کنون برای شما این اتفاق رخ داده که مجبور باشید اجسام سنگینی را بلند کنید و در آن زمان تصور کنید که واقعاً از عهده آن بر نمی آیید. در این قسمت قصد داریم تا تکنیک هایی را ذکر کنیم تا به واسطه آن بتوانید اجسام سنگین را بدون وارد کردن فشار زیاد به ستون مهره ها جابجا کنید.

جابجایی اجسام,جابجایی اجسام سنگین,جابجایی وسایل

جابجایی اجسام سنگین منزل

و اما این کار را چگونه انجام دهیم؟

• زمانیکه برای خرید مایحتاج روزانه خود به سوپر مارکت و یا میوه فروشی می روید از فروشنده درخواست کنید تا همه اجناس را در داخل یک کیسه نریزد. در هر بسته مقدار کمی جنس بریزید تا حمل و نقل آن آسان شود.

• آکاایران: برای جابجایی گاز، یخچال، و ماشین لباسشویی از پایه های زیر چرخدار که به همین منظور ساخته شده اند استفاده کنید. ابتدا درب این وسایل را ببندید، آنها را روی پایه چرخ قرار داده و با دقت حرکت دهید. یک نمونه از این پایه های چرخدار را می توانید در تصویر مشاهده نمایید.

• برای جابجا کردن مبلمان حتماً از یک نفر کمک بگیرید. در غیر اینصورت ابتدا یک طرف مبلمان را بلند کرده، آنرا جابجا کنید. سپس به طرف دیگر بروید و دو پایه دیگر را بلند نموده و حرکت دهید. برای تخت، کمد و سایر وسایل نیز می توانید از این تکنیک استفاده کنید. 

گردآوری: بخش خانه داری اکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

جابجایی وسایل سنگین

گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

سنگ

جابجایی اجسام، جابجایی اجسام سنگین

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد جابجایی وسایل سنگین را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. به نقل از تا کنون برای شما این اتفاق رخ داده که م
تبلیغات