آکاایران: ترکیب رنگ اتاق خواب، بهترین پالت رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب چیست؟

دکوراسیون اتاق خواب

آکاایران: ترکیب رنگ اتاق خواب، بهترین پالت رنگی برای دکوراسیون اتاق خواب چیست؟


اتاق خواب یکی از قسمت های مهم در هر خانه ای است. اهمیت آن به این دلیل است که اتاق خواب تان جایی برای استراحت شما است و به همین دلیل در انتخاب پالت رنگی آن باید دقت کنید. در این مقاله بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب را به شما معرفی می کنیم.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ آبی

دکوراسیون اتاق خواب

رنگ آبی یکی از بهترین رنگ ها برای دکوراسیون اتاق خواب است. آبی به دلیل آرامش بخش بودنش می تواند محیط اتاق خواب شما را آرام کرده و بهترین رنگ برای کسانی است که مشکل بدخوابی دارند. رنگ آبی می تواند ضربان قلبی و فشار خون شما را کاهش دهد. این تم از رنگ آبی را با رنگ آبی اقیانوسی و سفید ست کنید.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ زرد

دکوراسیون اتاق خواب

رنگ زرد می تواند دومین انتخاب برای دکوراسیون اتاق خواب تان باشد. رنگ زرد هم سیستم عصبی را تحریک و می تواند باعث آرامش شما شود. پیشنهاد می کنیم این رنگ را با رنگ نسکافه ای و سفید ست کنید.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ سبز

دکوراسیون اتاق خواب

سبز نیز می تواند سومین رنگ آرامش بخش برای اتاق خواب باشد. در یک نظرسنجی بیشتر کسانی که در اتاق خوابی با دکوراسیون سبزرنگ می خوابند، زمان بیدار شدن احساس شادی و آرامش بسیاری دارند. این رنگ سبز روشن را بهتر است با رنگ سفید یا رنگ سبز یک درجه تیره تر ست کنید.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ نقره ای، خاکستری

دکوراسیون اتاق خواب

این رنگ یکی از رنگ های لوکس و شیک برای اتاق خواب است. رنگ نقره ای یا خاکستری جزو رنگ های خنثی در دکوراسیون داخلی است و بیشتر با رنگ سفید . خاکستری تیره تر ست می کنند.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ نارنجی

دکوراسیون اتاق خواب

تن های مختلف رنگ نارنجی را می توانید در دکوراسیون اتاق خواب تان استفاده کنید. این رنگ جزو رنگ های گرم برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب است و بهتر است برای داشتن تعادل آن را با رنگی مانند سفید ست کنید.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ ارغوانی

دکوراسیون اتاق خواب

رنگ ارغوانی، یاسی یا بنفش روشن یکی دیگر از رنگها آرامش بخش برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب است. این رنگ می تواند به کسب آرامش تان بعد از یک روز سخت کاری کمک کند. پیشنهاد می کنیم این رنگ را با رنگ طوسی روشن ست کنید.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ کاراملی

دکوراسیون اتاق خواب

رنگ کاراملی یکی از رنگ های رمانتیک برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب است. زوج هایی  که این رنگ را برای دکوراسیون اتاق خواب شان انتخاب  می کنند رابطه عاشقانه تری با هم دارند. در ترکیب این رنگ برای دکوراسیون داخلی بهتر است از رنگ هایی مانند آبی و مایه هایی از قرمز استفاده شود.

بهترین ترکیب رنگ اتاق خواب : دکوراسیون اتاق خواب به رنگ طلایی

دکوراسیون اتاق خواب

رنگ طلایی مانند رنگ نقره ای یکی دیگر از رنگ های لوکس و شیک برای دکوراسیون داخلی اتاق خواب است. این رنگ را باید رنگ سفید ست کنید. جالب است بدانید بیشتر سرمایه داران بزرگ از این رنگ برای دکوراسیون اتاق خواب شان استفاده می کنند.


.

منبع : seemorgh.com


تبلیغات