تا حالا دقت کردید که تا کردن تی شرت به صورت عادی می تواند آن را چروک کند و از فرم بندازد؟ در این پست سایت نوین فان روشی را به شما نشان می دهیم که توسط آن به سادگی می توانید تنها در 15 ثانیه بدون این که مشکلی برای تی شرت پیش بیاید، آن را تا کنید.

 

1  - تی شرت را به صورت افقی  و از رو بر روی یک سطح صاف قرار داده بطوری که یقه آن در سمت چپ شما قرار داشته باشد .
آموزش روش تا

 

2 -

با کمک دست راستتان از زاویه دید خودتان در امتداد قسمت شکم  یک خط عمودی  در وسط تی شرت ایجاد کنید ( برای توضیح بیشتر به عکس زیر نگاه کنید)  . حالا از بالای سرشانه که به شما نزدیکتر است تا لبه پایینی پیراهن یک خط افقی  ایجاد کنید .
آموزش روش تا
3 - با کمک دست راستتان جایی که این دو خط همدیگر را قطع می کنند پیراهن را نگه دارید . با کمک دست چپ قسمت سرشانه را در امتداد خط افقی نگه دارید . با نگه داشتن پیراهن در این دو نقطه دست چپ خود را از زیر دست راستتان  عبور داده  و در انتهای خط دوم ( خط افقی ) لبه پایینی پیراهن را در دست بگیرید . حال قسمت سرشانه  و لبه پایینی در دست چپ شما قرار دارد و وسط تی شرت در دست راست تان قرار دارد . ( در این حالت شاید پیراهن کمی درهم ریخته  و نامرتب به نظ آید ، اما نگران نباشید )

 

 آموزش روش تا
4 - حالا تی شرت را بلند کرده تا در مقابلتان آویزان شود . بازوهایتان را باز نموده  و تا را سفت و محکم بکشید ( به مانند عکس زیر ) . تی شرت را تکان داده  و انگشت هایتان را یک ذره تنظیم نمایید تا تی شرت به آرامی  به سمت پایین آویزان گردد .

 

آموزش روش تا
5 - هنوز هم تی شرت را با کمک دو دست تان نگه دارید  و از پشت و رو به زمین آن را بر روی یک سطح صاف قرار دهید (  در این حالت مجدداً یقه در سمت چپ شما قرار دارد ) . پیراهن را به سمت خود تا کنید، به این ترتیب که با نگه داشتن آستین چپ، طرفی را که در دستتان قرار دارد به سمت طرف دیگر بکشید تا تی شرت صاف شود ( به عکس ذیل دقت نمایید که قسمت آستین چپ را با دست نگه داشته  و تی شرت را صاف می نماید ) . حالا تی شرت را در کمد یا کشویی که می خواهید قرار دهید .

 

 
آموزش روش تا

نکته : به محض درآوردن تی شرت از  دستگاه خشک کن آن را تا نمایید تا کمتر چروک شود .

 

منبع: سیمرغ


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران
تبلیغات