آکاایران: بخش اعظم دکوراسیون منازل به پرده انتخابی برای پنجره ها معطوف می شود . با انتخاب نمونه های دلپذیر می توانید محیط منزل را به شکل شیک و زیبایی برجسته سازی نمایید. با ایده های دلپذیر از مدل پرده گیپور ما را دنبال بفرمایید.

مدل پرده گیپور را می توان جزء پرده های سلطنتی دسته بندی کرد. برای تهیه پرده مناسب باید به شکل  زیبایی تمام نکات را به کار گرفت. پارچه گیپور نیز به اندازه پارچه های حریر باارزش و قابل توجه است. 

مدل پرده گیپور با طراحی شیک و بی نظیر

برای انتخاب مدل پرده باید نکاتی را در نطر بگیرید. اول اینکه رنگی که در فروشگاه می پسندید، دقیقاً رنگی نیست که در خانه شما نمایان می شود. مسلماً این پرده در اتاق پذیرایی در کنار رنگ های دیگر و بر روی زمینه های مختلف و همچنین در زیر نورهای متنوع به کار رفته در فضا، به گونه های مختلف دیده می شود. بهتر است از چراغ متمرکز برای خرید خودداری کنید و پارچه پرده را زیر نور غیر متمرکز ببنید تا به رنگ انتخابی شما نزدیک باشد.

پرده گیپور

آکاایران: مدل پرده گیپور شیک و امروزی برای نقاط مختلف خانه

طراحی زیبای پرده با پارچه گیپور

پرده گیپور
مدل پرده گیپور

پرده گیپور
طراحی زیبای پرده با طرح گیپور

پرده گیپور
مدل شیک پرده گیپور

پرده گیپور

طراحی متفاوت دیزاین منزل با پرده گیپور

پرده گیپور
پرده گیپور با طراحی دلپذیر و شیک

پرده گیپور
پرده گیپور با طراحی ظریف

پرده گیپور
دیزاین زیبای منزل با پرده گیپور

برای دلپذیر شدن پرده در دکوراسیون اتاق پذیرایی بهتر است دو پنجره کنار یکدیگر را با یک پرده به یکدیگر متصل کنید. به وجود آوردن استفاده از چنین ترفندی محیط منزل شما را دلپذیر و مجلل نشان می دهد. برای ممانعت از تابش مستقیم نور خورشید، حتماً از آستری استفاده کنید. این مسئله هم از در معرض دید بودن توسط منازل اطراف ممانعت می کند و هم از تابش مستقیم نور خورشید به داخل جلوگیری می کند.

پرده گیپور
مدل ساده پرده گیپور

پرده گیپور
طراحی زیبای پرده اتاق خواب

پرده گیپور
چیدمان متفاوت منزل با پرده گیپور

پرده گیپور
پرده گیپور با دیزاین سلطنتی

پرده گیپور

چیدمان متفاوت اتاق نشیمن با پرده گیپور

پرده گیپور
مدل شیک پرده گیپور

پرده گیپور
طراحی لاکچری منزل با پرده گیپور

پرده گیپور
مدل زیبای پرده گیپور

پرده گیپور
طراحی فوق العاده پرده گیپور

پرده گیپور

پرده در دیزاین پذیرایی بسیار تاثیر گذار است. به همین خاطر  پرده های محوطه اتاق پذیرایی را با دقت بیشتری انتخاب می کنند. این پرده مانند مدل پرده پانچ از ایستایی لازم برخوردار است. ضمن اینکه استایل پرده موجب انتخاب و نصب آن ها می گردد.

افراد زیادی بر روی پارچه و جنس پرده متمرکز می شوند. از این رو سعی می کنند پارچه های حریر را برای محدوده اتاق خواب انتخاب کنند.

امیدواریم طرح های ارائه شده مدل پرده گیپور مورد رضایت شما قرار گرفته باشد و طرح های مورد علاقه خود را در این مجموعه گردآوری شده بیابید. ضمن اینکه می توانید از این ایده ها برای دکوراسیون منزل کمک بگیرید.

.منبع :
آرگا


تبلیغات