آکاایران: اگر می خواهید به نحو زیبایی قاب عکس ها را بر روی دیوار بچینید و باید نحوه بهترین چیدمان را بدانید. در این مطلب اصول چیدمان قاب عکس بر روی دیوار را به شما می گوییم.

چیدن قاب عکس های دلپذیر روی دیوار به روش های مختلف

یکی از نکات مهم در دکوراسیون منزل، نظم و هماهنگی بین المان ها اجزای دکوراسیون است مثلا رنگ، در نحوه چیدمان بسیار موثر است، اگر می خواهید یک مجموعه از قاب عکس ها را برای زیبایی به دیوار بچسبانید بهتر است با اصول و مدل های چیدن قاب عکس آشنا باشید.

فضاهایی مانند فضای نشیمن، اتاق خوابو راه پله ها فضای مناسبی برا چیدمان قاب عکس هستند و می توانید عکس های خانوادگی خود را بر روی دیوار بچینید و منظره ای دلپذیر و خاطره انگیز ایجاد کنید.

عکس روی دیوار

آکاایران: چند ایده خلاقانه برای چیدن قاب عکس روی دیوار منزل تصاویر

روش چیدن قاب عکس های دلپذیر روی دیوار

چند سالی می شود که چیدن قاب عکس بر روی دیوار خیلی طرفدار پیدا کرده است و افراد برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل خود از این روش ایده می گیرند. برای چیدمان قاب عکس بر روی دیوار بهتر است از مدل قاب عکس های مختلف استفاده کنید مثلا هم از شکل مربع و هم مستطیل در انواع سایز می توانید استفاده کنید.

اگر به دنبال ایده های خلاقانه تر هستید می توانند قاب عکس ها را به شکل قلب بچینید، عکس های خانوادگی که به شکل قلب بر روی دیوار قرار داده می شوند خیلی نمای زیبایی دارند و دوست داشتنی هستند.

عکس روی دیوار

روش چیدن قاب عکس به زیباترین روش در دکوراسیون منزل

یکی از مکان های مناسب برای چیدن قاب عکس، فضای راه پله است و می توانید قاب عکس های کوچک و بزرگ را نامرتب بر روی دیوار بچینید و هنگام بالا و پایین رفتن از پله ها انها را تماشا کنید و از آن لذت ببرید.

عکس روی دیوار

چیدن قاب عکس روی فضای راه پله

عکس روی دیوار

انواع مدل چیدن قاب عکس روی دیوار

می توانید عکس های را فاقد قاب عکس بر روی دیوار بچینید به این صورت که عکس ها همگی مربع و یک سایز باشند، مانند عکس زیر می توانید عکس ها را خیلی مرتب در کنار هم قرار بدهید.

عکس روی دیوار

عکس روی دیوار
.

منبع : topnaz.com


تبلیغات