در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد خلاقیت در خانه داری را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

برای از بین بردن بوی رنگ هنگام نقاشی داخل ساختمان ، مقداری پیاز را داخل یک ظرف آب سرد خرد کنید و ظرف را وسط اتاق بگذارید ، با این کار بوی رنگ برطرف می شود .

خلاقیت در خانه داری,خلاقیت در خانه داری,آشپزخانه خلاقانه

خلاقیت در خانه داری

نظافت شیشه ها

برای تمیز کردن شیشه ها کمی نشاسته ذرت و در صورت امکان آمونیاک به آب اضافه کنید . پنجره ها را با محلول آب و صابون بشویید و سپس با یک روزنامه خشک پاک کنید . همچنین می توانید شیشه ها را با محلولی از آب گرم و سرکه تمیز کنید .
 
برگ های خارجی سبزیجات
خارجی ترین برگ های سبزیجات را جدا نکنید . مگر آن که برگ ها واقعاً فاسد و غیرقابل استفاده باشند ، زیرا این برگ ها سرشار از مواد مغذی هستند .

زرده خاکستری رنگ
اگر می بینید زرده تخم مرغ پس از پختن رنگی متمایل به خاکستری یا سیاه پیدا می کند ، نگران سلامت آن نباشید، این رنگ مربوط به سولفور آهن بوده و مصرفش زیانی ندارد .

پوست تخم مرغ را دور نریزید
آکاایران: پس از مصرف تخم مرغ ، پوست آن را داخل ظرف دهان باریکی که حاوی آب سرد است بیندازید و در ظرف را ببندید پس از گذشت یک شبانه روز از آن برای آبیاری گلدان های آپارتمانی استفاده کنید .
 
مصرف شیر پاستوریزه
اگر شیر پاستوریزه بیش از 48 ساعت در یخچال باقی بماند و علائم فساد در آن ظاهر نشود ، می توانید از آن برای تهیه غذا یا مصرف روزانه استفاده کنید ، به شرطی که قبل از مصرف شیر را برای مدت حداقل 10 دقیقه بجوشانید .

گوشت سوخته
اگر هنگام آشپزی گوشت غذا سوخت ، ابتدا حوله تمیزی را در آب گرم خیس کنیدو آب آن را بگیرید ، سپس گوشت را در آن بپیچید و بگذارید مدت پنج دقیقه در آن حالت بماند . سپس پوسته سوخته شده را با چاقو بتراشید .
 
برای از بین بردن بوی رنگ هنگام نقاشی داخل ساختمان ، مقداری پیاز را داخل یک ظرف آب سرد خرد کنید و ظرف را وسط اتاق بگذارید ، با این کار بوی رنگ برطرف می شود .
 
گردآوری: بخش خانه داری آکاایران
گردآوری توسط بخش نکات خانه داری مفید سایت آکاایران

خانه داری

خلاقیت خانمها در خانه داری

خلاقیت خانمها در خانه داری نظافت شیشه‌ها برای تمیزکردن شیشه‌ها کمی نشاسته ذرت و در صورت امکان آمونیاک به آب اضافه کنید . پنجره‌ها را با محلول آب و صابون بشو
خانه داری

خلاقیت خانمها در خانه داری

نظافت شیشه ها برای تمیزکردن شیشه ها کمی نشاسته ذرت و در صورت امکان آمونیاک به آب اضافه کنید. پنجره ها را با محلول آب و صابون بشویید و سپس با یک روزنامه خشک پاک کنید. همچنین می ت
خانه داری

خلاقیت در خانه داری

برگ های خارجی سبزیجات خارجی ترین برگ های سبزیجات را جدا نکنید . مگر آن که برگ ها واقعاً فاسد و غیرقابل استفاده باشند ، زیرا این برگ ها سرشار از مواد مغذی
خانه داری

خلاقیت در خانه داری

برگ های خارجی سبزیجاتخارجی ترین برگ های سبزیجات را جدا نکنید . مگر آن که برگ ها واقعاً فاسد و غیرقابل استفاده باشند ، زیرا این برگ ها سرشار از مواد مغذی هستند.نظافت شیشه هابرای تمی
تبلیغات