از بین بردن مورچه ها، دوازده راه از بین بردن مورچه ها در خانه

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد از بین بردن مورچه ها، دوازده راه از بین بردن مورچه ها در خانه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر لینک از بین بردن مورچه ها را کلیک نمایید و یا در دسته از سایت خانه داری آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد راه های ازبین بردن مورچه ها در منزل را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: گاهی وجود حشراتی مثل مورچه در داخل خانه به قدری آزاردهنده است که سبب سلب آسایش افراد ساکن در آن خانه می شود. البته برای مبارزه با آنها راهکارهایی وجود دارد. باما همراه شوید و مطالب زیر را مطالعه کنید.

از بین بردن مورچه ها,از بین بردن مورچه های خانه,از بین بردن مورچه های بالدار

راه های خلاصی از مورچه ها

آکاایران: مورچه ها اگر چه به ظاهر، حشرات بی آزاری به نظر می آیند، ولی هنگامی که در گوشه ای از خانه لانه کنند، با دردسرهای بسیاری مواجه می شوید.

در اینجا ۱۲ راه برای از بین بردن مورچه ها در خانه برایتان بیان می کنیم.
۱. کمی فلفل سیاه را در نقاطی از خانه که محل عبور و مرور مورچه ها هستند، بپاشید.

۲. اگرچه این ادعا عجیب به نظر می آید، ولی بعضی ها عقیده دارند برای آنکه در جهت عبور و مرور مورچه ها محدودیتی ایجاد کنید، دور فضای مورد نظر را بر روی زمین یا دیوار، با گچ خط بکشید.
می گویند مورچه ها از روی خط گچی عبور نمی کنند، برخی دیگر به جای گچ، پودر تالک را پیشنهاد می کنند.

3. گفته می شود سیب دارای اسیدی است که مورچه ها را از بین می برد. بنابراین مقداری پوست سیب یا تکه هایی از خود آن و یا حتی هسته های داخل آن را در ورودی لانه مورچه قرار دهید.

۴. مخلوطی از عسل و پودر اسید بوریک را بر روی تکه کاغذی ریخته و در مکانی نزدیک لانه مورچه ها قرار دهید. با حمل این ترکیب به ظاهر خوشمزه توسط مورچه های رهگذر، مورچه های داخل لانه نیز از بین می روند. البته بعضی از مورچه ها به مواد چربی، بیشتر از مواد شیرینی تمایل دارند. لذا شما می توانید به جای عسل از کره استفاده کنید.

۵. از آن جایی که مورچه ها از بوی «میخک» متنفر هستند، می توان چند دانه میخک را بر سر سوراخ آن ها قرار داد.

۶. چند قطعه اسفنج را با آبی شیرین خیس نموده و بر سر راه مورچه ها قرار دهید. سپس اسفنج را در آب فرو ببرید تا مورچه ها خفه شوند. اگر چندین مرتبه این کار را انجام دهید، مورچه ها تا مدتی از این راه، رفت و آمد نخواهند کرد. البته این کار را می توان با چند تکه روزنامه ی آغشته به شیره ی قند یا چربی هم انجام داد.

۷. آکاایران: مورچه ها در باغچه و حیاط اغلب، شته ها را از این درخت به آن درخت جابه جا می کنند تا از شیره ی گل ها و درختان استفاده کنند. می توانید حدودا در فاصله ی ۲۰ سانتی متری مقداری پشم به کمی نخ ببندید، سپس روی آن پودر حشره کش بریزید. به این ترتیب مانع رفت و آمد آن ها خواهید شد.
البته با بستن مقداری نوارچسب پهن به صورتی که طرف چسبناک آن رو به بیرون باشد، می توان مانع از بالا رفتن مورچه ها از درخت و حتی میز آشپزخانه شد.

۸. مورچه ها از بوی کاج و صنوبر خوششان نمی آید، پس اگر در آشپزخانه مقداری اسانس حاوی بوی این درخت ها را قرار دهید، مورچه ها به آن جا نخواهند آمد.

۹. قرار دادن مقداری پوست خیار در قفسه های آشپزخانه نیز موجب فرار مورچه ها خواهد شد.

۱۰. سوراخ ها و شکاف های محل ورود مورچه ها را اگر با صابون پر نمایید، دیگر هرگز از آن محل رفت و آمد نخواهند کرد.

