در این مطلب چندین ترکیب رنگ جدید برای دکوراسیون منزل را به طور خلاصه به شما معرفی میکنیم ، ایده هایی زیبا و چشم نواز ، البته همانطور که همیشه گفته ایم شما باید ترکیب رنگی خود را بر اساس علایق و فضایی که در اختیار دارید انتخاب کنید .

نیلی تیره
رنگ نیلی رنگ مدل پاییز و زمستان 2012 بود. ترکیب این رنگ در کنار میزو صندلی دکوراسیون چوبی منظره دلپذیر و طبیعی ایجاد می کند.

رنگ دیوارهای هنری , رنگ اتاق کار


آبی روشن
از استفاده از رنگهای روشن در اتاق خواب نهراسید، آنها فوق العاده بنظر می رسند.اما ما پیشنهاد می کنیم که برای دیوار پشت تخت خواب رنگ تند تری را انتخاب نمایید و برای بقیه قسمتهای اتاق رنگ ملایم تری را انتخاب کنید.

رنگ دیوارهای هنری , رنگ اتاق کار


زرد اخرایی
دیوارهایی به رنگ زرد اخرایی ضد استرس و انتخاب فوق العاده ای برای خانه هایی به سبک مراکشی ها است.

رنگ دیوارهای هنری , رنگ اتاق کار


نارنجی
یک رنگ متمایز برای دیوار انتهای آشپزخانه ، آشپزخانه را شبیه گالری می کند. سعی کنید با نور پردازی بیشتر به رنگ برجسته نشان دادن رنگ نارنجی کمک کنید.

رنگ دیوارهای هنری , رنگ اتاق کار


دیوارهای آرامش دهنده
انتخاب دیوارهای هنری و آرامش دهنده می تواند در این عصر شلوغ انتخابی شیک و لذت بخش باشد. برای ایجاد این جلوه، ابتدا دیوارها را رنگ کرده و اجازه دهید تا خشک شوند. مقداری شن در اندازه های مختلف به دیوار بپاشید و گردو غبار اضافی روی دیوار را با پارچه خشک بگیرید.

رنگ دیوارهای هنری , رنگ اتاق کار

 

رنگ آمیزی ترکیبی و هماهنگ
اگر اتاق شما بزرگ است ، می توانید بوسیله رنگها فضاهای جدا گانه ایجاد کنید . نارنجی و آبی شاید رنگ های متضادی باشند اما در کنار هم ، کنتراستی زیبا ایجاد می کنند .

رنگ دیوارهای هنری , رنگ اتاق کار

 

خاص بودن یک دکوراسیون تنها با صرف هزینه و خرید و تهیه لوازم شیک و گرانقیمت نحقق نمی یابد. زمانی که از خواص بودن چیزی صحبت می کنیم تنها یک عامل آن را تحقق می بخشد و آن هم چیزی نیست به جز ایده و خلاقیت. ایده را ما برای شما فراهم می کنیم و نکات خلاقانه آن را هم تا حد امکان خواهیم گفت.


به انتخاب لوازم دقت کنید هیچ یک از یک سلیقه یکسان پیروی نمی کنند یعنی هر ایده سبکی متفاوت را دنبال می کند. زیبایی دکوراسیون با لوازم و نحوه چیدمان آنها واضح می شود. در این دکوراسیون ها بارز ترین نکته انتخاب نور است. دقت کنید برای بخشیدن حس رومانتیک و لطافت از نورهای ملایم و کم تر استفاده شده و نورهای مخفی بیتشر به چشم می خورند در حالی کهاتاق هایی که جنبه مجلل تری دارند نورها واضح تر و بخشی از دکوراسیون واضح قرار گرفته اند.


دکوراسیون داخلی خاص


دکوراسیون های خاص


دکوراسیون خاص منزل


 بیتوته،نمناک


دکوراسیون داخلی

مصالح جدید دکوراسیون داخلی برای خاص پسندها!

مصالح نوین دکوراسیون داخلی برای خاص پسندها!مواد و مصالح: هرچه مصالحی که در دکوراسیون داخلی استفاده می شوند، خاص تر و غیر معمولی تر باشند، فضا می تواند شخصی تر باشد. مواد و مصالح
دکوراسیون اتاق خواب سنتی

دکوراسیون اتاق خواب سنتی ایرانی زیبا و خاص

تجربه سبک سنتی در محیط منزل، طراحی داخلی منزل شما را بسیار مهیج و متفاوت می سازد و بسیاری از دکورهای کنار گذاشته شده در این سبک استفاده می شود. در این مطلب دکوراسیون اتاق خواب س
رنگ قرمز در دکوراسیون منزل

جلوه خاص رنگ قرمز در دکوراسیون منزل

جلوه خاص رنگ قرمز در دکوراسیون منزل چگونه در دکوراسیون منزل رنگ قرمز را به کار ببریم؟   رنگ قرمز یکی از رنگ های دلپذیر و پر از انرژی است که در زیبایی دکوراسیون منزل بسیار نقش
دکوراسیون با چیدمان خاص مبلمان ایتالیایی

دکوراسیون با چیدمان خاص مبلمان ایتالیایی

شاید بتوان گفت، هیچ کشوری در دنیا به مانند ایتالیا در صنعت مبلمان قوی نیست. این کشور همواره مبلمانی را تولید می کند که از لحاظ زیبایی و کیفیت، بهترین نمونه هستند. مبل است
دکوراسیون

دکوراسیون و به کار بردن رنگ های خاص

دکوراسیون و به کار بردن رنگ های خاص دکوراسیون و به کار بردن رنگ های خاص  ترکیب رنگ ها در دکوراسیون در زیبایی خانه ما تاثیر گذار است پس اگر به درستی ترکیب رنگ را انتخاب کنیم خا
تبلیغات