۱۱. ریختن اندکی نفت در سوراخ مورچه ها هم برای مدت کمی می تواند چاره ساز باشد.

۱۲. در صورتی که کودک شما روی تخت خواب می خوابد و پوست بدنش به مورچه ها حساسیت دارد، می توانید هر یک از پایه های تخت را داخل یک ظرف آب قرار دهید. آن گاه مورچه ها داخل ظرف آب می افتند.

● هشدار
در صورتی که از بین روش های مبارزه با حشرات خانگی، استفاده از سموم را انتخاب کرده اید، مراقب بچه های کوچک باشید. به این معنا که مکان هایی را سم پاشی کنید که دور از دسترس بچه ها باشند.

در ضمن از آنجا که برخی از سم ها امکان ترکیب با آب را دارند، شما می توانید از محلول همان سم به جای پودر آن، برای سم پاشی استفاده کنید. به این ترتیب کاربرد آنها مشکلات کمتری را نسبت به پودرها خواهد داشت.

گردآوری: بخش

خانه داری

آکاایران


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله از بین بردن مورچه ها، دوازده راه از بین بردن مورچه ها در خانه شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چگونگی پیدا کردن لانه مورچه ها در خانه , روش از بین بردن مورچه های فرز آشپزخانه , از بین بردن مورچه های مزاحم داخل خانه , مرتب کردن درب قابلمه هادراشپز خانه , روش های از بین بردن مورچه الکتریکی , مورچه ها چگونه سنگ رو سوراخ میکنند , انداختن خط بین کنترل ها در ورد پرس , چگونه موریانه را از خانه دور کنیم , راه های از بین بردن مورچه در خانه , راه حل از بین بردن مورچههای خانه , دفع مورچه توسط سم بوی دشمن مورچه , برای فرار کرد ن مورچه چکار کنیم , بهترین راه از بین بردن مورچه ها , برای از بین بردن موریانه چکنیم , پودر ازبین بردن الکتریسیته مو , احساس راه رفتن مورچه زیر پوست , برای از بین بردن زنبور درخانه , راه کار برای ور انداختن مورچه , جلوگیری از ورود مورچه به خانه , ریشه کن کردن مورچه ها در خانه , از بین بردن کرم خاکی در گلدان , حشره سیاه ریز بالدار دستشویی , از بین بردن عنکبوت های خانگی , بهترین روش برای از بین بردن مورچه در خانه , راه فراری دادن انواع مورچه از خانه , با مورچه های زیاد خانه چه کنیم , راه ازبین بردن بشه بای گلدان , بهترين وسيله براي بين كبينت , از بین بردن مورچه در خانه , رهایی از دست گربه های درب , مورچه های بالدار در خانه , از بین بردن مورچه در باغ , از بین بردن کرم در خانه , رهایی از شر مورچه پرنده , مقابله با مورچه زدن چوب , روش های مقتبله با مورچه , سوراخ کاری برای موریانه , اموزش کنترل کردن مورچه , سم مخصوص مورچه بالدار , نابود کردن مورچه قرمز , از بین بردن دشمن درون , ویژگی های مورچه خانگی , روش دفع مورچه از خانه , روش مقبله با مورچه ها , رهایی از دست مورچه ها , مورچه بالدار تو خونه , نحوه عملکرد مورچه ها , فرار از دست مورچه ها , خلاصی از شر مورچه ها , دفع مورچه های خانگی , دفع مورچه از گلدان , رهایی از شر مورچه , مورچه پروازی چیست , مورچه از بین بردن , بوی مورچه از برنج , مورچه ها ی خانگی , دعای دفع موریانه , دفع همیشگی مورچه , مبارزه با مورچه , از بین بردن موش , حذف کلمات ربطی , دعای رفع مورچه , روش کشتن مورچه , سم مورچه خانگی , مورچه در خانه , فرار از مورچه , سم برای مورچه , موریانه زدایی , سم لانه مورچه , مورچه پروازی , مورچه کش قوی , مورچه کابینت , دفع ضد مورچه , همه پرسی 68 , سم ضد مورچه , مورچه پردار , خیار مورچه , رفع مورچه , دفع مورچه , سم مورچه

از بین بردن مورچه ها، دوازده راه از بین بردن مورچه ها در خانه گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات